Žene (samo za žene )

Zapitam se da li je ista definicija potrčka za muškarca i ženu ili se po običaju radi o dvostrukim standardima.

Potrčko =def. (BiH) gura se ko košulja u shupak

Dakle oni u stvari nemaju svoje mišljenje ili ako ga imaju brzo odustanu od istog i trče ka čoporu da bi glavnom vodji tog copora donijeli informacije o drugima ....Možete ih naći na poslovnom terenu ali isto tako u privatnom životu
 
Potrčko =def. (BiH) gura se ko košulja u shupak

Dakle oni u stvari nemaju svoje mišljenje ili ako ga imaju brzo odustanu od istog i trče ka čoporu da bi glavnom vodji tog copora donijeli informacije o drugima ....Možete ih naći na poslovnom terenu ali isto tako u privatnom životu
Ali se i dalje pitam u čemu je razlika između muškog i ženskog potrčka?
 
Zbunila si se. Ti misliš na poltrona.

Opste je poznato da se vi iz srbije i mi iz bosne slabo razumemo vi ste nadasve pametni a mi smo gloopi

Kod nas u Bosni kaže se potrčko i mi odma znamo o čemu se radi


Ali se i dalje pitam u čemu je razlika između muškog i ženskog potrčka?

Meni je muški stao na žulj ....

Ako je tebi ženski stao ti onda iz te perspektive odgovori
 
Ali se i dalje pitam u čemu je razlika između muškog i ženskog potrčka?

Paranenormalna implicitno nagoveštava da je žena-poltron (ili potrčko, kakovamdrago) prirodno stanje, ili barem dovoljno često da bi se smatralo uobičajenim; dok sa muške strane predstavlja fenomen čija odvratnost, atipičnost i bizarnost zaslužuju da se o njemu javno raspravlja.


A sad mi dozvolite da se povučem dok izdajnicu posipate katranom i perjem.
 
Paranenormalna implicitno nagoveštava da je žena-poltron (ili potrčko, kakovamdrago) prirodno stanje, ili barem dovoljno često da bi se smatralo uobičajenim; dok sa muške strane predstavlja fenomen čija odvratnost, atipičnost i bizarnost zaslužuju da se o njemu javno raspravlja.


A sad mi dozvolite da se povučem dok izdajnicu posipate katranom i perjem.
To sam htela da mi ona kaže, ali se nevešto otima.
 
Potrčko =def. (BiH) gura se ko košulja u shupak

Dakle oni u stvari nemaju svoje mišljenje ili ako ga imaju brzo odustanu od istog i trče ka čoporu da bi glavnom vodji tog copora donijeli informacije o drugima ....Možete ih naći na poslovnom terenu ali isto tako u privatnom životu

Зашто то питаш? Имаш неког таквог у близини?
 

Back
Top