TOMINA SULTANIJA: Dragica Nikolić kupila haljine od šeikove žene za 10.000 evra

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
DANAS U KURIRU TOMINA SULTANIJA: Dragica Nikolić kupila haljine od šeikove žene za 10.000 evra - Kurir
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...-od-seikove-zene-za-10000-evra-clanak-1733707
Sent from Maxthon Cloud Browser

DANAS U KURIRU TOMINA SULTANIJA: Dragica Nikolić kupila haljine od šeikove žene za 10.000 evra

Supruga predsednika naručila dve toalete iz unikatne kolekcije bivše misice Jelene Jakovljević bin Drai

f687377ff033b02381001587db82766d.jpg


Kako je njima dobro!!!
 
Ja mislim da treba da ukazom Predsednika dobije orden.

И треба.

Од личних пара купује прескупе хаљине, не зато што воли и што јој се свиђају, него зарад добробити Србије.

Због предузећета.

И сада ће шеик у знак захвалности да суне неке огромне паре у јадну, напаћену Србију.

И даље нисам рекла све што сам мислила.

Остала сам фина.
 
И треба.

Од личних пара купује прескупе хаљине, не зато што воли и што јој се свиђају, него зарад добробити Србије.

Због предузећета.

И сада ће шеик у знак захвалности да суне неке огромне паре у јадну, напаћену Србију.

И даље нисам рекла све што сам мислила.

Остала сам фина.

Reci reci.
 
Дакле, ТоНи је сасвим случајно постао потпрецедник странке Вељка Губерине. Онда је Шекси узео за подпредседника. И тако, уместо радника у порпалом предузећу у реструктурирању који прима 200 евра на три месеца, не долази на посао 9 година па ради приватно молерај и цепање дрва а сад очекује да му држава исплати по 200 евра по години стажа јер ће предузеће да му оде у стечај, он постао председник државе, јер га Шекси држао без икаквог разумног разлога.

Јбт...живот је некоме мајка а неком маћеха.

А Драгица би прала веш на руке, јер јој машина у квару.
 
DANAS U KURIRU TOMINA SULTANIJA: Dragica Nikolić kupila haljine od šeikove žene za 10.000 evra - Kurir
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...-od-seikove-zene-za-10000-evra-clanak-1733707
Sent from Maxthon Cloud Browser

DANAS U KURIRU TOMINA SULTANIJA: Dragica Nikolić kupila haljine od šeikove žene za 10.000 evra

Supruga predsednika naručila dve toalete iz unikatne kolekcije bivše misice Jelene Jakovljević bin Drai

f687377ff033b02381001587db82766d.jpg


Kako je njima dobro!!!

Kako si zavidan. Pa ne može žena gola i bosa u Moskvu. :hahaha:
 

Back
Top