Prevara u vezi, braku

gost 369478

Primećen član
Poruka
951
Oprostiti ili ne ?

Kako ste otkrili da vas partner vara ?

Ako vidite partnera vaše drugarice kako ispija pice sa nepoznatom ženom koju mazi po rukama i koju gleda sa zaljubljenim pogledom .. sta bi uradile ? Bili se umešala u taj brak stim što bi rekle sta ste videli ?
 
ne mesajte se ljudi tamo gde vam nije mesto
nemojte da budete pogresan zacin u jelu
mogli bi da kazete jedino ako sa tim parom provodite 24h i ako im drzite svecu
ko zna kakvi sve razlozi teraju ljude na prevaru
mni je rekla njegova sestra
ja sam joj rekla da znam
to je bilo posle 4 godine
ja sam htela da raskinem posle 6meseci
tad je i trebalo da raskinem

ali ko zna zaasto je to dobro - to je moj moto
i ko zna da li bih danas bila ovde gde sam da nije bilo te prevare i te veze koja je trajala 3,5 godine duze nego sto je trebalo

znaci, cisti djubre ispred svojih vrata i pusti ljude da zive
 
Uvek gledam svoja posla..S,tim cu samo napraviti problem sebi a i njima..;)
Jbt pa ne gura meso u moju goozi vec u njenoj..
Prevara se prasta ako je to trenutak slabosti i izvesne bracne krize..zavisno sta i ko je posrednik u celoj prici.
 
Uvek gledam svoja posla..S,tim cu samo napraviti problem sebi a i njima..;)
Jbt pa ne gura meso u moju goozi vec u njenoj..
Prevara se prasta ako je to trenutak slabosti i izvesne bracne krize..zavisno sta i ko je posrednik u celoj prici.

znam neke koji su mnogo slabi :lol:

- - - - - - - - - -

Uvek gledam svoja posla..S,tim cu samo napraviti problem sebi a i njima..;)
Jbt pa ne gura meso u moju goozi vec u njenoj..
Prevara se prasta ako je to trenutak slabosti i izvesne bracne krize..zavisno sta i ko je posrednik u celoj prici.

znam neke koji su mnogo slabi :lol:



e da, da li bih oprostila?
oprostil bih uvek, ali nikad vise ne bih ostala u toj vezi
 
U ovakvim temama je teško biti pametan...

Ako kažeš možeš ispasti grdna, jer ta osoba svakako više veruje osobi sa kojom je...
Ako ne kažeš, opet može biti problema, jer ćeš tada ispasti loša, a znala si...

Ne znam stvarno...
 
naravno da joj ne bih oprostio

a vidim da pitas za slabost, nije pitanje slabosti, sta ima se oprasta osobi koju volis a onda te vara

fakt je da onda dovodis u pitanje sve ostalo, dal su osecanja iskrena, dal je dala u seksu sve od sebe, a onda ti budu i jasnija neka osecanja i da seks nije nista posebno, onda se pitas jel zbog prevare nije
mislim toliko stvari ima koje ce ti proci kroz glavu a bome nekima ce i da osvane
normalna osoba koja te voli nece te prevariti

a da, ne ne bih reko, da vidim
 
Poslednja izmena:
ne znam da me je do sada i jedna pevarila, možda jeste a da nikad nisam saznao
ne mogu tvrditi ništa 100%
ali laži, prećutkivanje, spletkarenje na to sam alergičan u pm
ko da me poliješ vrućom vodom, i što sam stariji to manje tolerancije imam
ne samo u LJIS odnosima nego i ovako, jednostavno te ljude ne gledam više istim očima
samo pustim da sami odrede svoje mesto i do sada nisam pogrešio
jedina mana je što mi veze ne traju dugo jer su ljudi takvi kakvi su :roll:
 
Nekad ti neko kaže, nekad saznaš od drugih da je osoba znala, nekad uhvatiš reakciju (malo ljudi zna da krije stvari)...

ja znam mnogo dobro da citam te momente i reakcije, al aj mi dokazi da sam to video i tako protumacio
i dokazi mi da sam cuo nesto
ja ne pricam dalje tako da ne moze niko nista da mi dokaze
mozda tajne sluzbe pri prisluskivanju izvuku iz mene neke stvari
 
ja znam mnogo dobro da citam te momente i reakcije, al aj mi dokazi da sam to video i tako protumacio
i dokazi mi da sam cuo nesto
ja ne pricam dalje tako da ne moze niko nista da mi dokaze
mozda tajne sluzbe pri prisluskivanju izvuku iz mene neke stvari

Druže, ja nisam ni rekao 100% sigurno, naaaaajjače... Ali može i to da se desi.. Pa, nije jedno prijateljstvo puklo zbog toga.
 
Oprostiti ili ne ?

Kako ste otkrili da vas partner vara ?

Ako vidite partnera vaše drugarice kako ispija pice sa nepoznatom ženom koju mazi po rukama i koju gleda sa zaljubljenim pogledom .. sta bi uradile ? Bili se umešala u taj brak stim što bi rekle sta ste videli ?
Sve zavisi kolika je bol nanesena.....ljudi Koji vole su jako povredljivi..retko oprastaju...
 
ne znam da me je do sada i jedna pevarila, možda jeste a da nikad nisam saznao
ne mogu tvrditi ništa 100%
ali laži, prećutkivanje, spletkarenje na to sam alergičan u pm
ko da me poliješ vrućom vodom, i što sam stariji to manje tolerancije imam
ne samo u LJIS odnosima nego i ovako, jednostavno te ljude ne gledam više istim očima
samo pustim da sami odrede svoje mesto i do sada nisam pogrešio
jedina mana je što mi veze ne traju dugo jer su ljudi takvi kakvi su :roll:

Nikad u životu nisi pao ? zapeo nogom za kamen ili nesto drugo ili si pao jer si okliznuo ?
kako nisi predvidio da ces da padneš pa pre pada sjeo ?

