Odnos prema zenama u islamu & drugim religijama
Strana 1 od 13 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 310

Tema: Odnos prema zenama u islamu & drugim religijama

Veoma poznat **Freya** (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1468

Podrazumevano Odnos prema zenama u islamu & drugim religijama

Citat Original postavio Earring Pogledaj poruku
    Apsolutno se slazem
    ...zapravo, imam jednu pricu...nasa devojka, lepotica kako samo nase devojke mogu da budu lepe, iz Slovenije...on iz Bruneja, neka imucna porodica, ima svega 37 godina a kapetan je na Boingu...zasto je to bitno, zato sto se ona zabradila...sta su nase devojke o njoj govorile pa to ni pas s maslom ne bi pojeo a da se nijedna nije zapitala zasto se ona zabradila...zato sto ce ziveti u zemljama koje su vrlo striktne, zato sto ce je ogovarati i nikada je nece prihvatiti, zato sto ce joj deca biti crne ovce zauvek od majke qrve, zato sto ce on covek imati milion neprijatnosti jer se one ne zabradjuju zbog Evropljana vec zbog njihovih da neko (svi) ne kazu gle Musafina zena vulgarna...ali nasi ljudi nece da cuju to, hoce da ogovaraju...zato nam je pamet uska jer ne prihvatamo nista sto nismo mi...

Iskusan NajboljaDrugarica (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Podrazumevano Re: ...verujem...ne verujem...

Ma bezi bre Freya ja jesam tolerantna ali yo nikad necu da prihvatim...
    Kad bi mi se cerka zavila u krpe to bi me ubilo. ..

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    690

Citat Original postavio NajboljaDrugarica Pogledaj poruku
    Bolje da mi se zavije u krpe no da se slika za playboy
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Učlanjen
    26.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku
    Bolje da mi se zavije u krpe no da se slika za playboy
    Eto vidis kako smo razliciti
    Ako bih morala da izaberem ja bih ipak pre plejboj nego islam

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    690

Eto vidis kako smo razliciti
    Ako bih morala da izaberem ja bih ipak pre plejboj nego islam
    ma nisam ni ja za islam al brate kad vidim ove nase kako idu gole po ulici malo mi se smuci.
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Učlanjen
    21.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1468

...iskreno, i ja bih to ranije rekla...ali sada brate ne bih...a znas zasto, tu ili nema veze i nema odnosa ili neko mora da popusti.
    ...druzim se sa njom, prijatna mi je i objasnjenje mi zvuci racionalno...ili da se nisam petljala, ili da zivimo negde u Evropi, Americi, Australiji, u zemljama zaliva je jednostavno tako, neces imati prijateljice, rodjake a verovatno i ne uzivas da ispiraju usta sa tobom...zato je najbolje ne petljati se jer neko tu mora da povuce ogroman kompromis...inace kada sam razmisljala da sam na njenom mestu i ja bih uradila isto, ako je on moj izbor, ako stvarno nema nikog na svetu do njega i ako zivimo u, lupam, Saudijskoj Arabiji, zbog dece i njega bih stavila cebe na glavu...

Učlanjen
    26.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

ma nisam ni ja za islam al brate kad vidim ove nase kako idu gole po ulici malo mi se smuci.
    Pa dobro vi tu imate odbojnost zbog prezasicenosti,ovde nije takva situacija srecom.ovde je prezasicenost s ove druge strane

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    690

Citat Original postavio **Freya** Pogledaj poruku
    ...iskreno, i ja bih to ranije rekla...ali sada brate ne bih...a znas zasto, tu ili nema veze i nema odnosa ili neko mora da popusti.
    ...druzim se sa njom, prijatna mi je i objasnjenje mi zvuci racionalno...ili da se nisam petljala, ili da zivimo negde u Evropi, Americi, Australiji, u zemljama zaliva je jednostavno tako, neces imati prijateljice, rodjake a verovatno i ne uzivas da ispiraju usta sa tobom...zato je najbolje ne petljati se jer neko tu mora da povuce ogroman kompromis...inace kada sam razmisljala da sam na njenom mestu i ja bih uradila isto, ako je on moj izbor, ako stvarno nema nikog na svetu do njega i ako zivimo u, lupam, Saudijskoj Arabiji, zbog dece i njega bih stavila cebe na glavu...
    Ako je njima lepo meni jos lepse.

To ti je ko sa gay parovima, dok god rade sve to u privatnosti nek svako tradi sta hoce, dok god ne pokusa da mi nametne svoje misljenje nek se pokriva cime oce, nek se ebe s kim hoce.

