VEDRANA RUDAN: Mi Hrvati smo *****, prodali smo se Hitleru, Musoliniju, a sad i Ameri

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
VEDRANA RUDAN: Mi Hrvati smo *****, prodali smo se Hitleru, Musoliniju, a sad i Amerikancima
Objavljeno: 10/04/2015

Vedrana-Rudan- 34324Piše: Vedrana Rudan
Nas Hrvate moglo bi se usporediti sa kurvetinom koja ne zna reći ne ma kako joj mušterija bila smrdljiva. Ali to nije sve. Mi ne da ćemo svakome tko naleti raširiti hrvatske noge mi ćemo mu našu uslugu još i platiti. Ne treba ići daleko u prošlost. Pušili smo Hitleru, Musoliniju, Titu i Komunističkoj partiji, danas smo labrnju razvalili papi i Katoličkoj partiji. O gutanju američke sperme da se ne govori. Davimo se od užitka.
Naši učestali orgazmi koje doživljavamo marširajući sa imenom Merkel, Obama i Franjo na ustima i usminama ne bi nas toliko opuštali da nam povremeno novinarski komentatori ne objasne koliki je naš užitak. Tako jedno od prvih pera “Zornjaka”, pače urednik, svršava danas u svom “dnevnom komentaru”. Zašto se Pero nadrkalo? Dečko je zgrožen jer je češki predsjednik Miloš Zeman odlučio otići u Moskvu na proslavu kraja Drugog svjetskog rata.?!
“Zornjak” je češkoj pijanduri, oni znaju da je češki predsjednik pijandura, još kad bi nam javili što je naša predsjednica, posvetio nekoliko plahti. Sve bi se ipak moglo svesti na nekoliko rečenica. Miloš Zeman leti u Moskvu iako je na čelu države koja je članica EU i NATO-a i neće poslušati američkog ambasadora koji mu je to zabranio.
Češki predsjednik, cuger neviđeni, poručio je Ameru da ide u Moskvu jer na taj način želi pokazati zahvalnost Rusima. Da nije bilo njih Česi bi danas govorili njemački. I ne samo Česi, to sam ja htjela reći ali neću jer mi Hrvati u mnogim firmama danas govorimo njemački pa nemamo na čemu zahvaliti Rusima.
Ono Pero koje se besramno obrušilo na Pijanduru za nas Hrvate ima samo riječi hvale. “Zagreb se čvrsto i beskompromisno pridržava osnovnih načela na kojima svijet mora biti utemeljen: poštivanje međunarodnog prava i suverenosti…”
******! Kad smo mi Hrvati zadnji put bili suvereni? Kad? Nikad. Mali smo, nebitni i genetski rektalni ulošci. Kako tko naiđe u naše krajeve tako nam ga stavi. Trenutno su to Ameri. Izabrali su nam predsjednicu. Postali smo članica NATO-a što ne znači da možemo u Ameriku bez vize. Naša ministrica vanjskih poslova, kad želi skočiti poslovno do Amerike, mora u njihovoj ambasadi u Zagrebu dati pismenu izjavu da se preko Bare ne namjerava baviti prostitucijom.
Dakle, mi ne idemo u Moskvu na proslavu Dana pobjede nad fašizmom zato jer je Putin diktator koji je anektirao Krim. Mi smo išli na proslavu Dana D zato jer Obama i njegovi prethodnici nisu u posljednjih sedamdeset godina otkako se slavi pobjeda nad fašizmom ništa anektirali. ***** činjenicu što otkako postoje žare i pale kako im se digne i gdje im se digne.
Sretna sam. Na ovome svijetu postoji čovjek, ime mu je Zeman, Miloš Zeman, predsjednik male zemlje koji veliku Ameriku šalje u krasni *****.

http://www.intermagazin.rs/vedrana-...o-se-hitleru-musoliniju-a-sad-i-amerikancima/
 
Pa ta ista Vedrana Rudan se radovala kada je haski sud oslobodio Gotovinu i Markaca.

http://www.telegraf.rs/vesti/422051-i-vedrana-rudan-euforicna-gotovina-je-za-mene-heroj

I VEDRANA RUDAN EUFORIČNA: Gotovina je za mene heroj!

