Na laptopu plavo-zute linije,sve ostalo radi,sta moze biti problem
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Na laptopu plavo-zute linije,sve ostalo radi,sta moze biti problem

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Na laptopu plavo-zute linije,sve ostalo radi,sta moze biti problem

Prije pola godine kupio sam acer aspire 6930g.Posto nisam znao kad je vlasnik zadnji put ga cistio i mjenja pastu,odlucio sam da odnesem kod majstora da to uradi.Do tada je radio dobro.Nosio sam ga prije mjesec dana tacno.Do sada je sve normalno bilo,nikakvih problema.Medjutim,jutros kad sam uzeo da ga upalim,pojavi mi se plav ekran,kad se ocitava logo windowsa pojavi se i zuta boja, a kad ucita ikonicu za ulazak (sto kucam sifru) onda je to niz plavo zutih linija. Po dodiru i napamet vidim da je sve u redu sve se ucitava kako treba samo te linije zezaju.Sta to moze biti? Da se nije odpojilo kakvo kablo ili je graficka riknula,a polovna mi je 50km da uzmem. Student sam pa mi laptop stalno treba,ali ne znam u cemu je kvar. Jer ja njega stalno lickam,pa sam bar uzeo odneo majstoru da mu zamjeni paste i ocisti od prasine.
    Lijep pozdrav.

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Na laptopu plavo-zute linije,sve ostalo radi,sta moze biti problem

Izgleda je otislo flet kablo. Malo sam monitor otvarao-zatvarao, i kad ga "ustimam" u odredjen polozaj slika dodje normalno. Mozda je kablo pri izdisaju, ne smijem ga vise zatvarati,mozda ga nikad vise ne upalim,dok ga ne popravim.

Slične teme

1. Francuski jezik - učenje, prevodi i ostalo
    Autor Peruzzi u forumu Jezik
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 01.12.2015., 16:00
  2. Italijanski jezik - učenje, prevodi i ostalo
    Autor devojchica u forumu Jezik
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 30.04.2014., 19:57
  3. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.12.2004., 02:56
  4. Download i ostalo u Frontpage