Časna sestra ubola dečaka u ruku da mu demonstrira Hristove patnje
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Časna sestra ubola dečaka u ruku da mu demonstrira Hristove patnje

Iskusan Nikita Kulganov (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano Časna sestra ubola dečaka u ruku da mu demonstrira Hristove patnje

Časna sestra ubola dečaka u ruku da mu demonstrira Hristove patnje
    U želji da učenicima dočara kroz kakve je muke Isus prošao dok su ga postavljali na krst, časna sestra iz Slovačke probola je iglom ruku jednog od njih. Sestra ne priznaje krivicu i kaže da se dečak sam ubo, a da je ona samo pozvala učenike da osete Hristovu bol.
    Sestra Ludovita (30) držala je čas veronauke u školi u Kisuckom Novom Mestu u Slovačkoj kada je pred razred izvela učenika Adama Celka (7). Iz torbe je izvadila iglu i zabila je u dečakovu ruku pred celim odeljenjem. Tom prilikom mu je rekla da je tako patio Isus i da će tako patiti i on ako ne bude bio dobar.
    Kada je Adam došao kući, imao je ranu na ruci. Pitala sam ga šta se desilo i šokirala se kad mi je ispričao šta je časna sestra uradila. Ne znam kako je to moglo da joj padne na pamet. A pošto se Uskrs približavao, zabrinula sam se da ne uradi nešto još luđe – da razapne nekog od njih i zakuca ih za krst – kaže Helena, dečakova majka.
    U školi u kojoj se zbio ovaj nemili događaj kažu da ne podržavaju ovakve metode podučavanja.

- Kada sam stupio u kontakt sa časnom sestrom, rekla mi je da je deci predavala o Isusu Hristu i ličnom grehu. Objasnila mi je da su deca bila pozvana da svojevoljno osete blag bol kako bi bili sposobni za empatiju. Kako kaže, ona je pozvala đake da se ubodu, ali ih nije prisiljavala na to. Ona tvrdi da nije ubola dečaka, nego da je on to uradio sam. Ali štagod da se desilo, takvo ponašanje nije prikldno i neće se tolerisati u ovoj školi – izjavio je jedan od radnika u školi.

Sestra tokom čijeg časa je došlo do ovog incidenta neće više raditi u školi, a lokalni sveštenik se zarekao da će detaljno da ispita ovaj slučaj
    http://www.blic.rs/Vesti/Svet/548396/Casna-sestra-ubola-decaka-u-ruku-da-mu-demonstrira-Hristove-patnje
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

Podrazumevano Re: Časna sestra ubola dečaka u ruku da mu demonstrira Hristove patnje

Ti si kao Webster, bizaran.On je voleo da gleda kako se ljudi ubijaju, ubadaju, samo da vidi krv, ne toliko smrt.

Poznat
    Učlanjen
    10.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Časna sestra ubola dečaka u ruku da mu demonstrira Hristove patnje

Svasta ljudima pada na pamet, ja bih joj predlozio da se sama probode, da oseti bol.

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

odabrala je odlicno ime kad se zaredjivala : )))

Poznat
    Učlanjen
    10.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Domaćin
    Učlanjen
    10.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Супер мало практичне наставе.

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    708

Citat Original postavio Nikita Kulganov Pogledaj poruku
    Kada je Adam došao kući, imao je ranu na ruci. Pitala sam ga šta se desilo i šokirala se kad mi je ispričao šta je časna sestra uradila. Ne znam kako je to moglo da joj padne na pamet. A pošto se Uskrs približavao, zabrinula sam se da ne uradi nešto još luđe – da razapne nekog od njih i zakuca ih za krst – kaže Helena, dečakova majka.
    Jadno dete. Majka je u ovom slucaju vise kriva od uciteljice vere, nije im smela dati dete.

Iskusan dejannn (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

da je bog hteo da ga ona ne ubode, to se nebi desilo
    Into the night

http://www.youtube.com/watch?v=esFvmO5OXyU

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    708

Ako moze link koji upucuje da je sestra pripadnica katolicke a ne luteranske crkve, hvala.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1035

Sta kaze Wikipedija o "verskom sastavu" u tom mestu :

"...Verski sastav: Po popisu iz 2001. g. sastav je sledeći:

rimokatolici - 86,2%,
    ateisti - 6,8%%,
    luterani - 0,5%,
    ostali."...

Sa:
    http://sh.wikipedia.org/wiki/Kisucke_Nove_Mesto

Sajt tog mesta :
    http://www.kysuckenovemesto.sk/
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    708

Luteranskoj crkvi u Slovackoj danas pripada oko 20% sveukupnog crkvenog zemljista. Imaju 326 parohija, 246 pastora, 180 studenata na svojoj bogosloviji, 329 000 clanova.

Popis koji si postavio star je 15 godina. Grad broji 20 540 ljudi od kojih 4 335 nisu katolici.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1035

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Slične teme

1. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 03.04.2011., 21:51
  2. 15 najčešćih grešaka muškaraca u krevetu!!!
    Autor Mozart-ZR u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 04.08.2004., 02:09
  3. Sestra i matursko vece...
    Autor mystical_ocean u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.04.2004., 16:05
  4. Sestra, njenaq drugarica, njen bivsi i ja
    Autor Gost 8 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 02.11.2003., 20:52
  5. Sestra mog drugara