Igra Rečiju..

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Zasto to radite,,?

Odem u pekaru i kupim hleb,,
Ona: Izvolite
Ja:jedan hleb..

Tu rade po dve prodavacice ..zavisno od smene, ali uvek u paru..

Ona:Ćes ti da mu das ili ja i smeju se,,
Druga :Jacu mu dam !
Ona:Nemoj ti ja cu mu dam, ili on mozda vise zeli ti da mu das,,
To je jedan primer,tek oko pice kad narucim i ako pitam dali je vruca..cija je vise vruca itd..:lol:


Desava mi se skoro svaki dan u niz susreta ,i nadje se poneka da igra takve igrice,i pomalo pocinje da ide na nerve jer me zbune u sekundi,doduse ne crvenim ali sigurno primete da su me zbunile jer zacutim i samo gledam,mozda se samo nasmejem i razmisljam sta da kazem i kako da reagujem.:(
Danas mi doslo im kazem..Metnem vas po redu ..jednu po jednu a moze i obe odjednom.

Mene zanima sta vam to znaci..Ste zeljne da se kresete, ili obozavate tako nekog da zezate i konstantno zbunite?
 
mada posto si ti poslat od boga za ceo napaceni ž rod msm da je ok zakljuciti da swe one zele da te imaju i da im je to jedina želja u životu:lol::PPP

- - - - - - - - - -
@zabica
ma muka ga uhwatila ne moze swe da postigne:lol:
 
Zasto to radite,,?

Odem u pekaru i kupim hleb,,
Ona: Izvolite
Ja:jedan hleb..

Tu rade po dve prodavacice ..zavisno od smene, ali uvek u paru..

Ona:Ćes ti da mu das ili ja i smeju se,,
Druga :Jacu mu dam !
Ona:Nemoj ti ja cu mu dam, ili on mozda vise zeli ti da mu das,,
To je jedan primer,tek oko pice kad narucim i ako pitam dali je vruca..cija je vise vruca itd..:lol:


Desava mi se skoro svaki dan u niz susreta ,i nadje se poneka da igra takve igrice,i pomalo pocinje da ide na nerve jer me zbune u sekundi,doduse ne crvenim ali sigurno primete da su me zbunile jer zacutim i samo gledam,mozda se samo nasmejem i razmisljam sta da kazem i kako da reagujem.:(
Danas mi doslo im kazem..Metnem vas po redu ..jednu po jednu a moze i obe odjednom.

Mene zanima sta vam to znaci..Ste zeljne da se kresete, ili obozavate tako nekog da zezate i konstantno zbunite?

Uvek tebe tako nesto snadje :navodnik::mazi:
 
Nije to tek tako..(odmah cee ga zajase i dzihaaa)..kapiram da se sale..slobodne su i ok..
al me to ponekad bas zbunjuje.u tome je poenta..
pitam zasto to radite?

- - - - - - - - - -

ljudi wole da flertuju i da se sale to ne znaci da zele nesto wise;)
i mislim tako..ipak ponekad se pretera i ta granica sale.

- - - - - - - - - -

Uvek tebe tako nesto snadje :navodnik::mazi:
Ehhh drug..takve sam sreće.:roll:
 
Snimicu zvuk na tel kad odem na takva mesta gde mi se to desava..
Odem u prodavnicu ne mogu se setim sta sam kupio, ali je jedna postavila merdevine bas na izlazu i pere gornji izlog a druga ih drzi ,,,
ja platio i posao napolje..
Ona sto drzi merdevine :E sad te necemo pustiti da izadjes i sta nam mozes..
Ja kazem ok. ovde vam ne mogu nista jer ima previse ljudi,,..
Ona će:vidis kako smo te lako privele ..

pa budi ravnodusan,veran i nemoj da kreses sa strane.:confused:
 
Poslednja izmena:
Zasto to radite,,?

Odem u pekaru i kupim hleb,,
Ona: Izvolite
Ja:jedan hleb..

Tu rade po dve prodavacice ..zavisno od smene, ali uvek u paru..

Ona:Ćes ti da mu das ili ja i smeju se,,
Druga :Jacu mu dam !
Ona:Nemoj ti ja cu mu dam, ili on mozda vise zeli ti da mu das,,
To je jedan primer,tek oko pice kad narucim i ako pitam dali je vruca..cija je vise vruca itd..:lol:


Desava mi se skoro svaki dan u niz susreta ,i nadje se poneka da igra takve igrice,i pomalo pocinje da ide na nerve jer me zbune u sekundi,doduse ne crvenim ali sigurno primete da su me zbunile jer zacutim i samo gledam,mozda se samo nasmejem i razmisljam sta da kazem i kako da reagujem.:(
Danas mi doslo im kazem..Metnem vas po redu ..jednu po jednu a moze i obe odjednom.

Mene zanima sta vam to znaci..Ste zeljne da se kresete, ili obozavate tako nekog da zezate i konstantno zbunite?

Sledeci put napravi "lapsus" pa im trazi podgacice.
 
Pa trebao si da pitas imaju li i picu, kada vec su tako voljne da daju. :per:
A nisu se one toliko uzelele forumaskog ponosa, vec mislim da je to samo flert, koji moze a i ne mora da bude obavezan.

Jednostavno vole ljudi tako malo provokativni flert, hrani ego, a i devojke se zezaju jedna sa drugom, isto kao sto bi se ja zezao sa mojim drugarem koji je postar pitajuci ga "je l' brate, jesi ti onoj milferici dao paket, je l' ga primila, mislim paket"?