- - - - - - - - - -

Pa dobro vi tu imate odbojnost zbog prezasicenosti,ovde nije takva situacija srecom.ovde je prezasicenost s ove druge strane
    Gde to ovde?
    Poslednji put ažurirao/la Jacob : 03.04.2015. u 08:33

Učlanjen
    26.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Koliko bi izdrzala tako?I koliko bi on takvih stvari uradio za nju?mnogo brakova izmedju hriscana I muslimana znam (ne racunam ove iz bosne tu je nesto drugacija stvar) I nekako hriscani uvek ciné ustupke prelaze u islam zabrade se klanjaju .à muslimani nikad.prave skandal oko sunke u frizideru.
    Al nije tema samo inace bih imala mnogo toga da napisem posle oovoliko godina u fr

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1651

...zapravo, imam jednu pricu...nasa devojka, lepotica kako samo nase devojke mogu da budu lepe, iz Slovenije...on iz Bruneja, neka imucna porodica, ima svega 37 godina a kapetan je na Boingu...zasto je to bitno, zato sto se ona zabradila...sta su nase devojke o njoj govorile pa to ni pas s maslom ne bi pojeo a da se nijedna nije zapitala zasto se ona zabradila...zato sto ce ziveti u zemljama koje su vrlo striktne, zato sto ce je ogovarati i nikada je nece prihvatiti, zato sto ce joj deca biti crne ovce zauvek od majke qrve, zato sto ce on covek imati milion neprijatnosti jer se one ne zabradjuju zbog Evropljana vec zbog njihovih da neko (svi) ne kazu gle Musafina zena vulgarna...ali nasi ljudi nece da cuju to, hoce da ogovaraju...zato nam je pamet uska jer ne prihvatamo nista sto nismo mi...
    ne radi se tu o velu
    radi se o tome sta on sa sobom nosi, odnosno takav muz
    veo kao metafora
    i one koje su rasle uz njega pa imaju problema a kamo li mi zapadnjakinje
    tek ce ona shvatiti sta je sebi dozvolila, cak i moderan clan takve jedne kulture ne moze da pridje nasim shvatanjima, mnoge su tako poletele po principu on je moderan nije ko njegovi...pa ocigledno nije cim ce imati problema zbog nenosenja vela...da hoce ziveli bi negde drugde i kretali bi se u krugovima u kojima ne nosenje vela nije skandal...

- - - - - - - - - -

uf to da
    tek cete propiskiti majcino mleko
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Učlanjen
    21.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1468

Koliko bi izdrzala tako?I koliko bi on takvih stvari uradio za nju?mnogo brakova izmedju hriscana I muslimana znam (ne racunam ove iz bosne tu je nesto drugacija stvar) I nekako hriscani uvek ciné ustupke prelaze u islam zabrade se klanjaju .à muslimani nikad.prave skandal oko sunke u frizideru.
    Al nije tema samo inace bih imala mnogo toga da napisem posle oovoliko godina u fr
    ...ma znam...najgore je kad te povedu emocije pa ne promislis, ja se tako ne bih udavala, neka sam proracunata ali uvek podjem od toga kakav bih zivot sa njim mogla da imam i da li mogu da mu predvidim postupke a ne samo sta osecam.

...to je tako u Kuranu. Muhamed je savetovao da se muslimani zene zenama iz drugih plemena. Cak i danas vecina muslimana, jer si tu prvo musliman pa onda covek, ima potrebu da preobrati jer u Kuranu pise da je vise u Alahovoj milosti onaj ko uspe odlutale ovce da privuce plemenu. Njima je dopusteno da ozene samo zenu "od knjige" a to su 4 knjige, medju kojima i Biblija.
    ...kada tako pogledas, da vas ne davim sada islamom, jasno je da je njima utkano u dnk da uzimaju mahom hriscanke koje ce uz njih postati deo muslimanske kulture.
    ...e kad se petljas sa njim prosto moras da racunas na to...on nikada nece postati Svedjanin...zato je najbolje svako svom stadu...ako vec covek zna da nece da zivi po muslimanskim pravilima koja imaju i dobro i lose u sebi, to stoji...

Učlanjen
    26.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Ma cim ih sretnes na malo duze sve ti je jasno. Mnogo su zaostali, tu rasprave nema.

