HOROR NADOMAK NOVOG SADA: Odrali pse i odsekli im glave!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.220
HOROR NADOMAK NOVOG SADA: Odrali pse i odsekli im glave!
Ovaj jezivi zločin prvi su primetili meštani, jer su osetili neprijatan miris. Prvo su pretpostavili da je u vrećama smeće, a potom i da je reč o nekim uginulim životinjama
Oko 10 pasa ubijeno je na Popovici, nadomak od Novog Sada. Psima su odsečene glave i odrana im je koža, a tela su u crnim kesama bačena pored puta.

Stravičan prizor masakra nesrećnih životinja nađen je nekoliko metara pored puta za Artiljevo, a psi su bili umotani u crne kese.

Ovaj jezivi zločin prvi su primetili meštani, koji su osetili neprijatan miris i primetili velike količine muva koje su se okupljale uz put. Pretpostavili su da je u vrećama smeće, odnosno utrulo meso.

"Zvali smo „Čistoću“ i oni su nam rekli da ako se oseti meso bolje zovemo Zoohigijenu, čiji su radnici ubrzo po našem pozivu i došli. Niko nije ni slutio da je reč o takvom zločinu. Čim su otvorili kese i videli taj užas pozvali su policiju i Veterinarsku inspekciju", kaže jedna od meštanki Milana M. Ona dodaje da je radnicima koji su došli na teren ovo odmah izgledalo kao da je delo neke sekte, ili psihopate, što u potonjoj pretpostavci sigurno i jeste.

Radnike „Zoohigijene“ dočekao je prizor iz najstrašnijih horor filmova, a kako kažu, psi su oderani neverovatno vešto.
"Ovakav slučaj nismo imali nikad, samo po šapicama smo prepoznali da su to psi. Ko god im je oderao kožu i odrubio glave to je vrlo profesonalno uradio. Još smo u šoku, ne mogu da verujem da se to dešava u Novom Sadu ", izjavio je Đorđe Plavšić, šef prihvatilišta Zoohigijene.

Psi su tu po njegovoj pretpostavci ostavljeni već nekoliko dana. Na teren je ubrzo stigla i policija koja je obavila uviđaj. Psi su na kraju odneti na ispitivanje, ali kako im je koža oderana nemaju ni čipove.

"Kada je naša ekipa stigla leševi su bili u fazi poluraspadanja. Insistiraćemo da se pokrene prijava protiv NN lica i uhvate odgovorni. To je krivično delo za koje se ide u zatvora i nadam se da će će onaj ko je ovo uradio tamo i da završi", kazao je Aleksandar Bursać, direktor Zoohigijene.

Na Popovici je pre samo desetak dana neko otrovao dvadesetak pasa. Psi su bili razbacani kod okretnice autobusa GSP, a pojeli su otrovane granule za koje policija suimnja da su namerno pobacane.
http://www.kurir.rs/vesti/srbija/ho...-odrali-pse-i-odsekli-im-glave-clanak-1735215
:sad2:
 
Strasno je i kad neko pregazi goluba, zlocinac, treba ga staviti u zatvor.:deda:
Deraterizacija je nehumano i monstrouzno delo, genocid.:deda:
Zaprasivanje komaraca je takodje genocid.:deda:

- - - - - - - - - -

Sve mesare takodje sprovode genocid.:deda:

- - - - - - - - - -

Svako ko jede meso ili je ikada jeo je saucesnik u zlocinu i treba ga poslati na dozivotnu robiju.:deda:
 
Ovo je izivljavanje, da je neko hteo da ubije lutalicu, jer mrzi lutalice, ubio bi je, bez dranja, bez kasapljenja.
Ovo izivljavanje krije nesto vise, a ljudi koji se izivljavaju na zivotinjama neretko mogu razviti sociopatske tendencije.

Slažem se.
Ovo je mnogo strašnije od ubijanja pasa lutalica.
I možda ozbiljnije, ima raznih satanističkih sekti
 
Na Popovicu se naselili neki novi surovi ljudi,brđani neki,neandertalci i oni sad tamo uvode novi red...
Mislim da policija zna o kome se radi,ali oni su i u policiji...
Koja je to ekipa...:roll:
No ,svakako je i krivica do grada koji ne rešava dobro taj problem pasa skitara...
I u gradu su brbani koji za psa kažu "ćeno":hahaha: Od njih je teško očekivati neko kulturno
rešenje bilo kojeg složenijeg problema...Svaki teže da uproste-primitivizuju...Ybg-navika...
 
Ovo je izivljavanje, da je neko hteo da ubije lutalicu, jer mrzi lutalice, ubio bi je, bez dranja, bez kasapljenja.
Ovo izivljavanje krije nesto vise, a ljudi koji se izivljavaju na zivotinjama neretko mogu razviti sociopatske tendencije.

