turska je velesila

vispak:
da,samo su vas i jedni i drugi odjebali zauvijek,a Turska pruza ruku spasa

Британци сумњивих гена нам не требају. Што се Руса тиче,ниси у току, нису нас одјебали. Помажу колико могу. И њима је фрка у Земљи. Што се помоћи Турске тиче ни ту немам ништа против,једва имају хљеба да једу,ако ће још и на вас да троше,супер. Докле год вам граде џамије а не фабрике ја немам ништа против.
 
slayer:
Зар је битно?
Не би нам било занимљиво без њега.
Мада је више тагикомично.

Па битно је, не знам шта хоће лудак... у два поста је "бошњак православне вере", а пљује незапамћено по свему што је српско... у два поста је "црногорац муслиманске вере"... итд.итд. нека каже шта хоће ОСИМ ШТО ОВДЕ ПРОСИПА
СВОЈУ БОЛЕСНУ МРЖЊУ - можда можемо да му помогнемо...
 
КиМ:
МА човек је јадни потурица шта да ради. нема никога. Отац Србин га се одрекао,.

Онда му је сигурно мајка муслиманка - па му се личност поцепала на две... више и не зна шта ради и шта пише... :confused: :confused: :confused:
 
Сада сте ме вас двојица стварно насмејали. Одох и ја спавати,баш сам заглавила.
Потурица него шта је. Није ваљда да му верујеш све што напише.
Није њему лако,зато се и не љутим на њега шта год да напише. Саосећам се,тешко је то.
 
више и не зна шта ради и шта пише виспак водом дупе брише
зашто водом па не зна ни он више, рекоше му шејтани са храснице
дође виспак на дедовину свету
виде Србе па се брекну
па рече виспак не могу више СРБИН САМ И ТАЧКА ВИШЕ
 
slayer:
Сада сте ме вас двојица стварно насмејали. Одох и ја спавати,баш сам заглавила.
Потурица него шта је. Није ваљда да му верујеш све што напише.
Није њему лако,зато се и не љутим на њега шта год да напише. Саосећам се,тешко је то.
tacno tako sestro srpkinjo..al bi te brat kresno..
 
vispak:
pa onako mislim da li bi imala pravo traziti svoj ekolonije u ponovni posjed,a i kolonije bi imale od toga neke koristi..narocito srbija..

Jedno pitanje za ovog pametnog muslija (cak ni nacije nemaju nego se deklarisu po religijskom opredjeljenju), velikog poznavaoca turskog jezika i kulture;

Jel znas ti turski?
Hayvanları gerçekten Türk severim?(hoces da ti prevedem;-) :-)

Mozda ce biti kao iz filma "Tri karte za Holivud" kad Mrguda pitaju sta on zna o Rusiji, jel nekad bio tamo;
a on odgovara "ja Rusiju i Staljina sanjam svake noci"

filip.gif


 
diretore:
Jedno pitanje za ovog pametnog muslija (cak ni nacije nemaju nego se deklarisu po religijskom opredjeljenju), velikog poznavaoca turskog jezika i kulture;

Jel znas ti turski?
Hayvanları gerçekten Türk severim?(hoces da ti prevedem;-) :-)

Mozda ce biti kao iz filma "Tri karte za Holivud" kad Mrguda pitaju sta on zna o Rusiji, jel nekad bio tamo;
a on odgovara "ja Rusiju i Staljina sanjam svake noci"

filip.gif



E lud si care. Gde se seti Mrguda. Ti bi ovde trebalo da postujes one gole glumice, da vidis kako bi zivnula atmosfera. :lol: :lol: :lol:
 
vispak:
pa onako mislim da li bi imala pravo traziti svoj ekolonije u ponovni posjed,a i kolonije bi imale od toga neke koristi..narocito srbija..

Ne lupaj,prvo Turska jos uvek pati od prevazidjenih,patrijarhalnih odnosa!Zatim,postoji nereseno kurdsko pitanje,i na kraju,ako se ne secas kolonijalni sistemi vise ne postoje nigde u svom klasicnom smislu!Postoje u ekonomskom,ali Turska NIJE ekonomska sila,da bi neku drzavu potcinila svom kapitalu!
 
zox:
Ne lupaj,prvo Turska jos uvek pati od prevazidjenih,patrijarhalnih odnosa!Zatim,postoji nereseno kurdsko pitanje,i na kraju,ako se ne secas kolonijalni sistemi vise ne postoje nigde u svom klasicnom smislu!Postoje u ekonomskom,ali Turska NIJE ekonomska sila,da bi neku drzavu potcinila svom kapitalu!
Postoje u ekonomskom,ali Turska NIJE ekonomska sila,da bi neku drzavu potcinila svom kapitalu!
zox..vidish kako se uzrujavas a neznash shta ti je..jeeedi,cir ce ti proraditi covjece..e,ovo,ovo>postoje u ekonomskom<to je sustina svega zox..nema vishe tenkova i invazija ali veliki i jaki ubishe ekonomijom..svi smo mi zox necija kolonija,sto dobri moj Miljo kaze,vjecna mu slava..samo je razlika koje cija kolonija.
 