- Oduševljena sam. Ja sam od prvog časa bila uz Gotovinu, on je meni oduvek bio heroj, a ne zločinac i o tome sam i pisala. Očekivala sam robiju, što drugo očekivati od Haga. Međutim, iznenadili su me, naravno, prijatno. Ovo je važan dan za sve hrvatske građane - navela je ona


Tan2012-6-7_1955458_3-485x274.jpg


ČINI SE DA U HRVATSKOJ NIKO NIJE ODOLEO NACIONALISTIČKOJ EUFORIJI! Čak su i oni za koje je srpska javnost verovala da će biti najtrezveniji i najobjektivniji među Hrvatima izgleda podlegli tome da sa ostatkom svoje nacije podele oduševljenje nakon oslobađajuće presude koje je Žalbeno veće Haškog tribunala donelo u slučaju Ante Gotovine i Mladena Markača.

Vedrana Rudan, u horu sa ostalim ličnostima iz javnog života Hrvatske, pozdravila je odluku Haškog suda.

– Oduševljena sam. Ja sam od prvog časa bila uz Gotovinu, on je meni oduvek bio heroj, a ne zločinac i o tome sam i pisala. Očekivala sam robiju, šta drugo očekivati od Haga. Međutim, iznenadili su me, naravno, prijatno. Ovo je važan dan za sve hrvatske građane – navela je ona.

Mišljenja njenih brojnih obožavalaca u Srbiji su podeljena. Dok neki veruju da je Vedrana Rudan bila sarkastična, drugi su ubeđeni da je bila ozbiljna, pa ne kriju svoje ogorčenje i razočarenje.

Treći, pak, podsećaju da je Rudanka zbilja to već ranije izjavljivala.

– Žao mi je što će Gotovina i Markač biti proglašeni zločincima za ono što nisu učinili, a mi ćemo dva dana nakon presude tiho moliti, a naše suspektne ***** i suspektni dileri uveravaće će nas u to da neko mora da plati za sve ono strašno što se dešavalo na ovim našim prostorima – napisala je Vedrana Rudan 15. maja ove godine na svom blogu.

Tako su, izgleda, i srpska i hrvatska javnost nepodeljeno pristupile oslobođenju Gotovine i Markača. Dok srpska listom kritikuje, hrvatska jednako tako slavi.

Kakve će to posledice ostaviti po budućnost regiona i pomirenje dva najbitnija naroda u njemu, ostaje da se vidi.

(M. B.)
 
Poslednja izmena:
Занимљива анализа,Ведрана је интересантан лик,јасно је објаснила Хрватску политику у последњем веку....
А што се тиче Готовине,па господо да сте Хрвати,био би вам херој,немојте бити толико лицемерни.
 
VEDRANA RUDAN: Mi Hrvati smo *****, prodali smo se Hitleru, Musoliniju, a sad i Amerikancima
Objavljeno: 10/04/2015