- - - - - - - - - -

Sve zavisi kolika je bol nanesena.....ljudi Koji vole su jako povredljivi..retko oprastaju...

Ako voljenoj osobi nemožeš oprostiti natura se pitanje kakva je to ljubav ?
 
ne bih se stvarno umešala...a doživela sam i lično neke stvari, pa sam ignorisala...smatram da će se loše završiti po tu treću stranu, oni će se pomiriti, a ti ćeš nadrljati
.
i kad vidim, ja u stvari ne vidim...bolje je tako
..
jedino da se radi o nekom nasilju, tu sad ne bih žmurila možda...ali to ne znam, nisam doživela

..
a što se tiče opraštanja...oprostila bih...ali za dalje ne znam šta bi bilo sa tim odnosom
 
Nikad u životu nisi pao ? zapeo nogom za kamen ili nesto drugo ili si pao jer si okliznuo ?
kako nisi predvidio da ces da padneš pa pre pada sjeo ?

- - - - - - - - - -



Ako voljenoj osobi nemožeš oprostiti natura se pitanje kakva je to ljubav ?

:hahaha:
pa šta ti porediš?
prevara se radi svesno, ko trvdi suprotno laže sebe a ne mene
kakva ljubav prema nekom ko me ne poštuje?
kao što rekoh u prvom odgovru makar goreo iznutra ne bih oprostio
prežive ljudi i gore stvari
 
Nikad u životu nisi pao ? zapeo nogom za kamen ili nesto drugo ili si pao jer si okliznuo ?
kako nisi predvidio da ces da padneš pa pre pada sjeo ?

- - - - - - - - - -



Ako voljenoj osobi nemožeš oprostiti natura se pitanje kakva je to ljubav ?

Nije dovoljno samo jedna strana da voli..za zdrav odnos potreban je obostrana ljubav. Kod prevere dolazi zbog nedostatka sex-a. nezadovoljstva odnosa u kome smo, fascinacija/ljubav prema nekoj drugoj osobi ili ljutnja na partnera...
Bez obzira na to, koji je razlog svaka prevera dovodi do ozbiljnih psihickih problema oba partnera koji zadrze odnos...Lako je reci " E, oprosti cu ti,...Volim te "...Nastavak zivota nakon prevare nimalo nije ples po ruzama...
 
Poslednja izmena:
naravno da joj ne bih oprostio

a vidim da pitas za slabost, nije pitanje slabosti, sta ima se oprasta osobi koju volis a onda te vara

fakt je da onda dovodis u pitanje sve ostalo, dal su osecanja iskrena, dal je dala u seksu sve od sebe, a onda ti budu i jasnija neka osecanja i da seks nije nista posebno, onda se pitas jel zbog prevare nije
mislim toliko stvari ima koje ce ti proci kroz glavu a bome nekima ce i da osvane
normalna osoba koja te voli nece te prevariti

a da, ne ne bih reko, da vidim


Mislim da je život i ljubav nešto sasvim drugo od perfekcije o kojoj ti pises .
Ona po tvome treba da funkcioniše da bi ti na kraju noći imao osecaj da te voli .

a da si ti prevario ? Dobrovoljno bi spakovao svoj kofer i otišao ?
 
Mislim da je život i ljubav nešto sasvim drugo od perfekcije o kojoj ti pises .
Ona po tvome treba da funkcioniše da bi ti na kraju noći imao osecaj da te voli .

a da si ti prevario ? Dobrovoljno bi spakovao svoj kofer i otišao ?

ja tako funkcionisem, dok me ne revari moze mi bude sve potaman mislim sta znaic potaman, ako me nije odrala u krevet ili me nije bas tako grlila ko sto bih voleo
prepisacu to umoru, strsu, nije joj do toga
posle prevare prepisacu to sve ovom sto sam spomenu ili prevari a mozda i zajedno

bilo bi pozenljno znam ja da ona ne moze tako da funkcionise niti ja, nisam ja supermen
al kad se voli osecas voljenim ne pitas se svakog jutra dal imas osecaj da te voli, to funkcionise samo po sebi

ja u vezama nisam varao, tako da na ovo ne mogu da odgovorim
 
Nije dovoljno samo jedna strana da voli..za zdrav odnos potreban je obostrana ljubav. Kod prevere dolazi zbog nedostatka, sex-a. ne zadovoljstva odnosa u kome smo, fascinacija/ljubav prema nekoj drugoj osobi ili ljutnja na partnera...
Bez obzira na to, Koji razlog svaka prevera dovodi do ozbiljnih psihickih problema oba partnera Koji zadrze odnos...Lako je reci " E, oprosi cu ti,...Volim te "...Nastavak Zivota nakon prevare nimalo nije ples po ruzama...


Nije uvek nedostatak sexa motiv za prevaru . Dovoljno je zapasti u monotoniju ili u stres nemate vremena jedno za drugo ili se jedno od vas dvoje oseća u trenutnoj fazi neostvaren ...
 

Back
Top