diretore:
Jedno pitanje za ovog pametnog muslija (cak ni nacije nemaju nego se deklarisu po religijskom opredjeljenju), velikog poznavaoca turskog jezika i kulture;

Jel znas ti turski?
Hayvanları gerçekten Türk severim?(hoces da ti prevedem;-) :-)

Mozda ce biti kao iz filma "Tri karte za Holivud" kad Mrguda pitaju sta on zna o Rusiji, jel nekad bio tamo;
a on odgovara "ja Rusiju i Staljina sanjam svake noci"

filip.gif



Hayvanları gerçekten Türk severim?(hoces da ti prevedem;-) :-))
inace znaci Sto volim ove turske zivotinje?
 
vispak:
pa onako mislim da li bi imala pravo traziti svoj ekolonije u ponovni posjed,a i kolonije bi imale od toga neke koristi..narocito srbija..
ЈЕДИНА КОРИСТ ОД СМРДЉИВЕ ЗАОСТАЛЕ ТУРСКЕ ЈЕ ДА СРБИЈА НА ЊОЈ ИСПРОБА АТОМСКУ И ХИДРОГЕНСКУ БОМБУ!
 
Колико ја знам Турци су били само дивља племена. Од Арапа су преузели Ислам,покушали су да преведу Куран на Турски али нису имали термине,па га читају на Арапском. Да би се било који муслиман молио богу то мора да учини на Арапском,ако то не учине као да се богу нису ни помолили. Турци такође нису имали своје писмо нити граматику. Турцима је написана граматика у Бечу. Мислим ало,писмо им је латиница.
П.С. Мој друг Мохамед ти поручује да када Арапи стану на ноге да ће вас све помлатити заједно са Турском. Такође поручује да је Турска Јеврејско-Ватикански инструмент. Да пате од комлекса ниже вредности,да није тако не би променили језик и писмо.
Саудијска Арабија је издајничка држава. Бар се тако сматра у муслиманском свету.
наравно оном правом.
 
slayer:
Колико ја знам Турци су били само дивља племена. Од Арапа су преузели Ислам,покушали су да преведу Куран на Турски али нису имали термине,па га читају на Арапском. Да би се било који муслиман молио богу то мора да учини на Арапском,ако то не учине као да се богу нису ни помолили. Турци такође нису имали своје писмо нити граматику. Турцима је написана граматика у Бечу. Мислим ало,писмо им је латиница.
П.С. Мој друг Мохамед ти поручује да када Арапи стану на ноге да ће вас све помлатити заједно са Турском. Такође поручује да је Турска Јеврејско-Ватикански инструмент. Да пате од комлекса ниже вредности,да није тако не би променили језик и писмо.
Саудијска Арабија је издајничка држава. Бар се тако сматра у муслиманском свету.
наравно оном правом.

Тачно, Шлајер, алал Ти пост... али немој очекивати да ће та потуричка пи*да виспак сада да се огласи... он сада негде чучи и полако читуцка... када је густо он не сме да се јави... он чека да сви одемо - па онда к'о права кукавица ували своје мућкове - тај се не упушта у прави дијалог - љига лојава... :evil:
 
slayer:
Колико ја знам Турци су били само дивља племена. Од Арапа су преузели Ислам,покушали су да преведу Куран на Турски али нису имали термине,па га читају на Арапском. Да би се било који муслиман молио богу то мора да учини на Арапском,ако то не учине као да се богу нису ни помолили. Турци такође нису имали своје писмо нити граматику. Турцима је написана граматика у Бечу. Мислим ало,писмо им је латиница.
П.С. Мој друг Мохамед ти поручује да када Арапи стану на ноге да ће вас све помлатити заједно са Турском. Такође поручује да је Турска Јеврејско-Ватикански инструмент. Да пате од комлекса ниже вредности,да није тако не би променили језик и писмо.
Саудијска Арабија је издајничка држава. Бар се тако сматра у муслиманском свету.
наравно оном правом.

To је стварно чудно , али истина! Турке не воле Арапи јер су примили јевреје за време 2 св.рата, а и зато што су ратовали на страни Беча.А Турци не воле наше муслимане јер кажу ако су продали своју веру, како да будемо сигурни да неће и турску(ислам).
То је једно врзино коло, е сада се појављују талибани и њихово учење ислама које нико неволи. Ни Арапи ни Турци.
А Талибани се углавном, ослањају на ниже и сиромашне слојеве неписмених муслимана којима они касније цитирају куран како њима одговара.
 
па самоубице су већином клинци. После клањања у џамији хоџа им прича како само самоубице седе поред пророка и даих тамо чекају 72 девице. Улази у детаље како те девојке изгледају и сеџ са њима. Причао је један терориста,рекао је да су он и његови другови били невини,после су једва чекали да иду у џамију да би слушали хоџине еротске приче. Каже да су се састајали после кући и причали само о девицама и самозадовољавали се. После одређеног времена су постајали све загорелији па су били љути што су још увек живи. Какви су то изасланици религије када манипулишу својим верницима на најперверзније начине. По Санџаку и Црној Гори пар хоџа је претучено,од стране исламских екстремиста.
Њих и њихово учење стандардна Исламска заједница не признаје.
 

Back
Top