Osvijetljeno i neosvijetljeno poznavanje smisla seksa odredjuje shvatanje svrhe mu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Osvijetljeno i neosvijetljeno poznavanje smisla seksa odredjuje shvatanje svrhe mu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Osvijetljeno i neosvijetljeno poznavanje smisla seksa odredjuje shvatanje svrhe mu

Objasnjenjenje: izjave: "shvatite kako hocete" se odnose na to sto neke stvari ne mogu da objasnjavam ako ne bi izvuko k***c da vam to pokazem, a to necu da radim.
    Dakle, ocu da kazem da oni koji su se odlucili da misle o tome koji bi mogao biti, ako ga ima, misaono cisto analizirajuci, smisao seksa, ti svakako da ce jako brzo doci do izjave "seks ne sluzi reprodukciji, organi za seks su nevezano za seks obdareni mogucnoscu reprodukcije, a ustvari svaki muskarac koji ejakulira (svrsava) prije vremena radi to namjerno, bilo svjesno ili ne". To vam kazem za ejakulaciju posto znam, muskarac sam... A koji vam kaze da lazem ja vam kazem za njega ono sto ne smijem po pravilniku.

Sa druge strane, ko seks ne analizira misaono, taj moze da uziva u njemu (naravno, vise od 10 puta manje nego ko analizira) ali ne seksualno... Shvatite i ovo kako hocete.
    (To vam kazem jer sam mogo da imam seks i 9 sati kada sam htio. Nije da se hvalim, vecina zena i ne voli originalnost i rijetkosti; samo dame vole originalnost i rijetkosti.)
    Poslednji put ažurirao/la DOBAR SISTEM: 26 : 10.04.2015. u 11:02

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    625

Podrazumevano Re: Osvijetljeno i neosvijetljeno poznavanje smisla seksa odredjuje shvatanje svrhe m

Sve ovo je Frojd odavno objasnio

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Osvijetljeno i neosvijetljeno poznavanje smisla seksa odredjuje shvatanje svrhe m

Citat Original postavio Rasejani Prorok Pogledaj poruku
    Sve ovo je Frojd odavno objasnio
    Jeste, i ja i proglasavam dobrim da njega ljudi citaju a ne mene, ali nece me poslusat... Ljudi ne vole da citaju knjige, posebno kad cine zajedno 10 knjiga samo 1 sistem, kao kod Dostojevskog. Ti mozes nozda da procitas 10 metara sitnog teksta, ali ne moze svako...

Buduća legenda Dragoljub69 (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    605

Dao sam spermu u banku sperme i ne moram više o tom da brinem-čista srca odoh na pecanje...
    Za šankom sa zastavom na pola koplja

Slične teme

1. ukus kod oralnog seksa
    Autor nova devojka u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.12.2012., 20:36
  2. razgovor posle seksa
    Autor taurus u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 16.07.2010., 17:04
  3. Ljudsko shvatanje seksa i psihicki razvoj
    Autor Bg8333 u forumu Žene