MERCEDES

Stigao prosle nedelje.Isti ovakav,cak i boja.
2.0 sa kompresorom,163 ks.
postadsuk.com-2002-mercedes-benz-c200-komp-avantgarde-free-6-months-warranty-included-the-price.jpg
 
Ide kao metak.
Kompresor vuce na svim obrtajima,ne kao turbina da se pali posle odredjenog broja obrtaja.
230 postize,9 do 100.Iako ga nisam kupio za divljanje,vec za normalnu voznju,zaista nemam zamerke za ubrzanje.
Pre bih vozio bicikl nego dizel,ali to je vec stvar licnog ukusa,zato sam i hteo benzinca :)
 
Otpao auspuh kad je presao preko pruge, put pored Kolubare sto izlazi na ibarsku magistralu. Gori put i vise rupa nisam video. Dodje kao neka tampon zona, opstina Lazarevac kaze da ne pripada njima, Beograd isto.

IMG_20170623_092812.jpg
 
Odlicno :D Nisam ni ja ljubitelj dizela ali 5+ cilindra moze da prodje.

Ja sam pocepao pletenicu na losem putu, komsija pokidao creva za gorivo, drugi razbio karter i pola auta na otvorenom sahtu .... Nekome pripada, al se ne ispalti da se ganjas sa njima bog sitnice, mada kad bi smo svi bili zadrti, pa da ih ganjamo zbog svake sitnice, vise bi vodili racuna.
 
Tu se nalazi preduzece Kolubara, ali zaposleni su vecinom iz Lazarevca i oni dolaze na posao preko ibarske i njih ne kaci ova deonica, a i ako im se desi steta na automobilima, obzirom na plate, nece im predstavljati problem.

Trebaju ljudi izaci i blokirati magistralu, ali ako nece mestani i ako njima ne smeta, necu ni ja, obzirom da mogu za Lazarevac i drugim trasama. A nece jer im drzava obecala zbog kopova novac za stanove i nadaju se tome, nece da se zameraju za put da to ne bi izgubili.
 
Otpao auspuh kad je presao preko pruge, put pored Kolubare sto izlazi na ibarsku magistralu. Gori put i vise rupa nisam video. Dodje kao neka tampon zona, opstina Lazarevac kaze da ne pripada njima, Beograd isto.

IMG_20170623_092812.jpg

Ako sam dobro shvatio otpao ti je kada si prelazio preko pruge? Ako je tako odgovorna je željeznica.
 
Jeste, ali kada sam se vracao, u povratku na istu deonicu. Pruga je na kraju, to jest na pocetku.

Vezao sam za prvu pomoc sajlom, ali sve dok su bile rupe nastavio je da udara.
 
Pozdrav. Ja sam se registrovala na ovaj forum da bih Vas nešto pitala u vezi sa Mercedes automobilima (kao uslugu prijatelju, ja o tome ne znam ništa), medjutim nisam u mogućnosti da Vam pošaljem poruku, piše da mi nije dozvoljeno. Ako biste mogli da mi pomognete, bila bih Vam zahvalna. Nigde na netu nisam našla odgovor na to pitanje koje zanima mog prijatelja, a vidim da ste Vi stručni, pa ako biste bili voljni da mi objasnite kako da Vas kontaktiram, ili da Vi meni pošaljete poruku, unapred Vam se zahvaljujem. (kad sam pokušala da pošaljem poruku pisalo je da moraju da mi je odobre moderatori ne znam kako da odobre, kad nisam našla opciju slanja poruke. nemam pojma). Izvinite ako nisam smela ni ovde da pišem, ali zaista ne znam kako drugačije da pokušam. Pozdrav.
 

Back
Top