Upomoć! II deo

pile2003

Početnik
Poruka
2
Pošto smo (devojka i ja ),odlučili da vodimo ljubav (prvi put za oboje),pustili laganu muziku,lepo se opustili,počeli predigru itd.,sve je bilo ok (ljubljenje,maženje,napaljeni maximalno...),dok nisam pokušao da udjem u nju.Pri prvom pokušaju osetila je jaku bol u vagini nakon čega smo odmah prestali (usao sam samo 1/3 i nisam osetio nikakav otpor,što bi ukazivalo na bolno mesto). Sledeće večeri smo pokušali ponovo,bol je ponovo bio prisutan ali sa manjim intenzitetom.Odlučili smo da prekinemo i ostali smo ležati u krevetu.Medjutim,šta se dešava???Prilikom oblačenja,primetili smo da posteljini a i po našim telima ima krvi!Dosta krvi!
PITANJE br.1:Dali je pukao himen?
Treće večeri sasvim opušteno,spontano,polako a opet napaljeni do kraja,pokušali smo ponovo...I opet ista priča,BOL!!!Medjutim,sada se bol javio tek kad sam bio 1/2 u njoj.Opet se javilo krvarenje,doduše,slabije.Plašimo se da nastavimo!!!
PITANJE br.2:Dali je to posledica njenog prilagođavanja (širenja vagine)???
Pomozite ako boga znate!!!

neiskusni par
 
Na ovo pitanje bi trebalo da ti odgovori neka iskusna forumasica:!:

Probaj te da eksperimentisete polako,bez ikakve zurbe.Radi joj samo ono sto ona hoce i sto joj prija.Taj bol moze da bude i iz nekog straha(vise psihicki nego fizicki).

Nadam se da sam ti bar malo pomogao:wink:
 
pile2003:
Pošto smo (devojka i ja ),odlučili da vodimo ljubav (prvi put za oboje),pustili laganu muziku,lepo se opustili,počeli predigru itd.,sve je bilo ok (ljubljenje,maženje,napaljeni maximalno...),dok nisam pokušao da udjem u nju.Pri prvom pokušaju osetila je jaku bol u vagini nakon čega smo odmah prestali (usao sam samo 1/3 i nisam osetio nikakav otpor,što bi ukazivalo na bolno mesto). Sledeće večeri smo pokušali ponovo,bol je ponovo bio prisutan ali sa manjim intenzitetom.Odlučili smo da prekinemo i ostali smo ležati u krevetu.Medjutim,šta se dešava???Prilikom oblačenja,primetili smo da posteljini a i po našim telima ima krvi!Dosta krvi!
PITANJE br.1:Dali je pukao himen?
Treće večeri sasvim opušteno,spontano,polako a opet napaljeni do kraja,pokušali smo ponovo...I opet ista priča,BOL!!!Medjutim,sada se bol javio tek kad sam bio 1/2 u njoj.Opet se javilo krvarenje,doduše,slabije.Plašimo se da nastavimo!!!
PITANJE br.2:Dali je to posledica njenog prilagođavanja (širenja vagine)???
Pomozite ako boga znate!!!

neiskusni par

Yebote ove teme me stalno vraćaju u prvi osnovne škole.........ma budi nežan bre gde si zapeo ko sivonja............većina problema polazi iz glave.......
 
a jooojjj!!!!!!
izvini to kod mene je davno proslo vreme ne secam se!!!! :twisted:
salu na stranu,kao sto su ti vec svi rekli "opusteno" gde ste i vi navalili!!!
pa polako kad ste mogli toliko da cekate,cekaj te jos malo!!!
ajde,ajde glavu gore nije to nista strasno!!!

p.s. a da ona ne preteruje malo????? :twisted:
 
pile2003:
Pošto smo (devojka i ja ),odlučili da vodimo ljubav (prvi put za oboje),pustili laganu muziku,lepo se opustili,počeli predigru itd.,sve je bilo ok (ljubljenje,maženje,napaljeni maximalno...),dok nisam pokušao da udjem u nju.Pri prvom pokušaju osetila je jaku bol u vagini nakon čega smo odmah prestali (usao sam samo 1/3 i nisam osetio nikakav otpor,što bi ukazivalo na bolno mesto). Sledeće večeri smo pokušali ponovo,bol je ponovo bio prisutan ali sa manjim intenzitetom.Odlučili smo da prekinemo i ostali smo ležati u krevetu.Medjutim,šta se dešava???Prilikom oblačenja,primetili smo da posteljini a i po našim telima ima krvi!Dosta krvi!
PITANJE br.1:Dali je pukao himen?
Treće večeri sasvim opušteno,spontano,polako a opet napaljeni do kraja,pokušali smo ponovo...I opet ista priča,BOL!!!Medjutim,sada se bol javio tek kad sam bio 1/2 u njoj.Opet se javilo krvarenje,doduše,slabije.Plašimo se da nastavimo!!!
PITANJE br.2:Dali je to posledica njenog prilagođavanja (širenja vagine)???
Pomozite ako boga znate!!!

neiskusni par
Problem je verovatno psihološke prirode, i pokušaj da je objašnjavaš kako nisi ušao ni pola, a ti već do jaja. Sledeće, imao sam sličnu situaciju, nju boli, ja fin, bole me stomak nekoliko puta, a ona i dalje nevina. Kasnije je opalio pandur koji nije priznavao tu priču, obavio posao, rasteretio je straha , i sada ništa ne boli!
 
Moras dobro paziti.Kad sam to prvi put probao mislio sam da je to njena krv au stvari je bila moja.Koliko sam gurao i upinjao se da mi je pukao kapilar na glavicu tako da sam bio sav u krvi, dok nisam pao u nesvest.Pripazi da ti se ne dogodi isto.

I onda je mrmot zavio kitu :D:D:D
 
pre svega upamti da vam ovo nije domaci zadatak koji trebate predati do sutra...

uzmite si vremena za sebe, upozavajte svoje tela (ne samo intimne delove), igrajte se, pricajte o tome sta kome pase i sta ne, pokusajte se opustiti i kroz smeh i ne morate pod obavezno svaki put pokusati sa penitracijom... kod penitracije ne pokusavajte silom, udji cm u nju pa stani, lezi tako neko vreme, sapuci joj ili pricajte, neka se opusti dok si vec malo u njoj, i tako mm po mm... i pre svega osluskuj, gledaj njen izraz na licu ti si onaj koji moras da vidis da je boli jos prenego ti ona to sama kaze jer ona mora steci poverenje u tebe!

bol se vecinom pojavlja zbog ne opustenosti iako ti izgleda da ste totalno napaljeni i zeljni, strah ostaje u njenoj podsavesti... ponekad bol traje jos nekoliko meseci nakon oduzimanja nevinosti - to povezuju sa "slabo odradenim poslom" i to nek ti je na umu prvenstveno...

poz.
 
Ma merio ja lepa su ona cudovista i meni su se svidjala, nego juce mi se javio King i rece mi dokle god one Satane drzis kao avatare ja se ne vracam na Forum. Sta cu , cenim coveka i Tango dodje gde treba. Nadam se da nece ona Betty da me smara sa fegetlijama... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top