Slažem se.
Ovo je mnogo strašnije od ubijanja pasa lutalica.
I možda ozbiljnije, ima raznih satanističkih sekti

A nikome nije palo na pamet da Kinezi jedu pse,a ne jedu pseću glavu i kožu.Ako se životinja odere dok je još živa (zvuči užasno),telo ispušta neki sekret koji čini meso mekšim.E sada,nisam čuo da u Popovici ima Kineza...

- - - - - - - - - -

Na Popovicu se naselili neki novi surovi ljudi,brđani neki,neandertalci i oni sad tamo uvode novi red...
Mislim da policija zna o kome se radi,ali oni su i u policiji...
Koja je to ekipa...:roll:
No ,svakako je i krivica do grada koji ne rešava dobro taj problem pasa skitara...
I u gradu su brbani koji za psa kažu "ćeno":hahaha: Od njih je teško očekivati neko kulturno
rešenje bilo kojeg složenijeg problema...Svaki teže da uproste-primitivizuju...Ybg-navika...

Ćeno?Šta je to?Nisam to čuo.
 
Strasno je i kad neko pregazi goluba, zlocinac, treba ga staviti u zatvor.:deda:
Deraterizacija je nehumano i monstrouzno delo, genocid.:deda:
Zaprasivanje komaraca je takodje genocid.:deda:

- - - - - - - - - -

Sve mesare takodje sprovode genocid.:deda:

- - - - - - - - - -

Svako ko jede meso ili je ikada jeo je saucesnik u zlocinu i treba ga poslati na dozivotnu robiju.:deda:

Pas = kućni ljubimac
Pacov = štetočina
Komarac = nosilac parazita i bolesti
mesna industrija = odgajane životinje radi ishrane
Pokušaj opravdanja zločina je isto kao i učestvovanje u tom zločinu.
 
Pas = kućni ljubimac
Pacov = štetočina
Komarac = nosilac parazita i bolesti
mesna industrija = odgajane životinje radi ishrane
Pokušaj opravdanja zločina je isto kao i učestvovanje u tom zločinu.

A ako ja imam hrcke ili cincile i emotivno me pogadja sto neko koristi misomor i uopste sprovodi deraterizaciju?? :sad2:

Monstrumi.:deda:

- - - - - - - - - -

Nije svaki pas kucni ljubimac Reefer, isto kao sto ni svaki glodar nije stetocina vec moze biti i kucni ljubimac.

Psi lutalice nisu kucni ljubimci.

- - - - - - - - - -

Ali vas ljubitelje zivotinja pogadja bilo kakvo nasilje nad psima ili mackama na licnoj osnovi dok sa druge strane glodari vam i nisu toliko zanimljivi iz prostog razloga sto nisu toliko popularni kao ljubimci.

- - - - - - - - - -

Ono o cemu ja zapravo pricam je da mesna industrija sprovodi istu vrstu "zlocina" kao i ovi ljudi koje ste okarakterisali kao monstrume i ubice.

Sa jedne strane je dozvoljeno ubijati i kasapiti zivotinje, a sa druge strane nije.:dontunderstand:

Naravno, ne podrzavam izivljavanje nad zivotinjama ove vrste niti bilo koje druge samo moram da primetim sveprisutno licemerje kod takozvanih boraca za prava zivotinja.

Ovo jeste sadisticko ubijanje jeste nelegalno, ali ako cemo ih nazvati monstrumima i ko zna kakvim psihopatama onda moramo isto tako nazvati svakog mesara i konzumenta mesa, zar ne?

- - - - - - - - - -

Iako zakon o dobrobiti zivotinja stiti sve zivotinje u biti, ipak ce samo sadizam i "zlocin" biti prijavljen ako je pocinjen nad psima.
Ako neko odluci da ubije goluba na ulici tesko da ce biti prijavljen, bar mi se cini, ali ako dirne psa koji inace moze biti i opasan jao njemu, zatvor od 6 meseci kao.
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da se deratizacijom ubijaju i kućni ljubimci - miševi, hrčci, tvorovi i ostala sitnež?
Nisam znao ni da treba ubijati pse lutalice (ne zaboravi da psi nisu nastali prirodnim putem, oni nemaju svoje stanište, već smo ih mi, ljudi, napravili).
Mesna industrija radi isto kao i šumarsko dobro ili farma sa pošumljenim stablima. Uzagaju se za seču/ubijanje radi dalje upotrebe. Održava se određeni broj, nema ugoženih vrsta.
Nisu sve životinje u istoj grupi, tako je sad, a šta nam budućnost donosi, možda će nako da gaji i mazi krpelja, ko zna?
 
Kada hoces da jedes, ti jedes. Neko kada zakolje prase, odere ga, ne odsece mu glavu i ne baci ga negde, vec ga pojede.
Ovde kod nas se pse slabo jedu, pa mi deluje da je neko uzeo da se izivljava nad psima. A mozda je neko hteo da podvali psece meso kao ovce ili sta vec; melje to sve masina, pa pravac Pipi i Gudi virsle, a mozda im se plan osujetio pa bacili meso.