Tako da ne verujem da su one zeljne forumsaskog ponosa, mozda samo hoce da te malo isprovociraju, da im se digne ego.
A i moze biti da u svakom flertu ima 5-10% istine, jer ne verujem da bi se one igrale recima tako da im dodje neki musav, cupav i nikakav da ne mogu ocima da ga gledaju.
 
1.Google translate :lol:
2.prevela sam temu
3.shvatila sam da hero sex misli kako žene prave previše aluzija na sex (u njegovom prisustvu)
4.on je u pravu, ali to ne treba da shvata lično (kroz prodavnicu prodefiluje xy ljudi tokom dana, a radnice beže od depresivne slike samih sebe u iščekivanju plata, te se neukusno šale sa lokalcima, koji to kasnije koriste u svrhu vlažnih snova)
5. Radnice u pekarama-prodavnicama nemaju video nadzor, što govori o tome da hero sex posećuje namerno takve prodavnice sa manijakušama za pultom (što automatski znači da sigurno ne peru ruke posle vraćanja kusura kupcima, a onda pakuju hleb, meso bez zaštite na rukama...)
6. hero sex je otporan na bakterije, ali ne i na ženske poglede pohotnih prodavačica
7.preporučujem terapiju bojama i boravak u slanoj sobi uz zvuke ambijentalne muzike, neka varijanta buda bar iz prikrivenih zvučnika
8. Ljubav će spasiti svet
9.:rtfm:
 
Bas mi je palo na pamet kako bi situacija izgledala da su uloge obrnute, da zena ulazi u prodavnicu, a muskarac koji radi tu sa kolegom raspravlja pred njom, ili moze njoj da kaze, svejedno je.
"Pa kako bi ste zeli da vam ga dam" uz smesak. Mislim da bi ta zena kolutala ocima uz gnusanje na prostakluk takvog radnika :bljak:

A mozda bi bila neka "pa dajte mi ga kako god zelite, ne bunim se ja" :zper:, mada nesto sumnjam.
 
To je ovde jako retko, ljudi su dosta bar prividno kulturniji. Ne volim to ubacivanje seksa u svaku konverzaciju, pa makar bilo i na sahrani. To mi uvek vuče na frustracije neke i nekulturu...

Mada, dešava se i ovde, po mesarama, npr.. Dešavalo mi se i u grilu... Kupiću onu majicu "neš je*at", čisto da ozvaničim, došao sam samo po pljeskavicu jeeeeeeeeebem mu miša.
 
Zasto to radite,,?

Odem u pekaru i kupim hleb,,
Ona: Izvolite
Ja:jedan hleb..

Tu rade po dve prodavacice ..zavisno od smene, ali uvek u paru..

Ona:Ćes ti da mu das ili ja i smeju se,,
Druga :Jacu mu dam !
Ona:Nemoj ti ja cu mu dam, ili on mozda vise zeli ti da mu das,,
To je jedan primer,tek oko pice kad narucim i ako pitam dali je vruca..cija je vise vruca itd..:lol:


Desava mi se skoro svaki dan u niz susreta ,i nadje se poneka da igra takve igrice,i pomalo pocinje da ide na nerve jer me zbune u sekundi,doduse ne crvenim ali sigurno primete da su me zbunile jer zacutim i samo gledam,mozda se samo nasmejem i razmisljam sta da kazem i kako da reagujem.:(
Danas mi doslo im kazem..Metnem vas po redu ..jednu po jednu a moze i obe odjednom.

Mene zanima sta vam to znaci..Ste zeljne da se kresete, ili obozavate tako nekog da zezate i konstantno zbunite?
to je slightly flert i super je to...misim za mene je super, ja to volim
 
pa ok, ako ti tako misliš

Takav sam utisak stekao... Tek kad odem u ta manja mesta čujem nešto tipa "hladne su mi ruke, ne znam kako je kod tebe u gaćama, mogla bi ih ugrejati", a onda dve seljanke počnu sa onim "kekekeke"... A ja u fazonu "Bože, jadne li su"... Mislim, ako je već dotle došlo, priđi tiho i zamoli ga da ti stavi... Ono, dostojanstvo isto igra bitnu ulogu... Bar po meni.
 
1.Google translate :lol:
2.prevela sam temu
3.shvatila sam da hero sex misli kako žene prave previše aluzija na sex (u njegovom prisustvu)
4.on je u pravu, ali to ne treba da shvata lično (kroz prodavnicu prodefiluje xy ljudi tokom dana, a radnice beže od depresivne slike samih sebe u iščekivanju plata, te se neukusno šale sa lokalcima, koji to kasnije koriste u svrhu vlažnih snova)
5. Radnice u pekarama-prodavnicama nemaju video nadzor, što govori o tome da hero sex posećuje namerno takve prodavnice sa manijakušama za pultom (što automatski znači da sigurno ne peru ruke posle vraćanja kusura kupcima, a onda pakuju hleb, meso bez zaštite na rukama...)
6. hero sex je otporan na bakterije, ali ne i na ženske poglede pohotnih prodavačica
7.preporučujem terapiju bojama i boravak u slanoj sobi uz zvuke ambijentalne muzike, neka varijanta buda bar iz prikrivenih zvučnika
8. Ljubav će spasiti svet
9.:rtfm:

:tick: :mrgreen:

Igra rečima ume da mi bude zanimljiva ako je saigrač zadovoljavajući. :smeker:
 
Ne volim to ubacivanje seksa u svaku konverzaciju

apsolutno
sa neznancima, a narocito sa onima sa kojima po definiciji moras da imas pristojan, profesionalan odnos neumesno je svako gadjanje seksualnim aluzijama i sl.

sa prijateljima, pa cak i poznanicima (i virtuelnim, sto da ne) je sasvim druga prica - u odredjenim okvirima
neuvredljivo, saljivo, a la dzek
 

Back
Top