OPEL
Strana 1 od 33 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 808

Tema: OPEL

Aktivan član Wolfbrother (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano OPEL

Sta je bolje?

Slucajni prolaznik
    Guest

Podrazumevano

Audi je fensi, ali nerealno skup i za kupovinu i za odrzavanje, znam to jer vozim BMW koji je jako slican! Ja bih radije vozio Opela!!!

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

opel omega 2.5 tdi))

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Opel Vectra i Opel Astra su super, a nisu basnoslovno skupi. Da se razumijemo, ja obozavam Audi, ali to je ipak za neka sretnija i bogatija vremena! 8)

Početnik
    Učlanjen
    03.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Opel ili Audi?

Ma sjajni su i jedan i drugi jedino sto su djelovi za Opela jeftiniji.Ja bi se iskreno odlucio za Audi ali nije to za svaciji dzep!

varinac
    Guest

Podrazumevano audi

AUDI JE CAR NA DRUMU,JESTE SKUP ZA ODRZAVANJE ALI CUVA GLAVU,PRIZNACETE DA JE GLAVA NAJBITNIJA.

me
    Guest

Podrazumevano

Ako imas dovoljno para, definitivno Audi (i devojcice ga vise primecuju, i bolji je auto), a sto se tice opela - imaces solidan auto ali to je sve sto mozes da ocekujes od njega...

me
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Slucajni prolaznik
    Audi je fensi, ali nerealno skup i za kupovinu i za odrzavanje, znam to jer vozim BMW koji je jako slican! Ja bih radije vozio Opela!!!
    sto onda ne prodas BMW i kupis opela

ogi
    Guest

Podrazumevano

Naravno OPEL 8)

MICKEY-MOUSE
    Guest

Podrazumevano AUDI!!!!!

AUDI!!!

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Glupa vam je rasprava, ne možete porediti dve firme, i jedna i druga imaju srednje, dobre i najbolje automobile. Ko ima srca da poredi ova dva lepotana

http://www.supercars.net/PicFetch?pic=2003_opel_gtc_geneve-3.jpg

http://www.supercars.net/PicFetch?pic=2003_audi_nuvolari_quattro-2.jpg

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Opel Frontera 1996-1998...

ima li neko iskustva sa ovim vozilom, koje su mu mane, koje vrline, udobnost, potrosnja ?

Mix-Bgd
    Guest

Podrazumevano Opel Corsa/pomoc-savet

Zdravo.
    Nesto sam se primio na ovaj autic,ali nisam bas upoznat sa njim
    pa bih molio za par saveta.
    Imam ponudu za Corsu 1.2 1999god.presla 67000km.pa me zanima koliko joj je realna cena,koliko prelaze ti motori,potrosnja.....
    Unapred hvala.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Pa realna cena bi trebalo da je od 4 do 6 k€, zavisno od dodatne opreme, stanja i kilometraže.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Od danas je u prodaji smrt za Golfa V

Kakav paradoks.
    Danas mi brat rece Zamisli koincidenciju.Juce je VW naredio dodatni servis za Golf V.Sto znaci povlacenje i ono malo prodatih Golfova.Posto im prodaja ide lose.Zbog naduvane cene.I redovnih Zalbi na ponasanje auta na putu.
    U autokuce koje prodaju Opel stigla je danas nova Astra.Tako skladna i tako pouzdano izgleda.Opsta navala na prodavce.Medjutim zvanican list za dobijanje auta.Tek kroz mesec dana.
    Kako kazu ovde u Nemackoj smrt Golfa je stigla.Nazalost po Golf fatalno brza.

