Uzbuđenje na tuđe partner(k)e

kicmar

Gost
Poruka
165
Je li vam se ikad desilo... sedite u kafani s najboljim drugom i odjednom on nesta pocne da petlja oko vas, miluje vas i sl., a znate da ima momka ili devojku. Je li vas ikada uzbudila osoba koja je da se tako izrazim - zauzeta - ali s kojom postoje određene varnice, tj. toplo je u prostoriji u kojoj zajedno boravite :mrgreen:
 
Je li vam se ikad desilo... sedite u kafani s najboljim drugom i odjednom on nesta pocne da petlja oko vas, miluje vas i sl., a znate da ima momka ili devojku. Je li vas ikada uzbudila osoba koja je da se tako izrazim - zauzeta - ali s kojom postoje određene varnice, tj. toplo je u prostoriji u kojoj zajedno boravite :mrgreen:

Da. Ja sam inace zauzeta, pa izbegavam musko drustvo, mada ima jedan lik, kad god ga vidim osetim nesto, ima tu neka hemija.. vec par dana razmisljam o njemu, a znam da ne bi trebalo :neutral:
 
Da. Ja sam inace zauzeta, pa izbegavam musko drustvo

:think:

mada ima jedan lik, kad god ga vidim osetim nesto, ima tu neka hemija.. vec par dana razmisljam o njemu, a znam da ne bi trebalo :neutral:

sve dok ti razmišljaš, neko drugi deluje... pitanje je šta bi bilo kad bi on nešta preduzeo :cmok:

- - - - - - - - - -

Normalno x2, prijatno.

Mnogo bluda, nemorala i stida ovde :zcepanje:
 
Je li vam se ikad desilo... sedite u kafani s najboljim drugom i odjednom on nesta pocne da petlja oko vas, miluje vas i sl., a znate da ima momka ili devojku. Je li vas ikada uzbudila osoba koja je da se tako izrazim - zauzeta - ali s kojom postoje određene varnice, tj. toplo je u prostoriji u kojoj zajedno boravite :mrgreen:

nije ali devojke jesu :lol: prilaze i sa deckom i sednu mi i krilo :rumenko: grle me smeju se i sapnu na uvo: Budi moj decko :zper: da otkacim ovog amatera :rotf:

- - - - - - - - - -

Ja joj kazem: ok mackice bices :per: imam 10 devojke jel ti to smeta ? :flert: Ona mi kaze : neeee takve volim najvise sva sam uzbudjena :rumenka: sta ces mi raditi veceras :zaljubljena: :lol:
 
Je li vam se ikad desilo... sedite u kafani s najboljim drugom i odjednom on nesta pocne da petlja oko vas, miluje vas i sl., a znate da ima momka ili devojku. Je li vas ikada uzbudila osoba koja je da se tako izrazim - zauzeta - ali s kojom postoje određene varnice, tj. toplo je u prostoriji u kojoj zajedno boravite :mrgreen:

jao sjetih se, pa moram ispricam :dash:
imala ja momka, sjedimo u kaficu, prilazi zenska, ovaj moj je poznaje,ceka nekog pita moze li sjesti kod nas, moze naravno
krenula ona u mene da blene, pa me hvali, ovaj moj se smijulji, ja nidje veze sa zivotom primjetila al pojma nemam o cemu se radi
ovaj moj lopuza ''sjetio'' se da trkne do negdje, vrca se kao za pet minuta, ja ostah s njom sama
krenu ona da me zapitkuje za carape, mrezaste tad nije bilo kod nas se kupi, ja dobavila iz njemacke, pa hop mene po nogama da ispipa kvalitet carapa, pa mi zadize suknju da vidi jesu li strample, meni neprijatno al ja naivna pa mislim stvarno je zanima
pa krenula po dekolteu, kao zasto sakrivam to sto imam, zene imaju malo pa isturaju, pa mi spusta tregere, ja se izmicem, lose mi, mislim i da sam crvenila, izmicem, skrecem pricu na drugu stranu, spomenula da ima i kcerku, pa je pitam za djete al ona kratko odgovori pa mi gleda kosu, kao blago meni nemam ispucalih vrhova pa nikako da izvadi ruke iz moje kose
nema govora meni sumnjiva, al sve kontam ima djete, nije to to sto ja mislim
ona nastavlja, nailazi taj prijatelj, sto ga je ona cekala, ja nadjoh izgovor da moram ici, ovaj moj se zadrzao, rekoh ako dodje nek mu objasni da sam morala otici, ustajem lakse mi da nju sad imam sa kim ostaviti nesto mi bilo nepristojno ostaviti je samu inace bi mozda otisla i prije, i krecem kad ovaj moj trci, izvinjava se sto se zadrzao...i tako, odlazimo, ja ljuta tek se on poceo smijati, dobro si se kaze drzala, ona je lezbejka, namjerno sam vas ostavio same i virio iza coska da vidim tvoje reakcije, kaze znao sam da ce te spopasti :dash:

kasnije saznam da se stvarno udavala i da ima kcerku, al je muz bio neki nasilnik, pa ga ostavila i od tada se okrenula zenama

elem jedva ja zivu glavu izvukoh :lol:

znaci zene drage cuvajte se ne samo partnerovih prijatelja nego i prijateljica :lol:
 
Je li vam se ikad desilo... sedite u kafani s najboljim drugom i odjednom on nesta pocne da petlja oko vas, miluje vas i sl., a znate da ima momka ili devojku. Je li vas ikada uzbudila osoba koja je da se tako izrazim - zauzeta - ali s kojom postoje određene varnice, tj. toplo je u prostoriji u kojoj zajedno boravite :mrgreen:

I ovo je bolesno

Mislim da stručno lice tu može pomoći da se vratiš u normalu
 
dve iste teme na ljisu?
povlacim odgovor jer nisam citao osim naslova :lol:


- - - - - - - - - -

Šta sve na neke lezbejke naletavate? Meni u životu nije prišla lezbejka. Lažem, jeste! Ali je bila hetero, samo je htela da eksperimentiše. A s ovim momkom isam došla dalje od "uvodne faze". Ko zna kakvo bi mi iznenađenje pripremio :zcepanje:
to nije lezbejka vec biseksualka

- - - - - - - - - -

nije mi se desilo nikad da mi najbolji drug to radi
 

Back
Top