Ljubav na seoski način

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Jedan čoek je reko svojoj ženi na dan venčanja "Radit ces dok necrkneš a jesti dok ne pukneš"

Znači ima dosta za raditi ali gladi u toj kući nema .

Ovo je izveštaj od unazad 60 godina

Šta današnji mladenci jedno drugom obećavaju ili kazuju ?
 
Jedan čoek je reko svojoj ženi na dan venčanja "Radit ces dok necrkneš a jesti dok ne pukneš"

Znači ima dosta za raditi ali gladi u toj kući nema .

Ovo je izveštaj od unazad 60 godina

Šta današnji mladenci jedno drugom obećavaju ili kazuju ?

Pa po svoj prilici - nista.
Nekada je taj brak nesto i vredeo i vazio kao i obecanja data jedno drugom.Danas to puca cas posla.Malo,malo pa cujes kako se neko razveo.
Nekad kad se zadesim na nekoj svadbi obavezno pomislim "ma daj,prijatelju,koga ti zafrkavas" kada cujem onaj maticarev govor.
 
Jedan čoek je reko svojoj ženi na dan venčanja "Radit ces dok necrkneš a jesti dok ne pukneš"

Znači ima dosta za raditi ali gladi u toj kući nema .

Ovo je izveštaj od unazad 60 godina

Šta današnji mladenci jedno drugom obećavaju ili kazuju ?

Po nazivu sam pomislio da se radi o seriji ili o tome da ti roditelji nadju bracnog partnera.

Nemam pojma sta kazu i obecavaju jedno drugom, nisam ni razmisljao o tome.
 
Jedan čoek je reko svojoj ženi na dan venčanja "Radit ces dok necrkneš a jesti dok ne pukneš"

Znači ima dosta za raditi ali gladi u toj kući nema .

Ovo je izveštaj od unazad 60 godina

Šta današnji mladenci jedno drugom obećavaju ili kazuju ?

"Imaš brz net,42" smart tv, najmoderniju belu tehniku,nema šta da se cimaš,tvoje je da ne gunđaš,da stomak bude ravan i ribica zategnuta barem prvih deset godina a posle ćemo da razmotrimo gde smo..." :lol:
 
Pa po svoj prilici - nista.
Nekada je taj brak nesto i vredeo i vazio kao i obecanja data jedno drugom.Danas to puca cas posla.Malo,malo pa cujes kako se neko razveo.
Nekad kad se zadesim na nekoj svadbi obavezno pomislim "ma daj,prijatelju,koga ti zafrkavas" kada cujem onaj maticarev govor.
To sto su se manje razvodili ranije ne znaci da su brakovi bili bolji, vec da su drustveni pritisci da se opstane u braku bili jaci.

- - - - - - - - - -

Jesam :smeker:
Mada je dobar deo moje generacije vec u bracnim vodama, ostalo je nas par koji gledamo gde camci pustaju vodu :lol:
samo se nadajte da ste bolje prosli, polako...:lol:
 
Jedan čoek je reko svojoj ženi na dan venčanja "Radit ces dok necrkneš a jesti dok ne pukneš"

Znači ima dosta za raditi ali gladi u toj kući nema .

Ovo je izveštaj od unazad 60 godina

Šta današnji mladenci jedno drugom obećavaju ili kazuju ?

to je totalna nepravda bila onda prema zenama, terali su je da radi, ej bre.
zamisli taj primitivizam, zenu bre da teras da radi. zar je malo sto strika, srche kafu i bavi se seoskim novinarstvom sa komsinicama, a nekad i ode pravo na lice mesta dogadjaja kad se osloni o tarabe i belezi tefter.

a vidi danas nema sta da belezi, odma vidi na google earth jel komsiji crkla krava, tacno ih mozes izbrojis svake godine, jedino ako bas neki oblacic prekrije seoski vidik.

