Uzbuđenje na starije partner(k)e

kicmar

Gost
Poruka
165
Interesuje me jeste li ikad osetili uzbuđenje na znatno stariju osobu od vas, ne pričam tu sad o 5-6 godina, nego o 20-30 godina više? Interesuje me možete li da razvijete hemiju s nekim ko se rodio znatno pre vas i ko će po svemu sudeći da umre znatno pre vas? :) Ajde, pišite svoje dojmove i iskustva.... lepi i nežni osećaji možda i ne trebaju da budu rezervisani samo za generaciju :mrgreen:
 
Ne, odgovaram kao da je reč o privlačnosti koja je sasvim normalna. Kad govorim o simptomima, onda to ide opširnije, jer nije gospodski pričati o takvim stvarima u kratkim crtama. :)

Neeeeego, to što neko ima 20 godina više, ne znači da automatski treba slomiti falus ako krene ka gore. :)

Možda neko ko je toliko star uopšte nema te instinkte za suprotnim polom osim ako se radi o njemu bliskoj osobi :think:
 
Interesuje me jeste li ikad osetili uzbuđenje na znatno stariju osobu od vas, ne pričam tu sad o 5-6 godina, nego o 20-30 godina više? Interesuje me možete li da razvijete hemiju s nekim ko se rodio znatno pre vas i ko će po svemu sudeći da umre znatno pre vas? :) Ajde, pišite svoje dojmove i iskustva.... lepi i nežni osećaji možda i ne trebaju da budu rezervisani samo za generaciju :mrgreen:

nikad ne znas ko ce pre da umre, zene u proseku inace zive skoro 10 g duze od muskarca

meni je to normalno
 
Interesuje me jeste li ikad osetili uzbuđenje na znatno stariju osobu od vas, ne pričam tu sad o 5-6 godina, nego o 20-30 godina više? Interesuje me možete li da razvijete hemiju s nekim ko se rodio znatno pre vas i ko će po svemu sudeći da umre znatno pre vas? :) Ajde, pišite svoje dojmove i iskustva.... lepi i nežni osećaji možda i ne trebaju da budu rezervisani samo za generaciju :mrgreen:

osecam i dok te citiram :rumenko: Nema muskarca ko se ne napali na neku sexy matorku :zper: Ima ih dobre i nezasite :mrgreen:
 

Back
Top