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Podrazumevano Re: Od danas je u prodaji smrt za Golfa V

Citat Original postavio Bustura
    Kakav paradoks.
    Danas mi brat rece Zamisli koincidenciju.Juce je VW naredio dodatni servis za Golf V.Sto znaci povlacenje i ono malo prodatih Golfova.Posto im prodaja ide lose.Zbog naduvane cene.I redovnih Zalbi na ponasanje auta na putu.
    U autokuce koje prodaju Opel stigla je danas nova Astra.Tako skladna i tako pouzdano izgleda.Opsta navala na prodavce.Medjutim zvanican list za dobijanje auta.Tek kroz mesec dana.
    a jel su resili na toj novoj astrici da netrule rubovi? 8)

Guest

Podrazumevano Re: Od danas je u prodaji smrt za Golfa V

Citat Original postavio Bustura
    Kakav paradoks.
    hm, cudno! pa ja imam novi golf V i autic je strasan! :wink:

Guest

Podrazumevano

A koliko dugo posedujete Golf V?U svakom slucaju bicete pozvani na dodatni servis.Ako je automobil kupljen u zapadnoj Evropi.Za Srbiju nemam podatke.Ali je sigurno da ce distributeri izbeci dodatni trosak.Kao sto nisu opozvali dvesta i nesto automobila.VW golf 1.8T sincro koliko ih je prodato na prostoru Srbije u poslednjih 5 god.Za koje je svuda gde je prodavan uradjen dodatni test.Naravno sem u Srbiji.

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    A koliko dugo posedujete Golf V?U svakom slucaju bicete pozvani na dodatni servis.Ako je automobil kupljen u zapadnoj Evropi.Za Srbiju nemam podatke.Ali je sigurno da ce distributeri izbeci dodatni trosak.Kao sto nisu opozvali dvesta i nesto automobila.VW golf 1.8T sincro koliko ih je prodato na prostoru Srbije u poslednjih 5 god.Za koje je svuda gde je prodavan uradjen dodatni test.Naravno sem u Srbiji.
    ma vozi bre, ko te pita... 8)

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano opel vectra 1.7 td 1997

Molim Vas da mi neko kaze valja li ovo auto i jesu li skupi delovi posto imam ponudu za kupovinu

Hudli
    Guest

Podrazumevano Re: opel vectra 1.7 td 1997

Citat Original postavio sulz
    Molim Vas da mi neko kaze valja li ovo auto i jesu li skupi delovi posto imam ponudu za kupovinu
    Dobar je to automobil i jedina mu je mana motor koji je dobar ali i pomalo nejak za ovaj auto.Ja imam Opel Astru bas sa tim istim motorom i zato mogu da te posavetujem da neces pogresiti ako ga budes kupio

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Auto je los!!! limarija je katastrofa kao i kod svih opelovih vozila....problem se javlja na zadnjim sarkama koje nose vrata...izbija korozija...kao i na rubovima zadnjih krila...a motor je prica za sebe...to je isuzu turbo dizel koji kad se jednom pokvari niko vise ne napravi da radi kako treba... malo je glupo sto ovo kazem ali odgovorno tvrdim da je taj motor los i da se neces usreciti sa njim...pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano vectra

Citat Original postavio Mursielagio
    Auto je los!!! limarija je katastrofa kao i kod svih opelovih vozila....problem se javlja na zadnjim sarkama koje nose vrata...izbija korozija...kao i na rubovima zadnjih krila...a motor je prica za sebe...to je isuzu turbo dizel koji kad se jednom pokvari niko vise ne napravi da radi kako treba... malo je glupo sto ovo kazem ali odgovorno tvrdim da je taj motor los i da se neces usreciti sa njim...pozdrav
    Hvala na odgovoru,samo me intersuje da li si imao to auto, pa govoris iz iskustva, jer pojedinci mi tvrde da opeli mladji od 95. ne trule kao oni stariji?

Hudli
    Guest

Podrazumevano

Mursielagio nemoj uporedjivati babe i zabe.Mi pricamo ovde o Opel vektri iz 97`god. a ne o kadetu suzi iz 84`god. A sto se tice motora nemora da znaci da je u njemu Isuzu motor vec moze da bude i GM-ov kao sto je kod mene u astri iz 99`god. i veruj mi da je Isuzu motor po mnogima izdrzljiviji i bolji od GM-vog motora.Pozdrav

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •