Mali oglasi-steciste sponzorusa...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Prodaje drugar auto, i to onako bas yebacki auto, i ja ga pitam "jel ti se javio neko da kupi", a kaze on "mrka kapa, niko ne zove..." A ja ga onda pitam " a jel se javila neka zenska mozda hoce malo da se provozate???" i pocnemo obojica da se smejemo u glas....

I setimo se....

Znao sam jednu ribu ranije, volela je kesh i tako malo "punije" tipove, i imala je obicaj da gleda u oglaniku ko prodaje neki dobar auto, pa onda poslje porukicu, pa se onda vide... Pa ako nije totalni gabor, i ima para za bolji auto, mozda nesto i bude....

Hehe, da ne poverujes cega se sve sete ribe? :-D

Dakle pitanje za zene da li su to nekad radile, ili nesto slicno,

a za tipve da li im se nesto ovako desilo?
 
Aleksej_BASO:
Prodaje drugar auto, i to onako bas yebacki auto, i ja ga pitam "jel ti se javio neko da kupi", a kaze on "mrka kapa, niko ne zove..." A ja ga onda pitam " a jel se javila neka zenska mozda hoce malo da se provozate???" i pocnemo obojica da se smejemo u glas....

I setimo se....

Znao sam jednu ribu ranije, volela je kesh i tako malo "punije" tipove, i imala je obicaj da gleda u oglaniku ko prodaje neki dobar auto, pa onda poslje porukicu, pa se onda vide... Pa ako nije totalni gabor, i ima para za bolji auto, mozda nesto i bude....

Hehe, da ne poverujes cega se sve sete ribe? :-D

Dakle pitanje za zene da li su to nekad radile, ili nesto slicno,

a za tipve da li im se nesto ovako desilo?

Sve su one takve. Pogledaj samo kad ulazis u kafic sve gledaju kako si obucen.
Kad dodjemo bez auta moj prijatelj i ja (on je bas faca), nijedna skoro da ni ne prica s nama.
A kad dodjemo s autima onda je svrsavanje a jos se nismo ni sparkirali.
Zene koje na to ne gledaju su ili ruzne ili su uplasene od tipova. To je vec odavno zavrsena prica.
Ranije kad nisam imao love slabo sam prolazio kod njih a sad mogu imati koju god hocu, ali mi to vise nije to.
 
Nije baš takva priča ali je interesantna.......povezao sam neku ribu oko 10 uveče u centru grada i čim je sela u auto pitala me dali hoću da mi ******???, ne mogu da vam objasnim moju reakciju ali šok je najblaži opis...........naravno da nisam pristao...........katastrofa, i sad kad se setim onako bude mi baš glupo.........
 
Aleksej_BASO:
Prodaje drugar auto, i to onako bas yebacki auto, i ja ga pitam "jel ti se javio neko da kupi", a kaze on "mrka kapa, niko ne zove..." A ja ga onda pitam " a jel se javila neka zenska mozda hoce malo da se provozate???" i pocnemo obojica da se smejemo u glas....

I setimo se....

Znao sam jednu ribu ranije, volela je kesh i tako malo "punije" tipove, i imala je obicaj da gleda u oglaniku ko prodaje neki dobar auto, pa onda poslje porukicu, pa se onda vide... Pa ako nije totalni gabor, i ima para za bolji auto, mozda nesto i bude....

Hehe, da ne poverujes cega se sve sete ribe? :-D

Dakle pitanje za zene da li su to nekad radile, ili nesto slicno,

a za tipve da li im se nesto ovako desilo?


Meni se to desava bar jednom dnevno...................strasno.................mada.........
 
lav607:
Kako si losa........covek ti ucinio a ti nista......ha,ha..........stvarno si losa...........kiss
ma to je bilo ironicno posto se svi nesto kao cude kad to devojke rade a kad muskarci to urade nikom nista.e bas mi zao sto u svojoj ekipi nemam muskarce bas bih ih sexualno uznemiravala,terala da oblace samo uske farmerke,kad prolazim pored njih kao slucajno ih pipnula po boolji,pitala sta bi sve uradili za povisicu ... :mrgreen:
 
hanibal77:
ma to je bilo ironicno posto se svi nesto kao cude kad to devojke rade a kad muskarci to urade nikom nista.e bas mi zao sto u svojoj ekipi nemam muskarce bas bih ih sexualno uznemiravala,terala da oblace samo uske farmerke,kad prolazim pored njih kao slucajno ih pipnula po boolji,pitala sta bi sve uradili za povisicu ... :mrgreen:

....kako se dospeva u tvoju ekipu........???
 
Pa dobro,,,sigurno da se desio neki takav slucaj, ali ne mislim da je to bas cesto. Sto se tice toga, da li je tako bilo uvek, da su se gledale pare, mislim da je toga uvek bilo, samo je danas izrazenije zbog teske materijalne situacije. Uvek je muskarac bio na ceni ako je bogat, a zena ako je lepa. U vreme nasih baka, brakovi su se zakljucivali tako sto su se porodice dogovarale, a itekako se gledalo, ko je, sta je, jel seoska sirotinja ili je bogati gazda. Zatim su tadasnje devojke gledale da je iz grada, da pobegnu sa sela i spase se teskog zivota, a u gradu su gledale ako mogu da uhvate oficira na primer. Bilo je toga uvek. Pa eto i moj tata kaze, kada je on bio mlad, da su momci koji imaju kola uvek imali ribe oko sebe. A na drugoj strani, lepe devojke su imale gomilu momaka oko sebe iako su mogle da budu najveci skotovi, a dobre devojke koje nisu bili tako lepe fizicki, nisu privlacile paznju.

I na kraju, oko fenomena sponzorusa. Da nema onih muskaraca koji podsticu devojke da budu takve, ne bi bilo ni sponzorusa. Stalno se prica o jednoj strani medalje. A celo drustvo je takvo, samo je najlakse baciti krivicu na zene. Vecina muskraca ih pljuje, a dusu daje da se stavi na mesto sponzora, da bi setali te iste ribe, sedeli u separeima na splavovima i osecali se tako mocno.
 
Šta će jadne sponzoruše, kad na neki način moraju da dodju do muškarca koji ''ima'', pa makar i preko oglasa ... ne treba ih osudjivati ... one imaju svoj cilj i postižu ga vrlo lako .... zamašu minićem, otvore malo više dekolte - ti zaboraviš i na prodaju auta i na pare koje treba da dobiješ ... i lepo tebi, a lepo i njoj.
 

Back
Top