Lenjivci i roditeljstvo...

Smoriša

Ističe se
Banovan
Poruka
2.553
Jedna moja poznanica se udala za nekog tipa koji i nije bas vredan kazu, gledao sam mu fejs, Cover mu je Kosovka devojka :lol:, sto se moze shvatiti i drugacije je li, znaci tip koji legne i/ili digne sve 4 u vis, a njegova izabranica mora da ga hrani i poji/doji.:per:

Znaci, malo dete do 1 godine cuvaju baba i deda, tetak i tetka, a on je u fazonu pice i kafana, kladionica, lumperaj sa ortacima i grad :lol:, a njegova zena ima obesene podocnjake i jos uvek osmeh na licu :lol:, radi 2 posla, a on jedan, a i to ne zaradjuje ni ko ona na tom jednom.:)

Cuo sam da se baba i deda zale u stilu:"Ja mu cuvam dete, a njega nigde nema.".

Kako po vama sve to moze da funkcionise, sta da vas pitam, kako gledate na sve to?

E sada, s obzirom da je jedna forumasica rekla da je glavni test braka RODITELJSTVO, verujem da jeste, zanima me kako gledate na sve ovo?
 
Zabole me za to puno... Svako kad bira zna otprilike šta bira... Nešto ne verujem da on i pre toga nije išao po kladionicama, bančio sa ortacima... Šta očekivati onda kasnije?

Nego je ljudima fino dok su zaljubljeni, može sve, a onda bi da menjaju paket koji su potpisali "ugovorom"... Pa, to ne može ni kod IKOM-a a da se ne doplati... :)

- - - - - - - - - -

I to danas nije ništa novo, da se vodi nečija keva, tetka, na more, jer mora neko i to dete čuvati dok se luduje... Mnogi nisu spremni za decu, ma ni za bilo šta.
 
Gledam očima deteta:lol:
Malom je sada super, svi ga razvlače po morima i zlatiborima, mazukare ga i ugađaju...sutra će mu ispunjavati svaku želju čim gukne i klinac će na žalost izrasti u još većeg debila nego što su roditelji.
Agonija čovečanstva se nastavlja.
 
Jedna moja poznanica se udala za nekog tipa koji i nije bas vredan kazu, gledao sam mu fejs, Cover mu je Kosovka devojka :lol:, sto se moze shvatiti i drugacije je li, znaci tip koji legne i/ili digne sve 4 u vis, a njegova izabranica mora da ga hrani i poji/doji.:per:

Znaci, malo dete do 1 godine cuvaju baba i deda, tetak i tetka, a on je u fazonu pice i kafana, kladionica, lumperaj sa ortacima i grad :lol:, a njegova zena ima obesene podocnjake i jos uvek osmeh na licu :lol:, radi 2 posla, a on jedan, a i to ne zaradjuje ni ko ona na tom jednom.:)

Cuo sam da se baba i deda zale u stilu:"Ja mu cuvam dete, a njega nigde nema.".

Kako po vama sve to moze da funkcionise, sta da vas pitam, kako gledate na sve to?

E sada, s obzirom da je jedna forumasica rekla da je glavni test braka RODITELJSTVO, verujem da jeste, zanima me kako gledate na sve ovo?

Pitanje više za žene i zašto im mozak funkcioniše kako već funkcioniše da su u stanju sve da racionalizuju i dobro izvagaju osim kada treba za sebe muško da izaberu....ali dala ti je dive i konkretan i precizan odgovor koliko vidim :lol:

Postane naravno "malo" zahebano kada ovaj tu "dobrotu" i talenat krene da deli sa mlađanim naraštajima a glavnu junakinju priče ni ker više neće hteti da pogleda smlaćenu od poslova...sretno joj u svakom slučaju.
 
Jedna moja poznanica se udala za nekog tipa koji i nije bas vredan kazu, gledao sam mu fejs, Cover mu je Kosovka devojka :lol:, sto se moze shvatiti i drugacije je li, znaci tip koji legne i/ili digne sve 4 u vis, a njegova izabranica mora da ga hrani i poji/doji.:per:

Znaci, malo dete do 1 godine cuvaju baba i deda, tetak i tetka, a on je u fazonu pice i kafana, kladionica, lumperaj sa ortacima i grad :lol:, a njegova zena ima obesene podocnjake i jos uvek osmeh na licu :lol:, radi 2 posla, a on jedan, a i to ne zaradjuje ni ko ona na tom jednom.:)

Cuo sam da se baba i deda zale u stilu:"Ja mu cuvam dete, a njega nigde nema.".

Kako po vama sve to moze da funkcionise, sta da vas pitam, kako gledate na sve to?

E sada, s obzirom da je jedna forumasica rekla da je glavni test braka RODITELJSTVO, verujem da jeste, zanima me kako gledate na sve ovo?

Slazem se sa Araonom i haljinicom.
Znali su kakvi su kada su se uzeli i na zalost upropastice dete.

Treba taj da se mane kafane i kladionice i da bude sa porodicom, do pomogne zeni i da vaspitava dete da ga ono ne prevaspitava za 15-16 godina.
 
Od gena debila neće svakako izrasti Tesla.

Idiokracija u nagoveštaju.

Da, neće izrasti Tesla, ali bi makar mogao postati koliko toliko društveno korisna individua, ali avaj...

Bleda i neprisutna figura oca u životu tog deteta neće doneti ništa dobro.
Ako govorimo o muškom detetu, uzor će možda biti deda, teča, ujak...ali slika otuđenog, nezainteresovanog oca stvoriće neki model ponašanja za kasnije...
 
Idiokracija u nagoveštaju.

