usb portovi otisli

Тачно у поноћ, скини се го до појаса, угаси светло у соби, чарапе стави на тастатуру у знаку Андрејиног крста, па оптрчи трипут око стола где ти је лаптоп...
:lol:

Шалу на страну, зар очекујеш да ти неко реши проблем овако преко интернета? Однеси га, брате, у сервис.

(Ја увек препоручујем, ако је корисник у БГ, да се обрати познатом Чика Пери.)
 
Тачно у поноћ, скини се го до појаса, угаси светло у соби, чарапе стави на тастатуру у знаку Андрејиног крста, па оптрчи трипут око стола где ти је лаптоп...
:lol:

Шалу на страну, зар очекујеш да ти неко реши проблем овако преко интернета? Однеси га, брате, у сервис.

(Ја увек препоручујем, ако је корисник у БГ, да се обрати познатом Чика Пери.)

hahahahahahahaha....so laugh,i forgot to funny.
btw,decko,prvo uzmi i reinstaliraj windows.meni su recimo,pre nekoliko meseci,prestali sa radom PS/2 portovi za mise i tast.pa je reinstalacija resila.znaci desava se i moguce je iz brda razloga da se sistem sjebe.ako ne pomogne reinstalacija,onda taj laptop mozes da bacis.jer koliko znam,na njemu je sve integrisano.
 
hahahahahahahaha....so laugh,i forgot to funny.
btw,decko,prvo uzmi i reinstaliraj windows.meni su recimo,pre nekoliko meseci,prestali sa radom PS/2 portovi za mise i tast.pa je reinstalacija resila.znaci desava se i moguce je iz brda razloga da se sistem sjebe.ako ne pomogne reinstalacija,onda taj laptop mozes da bacis.jer koliko znam,na njemu je sve integrisano.
Uf,Ja sam hteo malo blaze.
 
Ako ne znas tacno sta radis sistem je tesko oporaviti ako je u pitanju problem sa drajverima tj softverski problem.

Ako imas Win7

Control panel > System > Device manager

Pogledaj malo sta se desava kada otvoris Universial serial bus controllers. Ako ima neki znak uzvika znaci da postoji neki problem. Ako ima a i ako nema probas update driver ili uninstall > desni klik scan for hardware changes Sistem ce sam iz pocetka instalirati drajvere. Nekad je potrebno izbrisati vec postojece drajvere rucno pa cak i prckanje po registri bazi a to je vec veliki rizik.

Ako nekako mozes pozajmi HDD i probaj da instaliras na njega Windows cisto da vidis da li ce onda raditi. Doduse moraces da otvaras lap top.

Sve u svemu ako ne razumes sta sam ti ovde napricao najbolje kao sto su rekli odneses u servis ili das nekom ko se razume.
 
Poslednja izmena:
a vidi li on uopste usb portove (hubove) u device manager-u?

yui.jpg
 

Back
Top