Moj prvi put...

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Inspirisana jucerasnjom prepiskom...

Kako je izgledao vas prvi put?
Koliko ste bile emotivno vezane za tu osobu?
Ili ste prosto htele da probate i 'zavrsite' s tim?
U kakvom vam je secanju ostalo?

...nastavicemo sa pitanjima...

Izvolite dragi moji... :heart:
 
aj da napišem 101. put

uostalom volim ovakve teme

Beše to 9. januara 2005. godine, u Stubičkoj šumi, na haubi crvenog juga. Emocinalna vezanost nula. Teo sam da završim s tim. U prijatnom sećanju. Jedva čekam dalja pitanja :)))
 
Inspirisana jucerasnjom prepiskom...

Kako je izgledao vas prvi put?
Koliko ste bile emotivno vezane za tu osobu?
Ili ste prosto htele da probate i 'zavrsite' s tim?
U kakvom vam je secanju ostalo?

...nastavicemo sa pitanjima...

Izvolite dragi moji... :heart:
Zaljubljen do daske,,:zaljubljena:

Stavio ga 2 min i izvadio.. sve joj isprsko majcu.:rumenko:
posle smo nadohnadili, nekoliko puta za noć..
 
Poslednja izmena:
Bilo je smesno, bukvalno sam bio zgrabljen i odvucen u krevet od strane mladje curice, dakako iskusne. Pored nas je u istom krevetu citavo vreme spavao neki uradjeni matori shaban, a njegova takodje matora sojka je svako malo ulazila u sobu, inace predvidjenu da bude oaza za kres parove na toj zurci, ne obaziruci se na nas, proveravala je da li joj je dilber ziv. Malu sam par dana ranije upoznao tako sto ju je moj ortak sa drugaricama povezao iz grada, i ja sedeo kraj nje na zadnjem sedistu auta. Posle te zurke na kojoj me je kidnapovala i razdevicila vise se nismo nikada sreli, cak ni slucajno, mislim da se ubrzo odselila iz grada, da je zato nikada nisam video u potonjim vremenima. Inace na zurci su preovladjivali zajebani likovi i njihove cave, drugar mi je bio bajker pocetnik, pa su nas zato tamo i pozvali. Kad me mala odvukla sa sobom u mrak drugar se pogubio, nije to registrovao, raspametio se trazeci me u i oko kuce, taman je bio zakljucio da sam pobegao odatle ili da me je neko umlatio kad sam se pojavio sa "dragom", ne mogu da opisem njegovo iznenadjenje, tacnije zaprepascenje, saznanjem da sam ja kresao na toj zabavi. :lol:
 
Tema nek se zakljuca ako je na ljisu!
Zasto je prebacena!?!?!?!

Ciljno je otvorena na zenama! Radi se o emotivnom aspektu i osvrtu zena na taj svoj prvi put!

Bezobrazni ste jako!
Muka mi je da svaki put pisem tabu zato sto ste nevoljne da radite kako treba!

Zakljucavajte!
 
Cicak, ne galami i ne ponasaj se zapovednicki jer to ne prilici nikome na forumu pa ni tebi...i sledeci put kad mi se budes obracala povedi racuna o svom ponasanju :)

Obrati se Tabu ili supermoderatorima ukoliko imas prituzbi na to sto je tema prebacena
 
Tema nek se zakljuca ako je na ljisu!
Zasto je prebacena!?!?!?!

Ciljno je otvorena na zenama! Radi se o emotivnom aspektu i osvrtu zena na taj svoj prvi put!

Bezobrazni ste jako!
Muka mi je da svaki put pisem tabu zato sto ste nevoljne da radite kako treba!

Zakljucavajte!

Čičak čičak čičak

Koga zanima kad je koja raspakovana?

I ovoj temi jeste ovde mesto

Ali verujem da ćeš ti to rešiti uz pomoć supera ili čak Taba pa će skloniti tvoj cenjeni nik iz ovog blata zvani ljis
 
Stvarno bre Cickolina sto te zanima kako su se one kokoshi sa Zena prvi put kljucnule, bolje anketiraj masu odavde, ovde smo svi hot, cak i mi fosili, ono "u penziji, al' budni". :zper: :lol:

Ma ja te kokosi bas volim. Nije problem u ljisu. Mogle su i na avijaciju. Problem je sto su prebacile temu namenjenu pdf Zene!
Ljuta sam.

A ti si svakako hot... najdasa posle moce... cekaj lrvo njega da udomim... pa.cu i tebe... skroz si razuzdan :zper:
 
Ma ja te kokosi bas volim. Nije problem u ljisu. Mogle su i na avijaciju. Problem je sto su prebacile temu namenjenu pdf Zene!
Ljuta sam.

A ti si svakako hot... najdasa posle moce... cekaj prvo njega da udomim... pa.cu i tebe... skroz si razuzdan :zper:

Hvala malena, laskanje mi prija, samo recimo da sam vec zauzet. :) Nego ti bata Mokija nabaci onoj komsinici Crnogorki. ;) :D

Salimo se bre, svejedno je gde ti stoji tema, uglavnom isto drustvo pise i tamo i ovde, a to su upravo oni ljudi koji bi ti svakako pisali na temi ma gde da je ona bila postavljena, cak i na toj famoznoj Avijaciji. :)
 
Uzasno xD
Htela da izgubim nevinost nakon punoletstva, ali mi se nije ukazala prilika. Nakon par meseci bio tu neki decko, hteo kao kombinaciju, znao da sam nevina i ja naivna devojka ajdee super, samo da zavrsim s tim. Mada me nije bolelo i to sam tad uradila i nikad vise. Sex bez nikakve emocije = 0. Najgori sex u mom zivotu, definitivno. :dash:
Mada se ne kajem zbog toga, sama sam htela.
 

Back
Top