Sve je moguce.
 
Nisam rekao da treba ubijati lutalice niti da deraterizacija ubija kucne ljubimce-glodare, ali mi smeta sto se na primer koriste prejake reci poput ZLOCINA za nesto slicno sto se inace radi svakodnevno poput toga u mesarama.

Ne zaboravi da ja ne opravdavam ubistva zivotinja, samo ukazujem na odredjeno licemerje.

- - - - - - - - - -

Kada hoces da jedes, ti jedes. Neko kada zakolje prase, odere ga, ne odsece mu glavu i ne baci ga negde, vec ga pojede.
Ovde kod nas se pse slabo jedu, pa mi deluje da je neko uzeo da se izivljava nad psima. A mozda je neko hteo da podvali psece meso kao ovce ili sta vec; melje to sve masina, pa pravac Pipi i Gudi virsle, a mozda im se plan osujetio pa bacili meso.

Sve je moguce.

A i ja mislim da je pre ovo nego neki sadizam.
 
Nije licemerje, jer se na domaćim životinjama (one su za ishranu) niko ne iživljava i održava im se broj, razmnožavaju se i hrane uz našu pomoć. Zahvaljujući tome mi imamo hrani, ali i cipele, jakne, torbe i stotine predmeta za koje koristimo delove životinja.

Znaci smatras da je pogresno i bolesno ubijati zivotinje radi zabave? Evo ja poznajem ljude koji ubijaju zivotinje radi zabave i to je legalno i cak su i mene zvali da to radim. Dobijes dozvolu da to radis.
 
Ne odgovori mi na ovo Reefer. Znas dobro da se lov smatra legalnim sportom. Znaci postoje ljudi koji imaju dozvolu da ubijaju zivotinje radi zabave.
Sa druge strane kada se neko drugi odluci da ubija zivotinje radi zabave ili mozda zato sto je besan zbog toga sto umeju da budu prave stetocine (psi lutalice) taj covek se proglasava monstrumom.

Znaci lovac koji krene da ubija zivotinje, a nema dozvolu protiv njega ce biti podnesena prekrsajna prijava, a onaj ko ubije psa lutalicu, jer je na primer jako dosadno lajanje/rezanje i bilo je nekih incidenata kao sa nekakvim napadima tog coveka treba strpati u zatvor, jer je toboze monstrum.

O takvom licemerju drustva govorim.
Znaci smatras da je pogresno i bolesno ubijati zivotinje radi zabave? Evo ja poznajem ljude koji ubijaju zivotinje radi zabave i to je legalno i cak su i mene zvali da to radim. Dobijes dozvolu da to radis.
 
Znaci smatras da je pogresno i bolesno ubijati zivotinje radi zabave? Evo ja poznajem ljude koji ubijaju zivotinje radi zabave i to je legalno i cak su i mene zvali da to radim. Dobijes dozvolu da to radis.

Ako je tebi ovakav zločin zabava, onda...

- - - - - - - - - -

Ne odgovori mi na ovo Reefer. Znas dobro da se lov smatra legalnim sportom. Znaci postoje ljudi koji imaju dozvolu da ubijaju zivotinje radi zabave.
Sa druge strane kada se neko drugi odluci da ubija zivotinje radi zabave ili mozda zato sto je besan zbog toga sto umeju da budu prave stetocine (psi lutalice) taj covek se proglasava monstrumom.

Znaci lovac koji krene da ubija zivotinje, a nema dozvolu protiv njega ce biti podnesena prekrsajna prijava, a onaj ko ubije psa lutalicu, jer je na primer jako dosadno lajanje/rezanje i bilo je nekih incidenata kao sa nekakvim napadima tog coveka treba strpati u zatvor, jer je toboze monstrum.

O takvom licemerju drustva govorim.

To što si ti neobrazovan, ne znači da je neko licemer. Raspitaj se kako se i zašto vrši lov u sredinama određenim za to.

ZAKON O LOVSTVU
Član 1.
Ovim zakonom uređuju se zaštita, gajenje, lov i korišćenje divljači kao prirodnog bogatstva.
Član 3.
Zabranjeno je proganjanje, zlostavljanje ili namerno uznemiravanje divljači. Zabranjeno je da se lovom ili na drugi način uništi ili ugrozi opstanak bilo koje vrste divljači u prirodi.
Član 9.
Ako se u lovištu osetno smanji brojnost neke vrste lovostajem zaštićene divljači, korisnik lovišta je dužan da obustavi lov te divljači i preduzme mere radi uspostavljanja broja divljači utvrđenog u lovnoj osnovi (kapacitet lovišta).
Član 14.
Trovanje divljači je zabranjeno.

Itd.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top