fala bogu, danas su zene slobodne od rada i ne crkavaju nego zive dugo zahvaljjuci nerqadu, jedbnom od najvecih dostignucima civilizacije.

pa nije bre zena robinja da radi da bi jela

- - - - - - - - - -

pa danas bre zene em sto nije ropbinja da radi da bi placala racune,. nego joj bre i placaju sto joj pruzajku uslugu seksualne prirode.
zamisli bre, em uziva em je placaju
 
Zenu treba terati da rinta dok ne padne sa nogu jer se na taj nacin drzi pod kontrolom da ne misli o glupostima.
Dece sto vise jer koji ce ti tuki neka jalova mislim cemu ti sluzi zena koja ne moze da ima dece.
Kad naheftas petoro dece i kad je izraubujes onda je komotno zamenis sa nekom mladjom pa teraj opet sve iz pocetka.
 
to je totalna nepravda bila onda prema zenama, terali su je da radi, ej bre.
zamisli taj primitivizam, zenu bre da teras da radi. zar je malo sto strika, srche kafu i bavi se seoskim novinarstvom sa komsinicama, a nekad i ode pravo na lice mesta dogadjaja kad se osloni o tarabe i belezi tefter.

a vidi danas nema sta da belezi, odma vidi na google earth jel komsiji crkla krava, tacno ih mozes izbrojis svake godine, jedino ako bas neki oblacic prekrije seoski vidik.

fala bogu, danas su zene slobodne od rada i ne crkavaju nego zive dugo zahvaljjuci nerqadu, jedbnom od najvecih dostignucima civilizacije.

pa nije bre zena robinja da radi da bi jela

- - - - - - - - - -

pa danas bre zene em sto nije ropbinja da radi da bi placala racune,. nego joj bre i placaju sto joj pruzajku uslugu seksualne prirode.
zamisli bre, em uziva em je placaju

Jesi ti brat ovog shugenzija?

Imas isto mišljenje o zenama kao i on . Mnogo ružno pa i tužno
 
Zenu treba terati da rinta dok ne padne sa nogu jer se na taj nacin drzi pod kontrolom da ne misli o glupostima.
Dece sto vise jer koji ce ti tuki neka jalova mislim cemu ti sluzi zena koja ne moze da ima dece.
Kad naheftas petoro dece i kad je izraubujes onda je komotno zamenis sa nekom mladjom pa teraj opet sve iz pocetka.

Ni riječi više od tebe netju da pročitam prijavite cu te zbog vredjanje žena .
 
Rad je stvorio coveka, a danasnje zene su ogrezle u neradu i izopacenosti pa se zarad dobrobiti i civilizacijske potrebe za odrzanjem vrste treba pod hitno uvesti zaklonska obaveza da zene moraju da radjaju jer im je to primarna uloga i svrha postojanja.Koja to nece ili ne moze odmah u kamenolom.
 
Si video ti kramp u zivotu?

Meni su se šake razvalile i ogrubjele od motike, ašova, lopate, sekire...dzaba rukavice, ne možeš stalno paziti na to...
i samo mi još kramp fali u životu, pa da budem kompletna žena:lol:

Žao mi je , nekad sam imala jako lepe i negovane ruke...Sad ako uspem zimi da ih malo dovedem u red, nalakiram nokte par puta i to je otprilike to.
Mislim da sam baš ovde negde na forumu ostavila i datum mog poslednjeg ženskog doterivanja ove sezone:lol:

Hoću reć, nije to baš zahvalna rabota za ženu, iziskuje dosta fizičkog napora i ne verujem da bi svaki muškarac bio oduševljen da mu žena lomi kičmu (mislim, svoju kičmu) na njivi.
Qujac.,...većina ih želi pored sebe videti odmornu, isfeniranu, namirisanu, nalakiranu i natapiranu cicu....ali božemoj,
to nekad ima i svoju cenu...nešto drugačiju:lol:
 

Back
Top