Da, neće izrasti Tesla, ali bi makar mogao postati koliko toliko društveno korisna individua, ali avaj...

Bleda i neprisutna figura oca u životu tog deteta neće doneti ništa dobro.
Ako govorimo o muškom detetu, uzor će možda biti deda, teča, ujak...ali slika otuđenog, nezainteresovanog oca stvoriće neki model ponašanja za kasnije...

I ovako će možda čistiti ulice, ko zna... Korisno..

Ni glupa majka (koja je glupo izabrala) neće dati neki dobar primer, kao ni ponašanje za kasnije... Ali šta sad.
 
Jedna moja poznanica se udala za nekog tipa koji i nije bas vredan kazu, gledao sam mu fejs, Cover mu je Kosovka devojka :lol:, sto se moze shvatiti i drugacije je li, znaci tip koji legne i/ili digne sve 4 u vis, a njegova izabranica mora da ga hrani i poji/doji.:per:

Znaci, malo dete do 1 godine cuvaju baba i deda, tetak i tetka, a on je u fazonu pice i kafana, kladionica, lumperaj sa ortacima i grad :lol:, a njegova zena ima obesene podocnjake i jos uvek osmeh na licu :lol:, radi 2 posla, a on jedan, a i to ne zaradjuje ni ko ona na tom jednom.:)

Cuo sam da se baba i deda zale u stilu:"Ja mu cuvam dete, a njega nigde nema.".

Kako po vama sve to moze da funkcionise, sta da vas pitam, kako gledate na sve to?

E sada, s obzirom da je jedna forumasica rekla da je glavni test braka RODITELJSTVO, verujem da jeste, zanima me kako gledate na sve ovo?

Bakuta i dekuta podigli debila koji je podigao još većeg debila, pa aj sad da priskoče u pomoć i njemu i da zajedničkim snagama i ovo najmanje naprave debilom.

A svi su kao žrtve, svi su kao mučenici, ljubav pršti na sve strane podrazumeva se, femili end kids ruzl i nema sreće dok se pelena ne zavijori, pa kako vi to mislite da se ne nastavi niz, taman posla
 
Bakuta i dekuta podigli debila koji je podigao još većeg debila, pa aj sad da priskoče u pomoć i njemu i da zajedničkim snagama i ovo najmanje naprave debilom.

A svi su kao žrtve, svi su kao mučenici, ljubav pršti na sve strane podrazumeva se, femili end kids ruzl i nema sreće dok se pelena ne zavijori, pa kako vi to mislite da se ne nastavi niz, taman posla

Nema sta, nisam ovako razmisljao. Dobra percepcija.:ok:
Reputacija.:ok:
 
Ne znam, mislim da taj lik bas nije neki primer za svoje dete. Meni on deluje kao lik koji se nije jos iziveo i koji bi jurio, lumpovao i sl.
Ne kazem da ako ima dete treba sada sve da presece i samo kuca, dete, treba da ima svoj zivot, ali da bude tu za to dete, da ga vaspita.

Kako obicno ide, kakvi roditelji, takva deca, a ona se cudimo i krstimo uz "cccc kuda ide ova omladina, boze sacuvaj, to u moj vreme nije bilo".
 
Jedna moja poznanica se udala za nekog tipa koji i nije bas vredan kazu, gledao sam mu fejs, Cover mu je Kosovka devojka :lol:, sto se moze shvatiti i drugacije je li, znaci tip koji legne i/ili digne sve 4 u vis, a njegova izabranica mora da ga hrani i poji/doji.:per:

Znaci, malo dete do 1 godine cuvaju baba i deda, tetak i tetka, a on je u fazonu pice i kafana, kladionica, lumperaj sa ortacima i grad :lol:, a njegova zena ima obesene podocnjake i jos uvek osmeh na licu :lol:, radi 2 posla, a on jedan, a i to ne zaradjuje ni ko ona na tom jednom.:)

Cuo sam da se baba i deda zale u stilu:"Ja mu cuvam dete, a njega nigde nema.".

Kako po vama sve to moze da funkcionise, sta da vas pitam, kako gledate na sve to?

E sada, s obzirom da je jedna forumasica rekla da je glavni test braka RODITELJSTVO, verujem da jeste, zanima me kako gledate na sve ovo?

kako gledam na to?
vidi curku sto se zakopala sa budalom
ko je sisa sama birala budalu

- - - - - - - - - -

Zabole me za to puno... Svako kad bira zna otprilike šta bira... Nešto ne verujem da on i pre toga nije išao po kladionicama, bančio sa ortacima... Šta očekivati onda kasnije?

Nego je ljudima fino dok su zaljubljeni, može sve, a onda bi da menjaju paket koji su potpisali "ugovorom"... Pa, to ne može ni kod IKOM-a a da se ne doplati... :)

- - - - - - - - - -

I to danas nije ništa novo, da se vodi nečija keva, tetka, na more, jer mora neko i to dete čuvati dok se luduje... Mnogi nisu spremni za decu, ma ni za bilo šta.

ili ona cuvena
promenicu ga ja i beba
oces sreco :lol:
 
pa ako se nesto ima iz toga onda funkcionise. mozda im je OK. nisu nekakvi vredni savrseni ljudi za svakog dobra kombinacija

- - - - - - - - - -

kako gledam na to?
vidi curku sto se zakopala sa budalom
ko je sisa sama birala budalu

pa mora i ti da budes kao nebudala a i od njih razna iznenadjenja

postoje blejachi koji recimo mnogo znaju iz neke oblasti ali ne umeju da to iskoriste prakticno. mozda im treba menadzer
 
Poslednja izmena:

Back
Top