Vedrana-Rudan- 34324Piše: Vedrana Rudan
Nas Hrvate moglo bi se usporediti sa kurvetinom koja ne zna reći ne ma kako joj mušterija bila smrdljiva. Ali to nije sve. Mi ne da ćemo svakome tko naleti raširiti hrvatske noge mi ćemo mu našu uslugu još i platiti. Ne treba ići daleko u prošlost. Pušili smo Hitleru, Musoliniju, Titu i Komunističkoj partiji, danas smo labrnju razvalili papi i Katoličkoj partiji. O gutanju američke sperme da se ne govori. Davimo se od užitka.
Naši učestali orgazmi koje doživljavamo marširajući sa imenom Merkel, Obama i Franjo na ustima i usminama ne bi nas toliko opuštali da nam povremeno novinarski komentatori ne objasne koliki je naš užitak. Tako jedno od prvih pera “Zornjaka”, pače urednik, svršava danas u svom “dnevnom komentaru”. Zašto se Pero nadrkalo? Dečko je zgrožen jer je češki predsjednik Miloš Zeman odlučio otići u Moskvu na proslavu kraja Drugog svjetskog rata.?!
“Zornjak” je češkoj pijanduri, oni znaju da je češki predsjednik pijandura, još kad bi nam javili što je naša predsjednica, posvetio nekoliko plahti. Sve bi se ipak moglo svesti na nekoliko rečenica. Miloš Zeman leti u Moskvu iako je na čelu države koja je članica EU i NATO-a i neće poslušati američkog ambasadora koji mu je to zabranio.
Češki predsjednik, cuger neviđeni, poručio je Ameru da ide u Moskvu jer na taj način želi pokazati zahvalnost Rusima. Da nije bilo njih Česi bi danas govorili njemački. I ne samo Česi, to sam ja htjela reći ali neću jer mi Hrvati u mnogim firmama danas govorimo njemački pa nemamo na čemu zahvaliti Rusima.
Ono Pero koje se besramno obrušilo na Pijanduru za nas Hrvate ima samo riječi hvale. “Zagreb se čvrsto i beskompromisno pridržava osnovnih načela na kojima svijet mora biti utemeljen: poštivanje međunarodnog prava i suverenosti…”
******! Kad smo mi Hrvati zadnji put bili suvereni? Kad? Nikad. Mali smo, nebitni i genetski rektalni ulošci. Kako tko naiđe u naše krajeve tako nam ga stavi. Trenutno su to Ameri. Izabrali su nam predsjednicu. Postali smo članica NATO-a što ne znači da možemo u Ameriku bez vize. Naša ministrica vanjskih poslova, kad želi skočiti poslovno do Amerike, mora u njihovoj ambasadi u Zagrebu dati pismenu izjavu da se preko Bare ne namjerava baviti prostitucijom.
Dakle, mi ne idemo u Moskvu na proslavu Dana pobjede nad fašizmom zato jer je Putin diktator koji je anektirao Krim. Mi smo išli na proslavu Dana D zato jer Obama i njegovi prethodnici nisu u posljednjih sedamdeset godina otkako se slavi pobjeda nad fašizmom ništa anektirali. ***** činjenicu što otkako postoje žare i pale kako im se digne i gdje im se digne.
Sretna sam. Na ovome svijetu postoji čovjek, ime mu je Zeman, Miloš Zeman, predsjednik male zemlje koji veliku Ameriku šalje u krasni *****
:D POTPISUJEM OVO OD PRVE DO POSLEDNJE REČI :D
SVAKA ČAST VEDRANI KAKO JE TAČNO OSLIKALA SVOJ NACIONALNI KORPUS, MA NIJE MOGLO BOLJE, NI ISTORIJSKI, NI KNJIŽEVNO :D
 
Poslednja izmena:
Читати Србија уместо Хрватске у поменутом тексту, малтене никакава разлика.

Једино што наши лелемуди ипак иду у Москву, но главни лелемуд ће одмах и на рапорт у Вашингтон.

Када се врати по његовим делима видећемо колико се ниско морао сагнути приликом рапортирања и какве уступке ћемо морати да направимо
 
Читати Србија уместо Хрватске у поменутом тексту, малтене никакава разлика.

Једино што наши лелемуди ипак иду у Москву, но главни лелемуд ће одмах и на рапорт у Вашингтон.

Када се врати по његовим делима видећемо колико се ниско морао сагнути приликом рапортирања и какве уступке ћемо морати да направимо

Nije tačno mi ipak toliko nisko nismo pali. Daće Bog i da ne padnemo.
 
Nije tačno mi ipak toliko nisko nismo pali. Daće Bog i da ne padnemo.

Бар имају само једног клијента и са њим се проституишу.

Ми не знамо где ћемо пре и са ким. Мало са једним, мало са другим, па пробамо трећег, као цура на редаљци

Такву после нико неће
 
Бар имају само једног клијента и са њим се проституишу.

Ми не знамо где ћемо пре и са ким. Мало са једним, мало са другим, па пробамо трећег, као цура на редаљци

Такву после нико неће

:DDa, trenutno imaju samo jednog klimavog klijenta, a mi dvojicu koja nas hoće. Nadam se da ćemo biti pametni i da ćemo posle koketiranja izabrati ovog drugog, pravog, i da se nećemo tući oko klimavog.
Svakom ono što mu pripada.
 
Zena voli podiebavati a da o real-politici nema bas neke veze.Neka joj,ne smeta.Duhovita je iako preceruje sa prostacenjem bez nekog posebnog razloga.Drzavica od 4,2 mil ljudi pa da se inati i glumi faktor?Je da,ako Njemacka usred svog teritorija ima americke baze ko smo onda mi da se inatimo,i zasto?Zasto?Za cije babe dusu?Cemu bi nam to sluzilo?

Ovakva "samokritika"ide i vas,poimanje vlastite zbilje i vaznosti u svijetu je prvi korak.
 
Zena voli podiebavati a da o real-politici nema bas neke veze.Neka joj,ne smeta.Duhovita je iako preceruje sa prostacenjem bez nekog posebnog razloga.Drzavica od 4,2 mil ljudi pa da se inati i glumi faktor?Je da,ako Njemacka usred svog teritorija ima americke baze ko smo onda mi da se inatimo,i zasto?Zasto?Za cije babe dusu?Cemu bi nam to sluzilo?

Ovakva "samokritika"ide i vas,poimanje vlastite zbilje i vaznosti u svijetu je prvi korak.
Jeste li vi ratovali za nezavisnu hrvatsku?
 
Jeste li vi ratovali za nezavisnu hrvatsku?

Jesmo i imamo je formalno pravno,nezavisnost je relativan pojam.Takvo sto ne postoji u uvjetima kakvi su danas na nacin koji ti mozda promisljas.Jel Srbija suverena za tvoj pojam?

Sta se mene tice sto tjesnje vezanje s Amerikom i Njemackom nikad nije za odbaciti.Na kraju krajeva,to su zemlje koje su nas dosljedno pomagale i gdje je nasa emigracija.

Rudanica voli kenjkati,s razlogom ili bez njega a vi supate ko kruv u gulas jer vam imponira kad se kao "nas" pokazuje "slabima",onda se "vi" valjda dozivljavate "jaci" sto li?A u principu kritika je namjenjena za domacu uporabu i uvelike je precerana kao i sve sto Rudan prica,to je njen stil i ona se toga drzi.
 
Poslednja izmena:
...Drzavica od 4,2 mil ljudi pa da se inati i glumi faktor?Je da,ako Njemacka usred svog teritorija ima americke baze ko smo onda mi da se inatimo,i zasto?Zasto?Za cije babe dusu? Cemu bi nam to sluzilo?

Eeeeeee... Moj CROmanjonac! Mi, Srbende, mi smo ti posebni. Mi imamo Ruse, a vi ih nemate. Vi morate da gutate s@ermu, a mi ne. Jer se zbog tih Rusa iza nas stalno qurcimo. Pa kada pocnu da nas treskaju, ispostavi se da su Rusi "mitske licnosti" (ne postoje za nas). :hahaha:

Onda i dobijemo krvavih, smrtonosnih batina, pa ga se naprimamo i u spredak, i radnja otpozadak... A o gutanju da i ne pricam. Tzv. Bukkake! :whistling:

_niemand_
 

Back
Top