Ajde da se asimiliraju kad dodju negde nego brate oce od Evrope da naprave svoje zaostalo kozoyebacko selo iz kojeg su pobegli.
    E to

Ma koliko mi je gadna marin le Pen opet se nekako nadam da ce zena nesto da uradi po tom pitanju

- - - - - - - - - -

...ma znam...najgore je kad te povedu emocije pa ne promislis, ja se tako ne bih udavala, neka sam proracunata ali uvek podjem od toga kakav bih zivot sa njim mogla da imam i da li mogu da mu predvidim postupke a ne samo sta osecam.

...to je tako u Kuranu. Muhamed je savetovao da se muslimani zene zenama iz drugih plemena. Cak i danas vecina muslimana, jer si tu prvo musliman pa onda covek, ima potrebu da preobrati jer u Kuranu pise da je vise u Alahovoj milosti onaj ko uspe odlutale ovce da privuce plemenu. Njima je dopusteno da ozene samo zenu "od knjige" a to su 4 knjige, medju kojima i Biblija.
    ...kada tako pogledas, da vas ne davim sada islamom, jasno je da je njima utkano u dnk da uzimaju mahom hriscanke koje ce uz njih postati deo muslimanske kulture.
    ...e kad se petljas sa njim prosto moras da racunas na to...on nikada nece postati Svedjanin...zato je najbolje svako svom stadu...ako vec covek zna da nece da zivi po muslimanskim pravilima koja imaju i dobro i lose u sebi, to stoji...
    Prica bez kraja
    Ali brisace nas pa da ne gubimo vreme
    To sto si napisala sve je tako

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    690

E to

Ma koliko mi je gadna marin le Pen opet se nekako nadam da ce zena nesto da uradi po tom pitanju
    Ma uradice do mojega.

Znas ti koji haos ce nastati ako probas milione tih divljaka da izbacis ili asimilujes? Da ne govorimo o tome da je bilo kakav pokusaj da se to uradi u startu osudjen na propast od strane politicki korektne EU.

- - - - - - - - - -

pa vidi ni hriscanima nije dozvoljeno da rade sve sto sada rade, ali to je razlika izmedju Evrope i Azije, to sto su evropljani uspeli da se oslobode srednjeg veka a muslimani su upali u srednji vek posle zlatnog doba islama.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Only Beer Pogledaj poruku
    Jok ja...pravac majka Amerika.

Mislim da ni vi necete bolje proci. Koliko se ovde da cuti veliki broj debila koji ratuju u Siriji i Iraku na strani IS-a su upravo Bosanci, sandzaklije itd. a ti su vama jos blizi nego meni ovde.
    Pa ni tamo nije med i mleko. Tamo ima vise zaostalih latinosa i nigera nego mudzosa u EU

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1651

Citat Original postavio Only Beer Pogledaj poruku
    Jok ja...pravac majka Amerika.

Mislim da ni vi necete bolje proci. Koliko se ovde da cuti veliki broj debila koji ratuju u Siriji i Iraku na strani IS-a su upravo Bosanci, sandzaklije itd. a ti su vama jos blizi nego meni ovde.
    ma mislila sam na fr....oni su sebi dozvolili veeeliku gresku i ima da ih skupo kosta
    zajedno sa njima de, skandinavija i sl
    mi se sa njima patimo decenijama pa smo oguglali, kod nas je konkretno il je rat il nista, nema za sada dizanje u vazduh na sitno
    a ne brini ni amere nece zaobici
    kote se i to im je glavni adut
    plus sto su ameri pustili da ih pokupuju novopridosli bogati naftaski seici...a o lationosima u usa da i ne pricamo tek sta ce tu biti
    ne vredi pivce sve su to zemlje koje su se zanesene parolama o ljudskim pravima i slobodama i jeftinom radnom snagom zaebale za par vekova unapred

Učlanjen
    21.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1468

...Jacobe, to je dvosmerno, njima je ovde muka od nas...ja licno ne mogu po suncu da hodam obmotana, nosim bretele i providne haljine, jel vredjam time kulturu, vredjam brate al nek se nose...verovatno i oni tako razmisljaju samo u Francuskoj u drugom pravcu...ovo je moje a sto ste me bukvano zvali da dodjem ako vam smetam...i tu je kriva stara dobra politika jer babe i zabe ne idu u istu konzervu

Učlanjen
    26.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Ma uradice do mojega.

Znas ti koji haos ce nastati ako probas milione tih divljaka da izbacis ili asimilujes? Da ne govorimo o tome da je bilo kakav pokusaj da se to uradi u startu osudjen na propast od strane politicki korektne EU.

