muski u pomoc

latisa

Veoma poznat
Poruka
13.668
Pravim neku reklamnu kampanjiu i znacilo bi mi jako da mi napisete vase najbolje i najgore tj. najsmesnije startove devojaka. Ne otvaram javnu kucu ili nesto tako, necu vasa iskustva iskoristiit ni da vam cestitam, niti, daleko bilo, da vam se podsmevam. Cisto mi trebaju neka zivotna iskustva ljudi razlicitih profila. Eto, mala pomoc drugarici forumasici kome nije problem. Hvala.:bye::zag:
 
Pravim neku reklamnu kampanjiu i znacilo bi mi jako da mi napisete vase najbolje i najgore tj. najsmesnije startove devojaka. Ne otvaram javnu kucu ili nesto tako, necu vasa iskustva iskoristiit ni da vam cestitam, niti, daleko bilo, da vam se podsmevam. Cisto mi trebaju neka zivotna iskustva ljudi razlicitih profila. Eto, mala pomoc drugarici forumasici kome nije problem. Hvala.:bye::zag:

Pricala mi ortakinja da je tip startovao na autobuskoj stanici nakon nekog razgovora nesto u stilu:"Oseca se neka hemija, neki fluidi izmedju nas i moram da ih rasteram." i poceo da mlatara rukama i kao otisao par koraka od nje, a ona se smejala.

Probao da bude bas duhovit, ali je po njoj malo napravio budalu od sebe.


Pa onda tip sa kim se jedna druga smuvala i nakon par dana ga primila u kucu, kuvala kafu, a on joj rekao nesto tipa:"Kljuca ti kafa.", i kad se vratila sa kafom on stajao sa palamarom :), a ona ga isterala iz kuce.:lol:

- - - - - - - - - -

Pravim neku reklamnu kampanjiu i znacilo bi mi jako da mi napisete vase najbolje i najgore tj. najsmesnije startove devojaka. Ne otvaram javnu kucu ili nesto tako, necu vasa iskustva iskoristiit ni da vam cestitam, niti, daleko bilo, da vam se podsmevam. Cisto mi trebaju neka zivotna iskustva ljudi razlicitih profila. Eto, mala pomoc drugarici forumasici kome nije problem. Hvala.:bye::zag:
Znam da je pre bilo valjda za mts SMS servis opcija za viceve i niske startove, e ti niski startovi su bas to.
Nesto tipa:"Vidim da me merkas, pa reko da se upoznamo da ne places danima." i nesto slicno tome.

Kucaj na google "niski startovi".
 
- ortak je smuvao ribu koja svira klavir a on je malo "siroviji"
i sad blejimo i on se zali ne zna kako da joj posalje prvi sms ... naravno da je savet bio "da li Vam treba klavir stimer :D" ...

- u neko doba je bilo pitanje "hoces da podjemo" i sad startuje ortak ribu ,i ona da bi ga odhebala naravno, odvali "a kuda cemo?" :rotf:

- igra ortak na terenima u skolskom tenis i dobacuje devojci koja mu se svidjala "ej ..... kad cemo tenis" a ona ga poklopi sa "kad ti se digne penis!"...zahebavali smo ga godinama na tu temu...

dosta od mene :D
 
Pravim neku reklamnu kampanjiu i znacilo bi mi jako da mi napisete vase najbolje i najgore tj. najsmesnije startove devojaka. Ne otvaram javnu kucu ili nesto tako, necu vasa iskustva iskoristiit ni da vam cestitam, niti, daleko bilo, da vam se podsmevam. Cisto mi trebaju neka zivotna iskustva ljudi razlicitih profila. Eto, mala pomoc drugarici forumasici kome nije problem. Hvala.:bye::zag:

cackas nos i pitas je os da igramo ...ona kaze fuj prostaku necu...a ti izvadis skorenjen slinac i lansiras joj ga u facu

ides ulicom sa ortakom,u susret maca, sise igraju ko pudinzi, leto majicice, ti izvinte jel mogu da vas nesto pitam sa kezom od uva do uva, ona a sta i vragolasto se nasmesi, paaa kladili smo se da li imate brus ispod ili ne... ona se namah zbuni pa zenski, a sta ti mislis da li imam ... ja joj povucem majcu ka sebi i zirnem unutra i kazem ortaku ybt stvarno nema... ona pljus....skote nevaspitani :hahaha:

ima toga kolko osh.... a tek sa foruma :flert:
 
nisam nesto merodavan nikad nisam startovo devojke a i ne vrede stare fore ne pali ljubaznost samo nadjebavanje,pa bi moglo

ona:tvrd sam ja orah za tebe
on:imam jake zube
ona:i dugacak jezik
on:sve mi je dugacko
ona:sta hoces?pukla 1
on:da te probodem
ona:molis ili naredjujes?
on:zelim pukla 2
 
chek da se setim...
recimo vako...

naletim na jednu prijateljicu
caskamo tu malo,a pored nje neka riba
i ja kazem...dakle neces da me upoznash sa drugaricom,upoznacu se sam
ja sam slonce
ja sam ceca tigrica
da,vidim da si iz porodice machaka
kako?
po brkovima

i tako...
 
u pomoooc kako otkaciti posesivnu ludacu koja nema obzira koja je bezobrazna nevaspitana i bestidno beskrupulozna . hoce da rasturi kucu i porodicu i brak ,sram je bilo.
u prilogu dostavljam pesmu koju je doticna poslala
 

Back
Top