- - - - - - - - - -

pa vidi ni hriscanima nije dozvoljeno da rade sve sto sada rade, ali to je razlika izmedju Evrope i Azije, to sto su evropljani uspeli da se oslobode srednjeg veka a muslimani su upali u srednji vek posle zlatnog doba islama.
    Pa mora nesto.ne glasa narod bzvz sve vise za nju nego su im se otvorile oci.velika je razlika u svesti I toleranciji sada I pre 10-15god.bas se oseti
    Evropa ce biti politicki korektna dok ih licno ne zasvrbi

Buduća legenda Only Beer (avatar)
    Učlanjen
    25.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    777

Ma cim ih sretnes na malo duze sve ti je jasno. Mnogo su zaostali, tu rasprave nema.

Ajde da se asimiliraju kad dodju negde nego brate oce od Evrope da naprave svoje zaostalo kozoyebacko selo iz kojeg su pobegli.
    Oni samo kazu da hoce da uvedu kalifat i zakone iz tamo nekog 8. veka....cilj im je da pokore ceo svet.
    Bitno da znaju sve cake kako da dodju ovde do raznih subvencija i pomoci od strane drzave - to znaju. A ne znaju da nauce jezik, da postuju ovdasnje obicaje i nacin ponasanja itd., nabijem ih na onu stvar.

E to

Tesko ce ona ista da uradi...ali da sam u FR svakako bih glasao za tu (kako je nazivaju) ekstremnu desnicu, isto kao sto ovde glasam za istu tu struju.

- - - - - - - - - -

...Jacobe, to je dvosmerno, njima je ovde muka od nas...ja licno ne mogu po suncu da hodam obmotana, nosim bretele i providne haljine, jel vredjam time kulturu, vredjam brate al nek se nose...verovatno i oni tako razmisljaju samo u Francuskoj u drugom pravcu...ovo je moje a sto ste me bukvano zvali da dodjem ako vam smetam...i tu je kriva stara dobra politika jer babe i zabe ne idu u istu konzervu
    Ko ih je zvao da dodju??? Aj ne lupaj zivota ti.
    "Tata, odakle tebi pare kad ti nista ne radis...po ceo dan samo pijes pivo?"
    The only thing we fear is runnin´ out of beer.

Učlanjen
    26.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Meni je ok da se ja pokrijem kad odem tamo.postujes domacina I to je to
    Al evropu niko ne postuje.hej dosla mi zena skroz zabradjena plus tamne cvike I prica mi.ja cutim.kazem njenom muzu da necu da joj pricam dok joj ne vidim lice I da mogu zvati policiju uostalom.oni zinuli. Zasto I'm to niko ne govori???sramota nas je da trazimo postovanje nase kulture?!

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    690

Isto ko sto si ti dosla u njihovu zemlju pa bi trebalo da postujes njihove zakone i obicaje oni treba da postuju nase kod nas. Niko tebe ne bije po usima da tu ostanes ako ti smeta. Tako ni njih niko ne vezuje da da ostanu u Evropi ako preziru njene zakone i obicaje.

Ne mozes da ocekujes da se sredina promeni tebi po meri.

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1651

Pa mora nesto.ne glasa narod bzvz sve vise za nju nego su im se otvorile oci.velika je razlika u svesti I toleranciji sada I pre 10-15god.bas se oseti
    Evropa ce biti politicki korektna dok ih licno ne zasvrbi
    ako se zanese ko hica nece joj uspeti fora
    ne znam kojim metodama to da se sredi sad a da ne ispdne genocid ugnjetavanje fasizam nacizam ma zovi kako oces
    daleko sam od rasiste/naciste ali globalizacija nije prirodna stvar, nametnuto vestaci od strane velikih kapitalista u zelji za jeftinom radnom snagom (preobuceno robovlasnistvo) samo su ga uvili u satro ljudske slobode kretanja i izrazavanje
    malo morgen sve to

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1648

Podrazumevano Odnos prema zenama u islamu & drugim religijama

Postove premestam sa teme ...verujem...ne verujem...

Necu stavljati nikakav poseban uvodni post.

Bez vredjanja, prepucavanja i zlonamernog komentarisanja drugih religija.

Legenda minon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3972

Podrazumevano Re: Odnos prema zenama u islamu & drugim religijama

...sjajno...
    ...i dovitljivo...

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Шта је са односом према мушкарцима?

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2252

Degradirajuce
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Legenda minon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3972

Citat Original postavio Mali čičak Pogledaj poruku
    Degradirajuce
    ...šta je degradirajuće, čičak...?

Slične teme