Добра душа тражи дом :heart:
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Добра душа тражи дом :heart:

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano Добра душа тражи дом :heart:

Ова добра душа се један дан појавила у парку ВМА, није се плашила људи и колегиница и ја смо пришле да је нахранимо. Имала је око врата стегнут најобичнији каиш који ју је давио и око шапе стегнуту жицу. Када смо покушале да јој скинемо омчу око врата приметиле смо да је игла копче од каиша дубоко заривена у врат. Некако смо успеле да јој скинемо каиш и жицу, али је било видљиво да је јако повређена. Неколико дана је боравила ту у парку, храниле смо је свакодневно, но "добри" људи су тражили да се позову шинтери. Како је велика и, пре свега, повређена, некако смо је намамиле у ауто и одвеле код ветеринара. Оперисао јој је шапу и испод врата огромну колекцију гноја која се створила због оне игле од каиша. Уједно је и стерилисана. Стара је око годину дана.
    На жалост немам услове да је узмем јер живим у стану од 27 квадрата и имам два зеца као кућне љубимце, при томе, она је пас који је навикао да буде напољу.
    Упркос томе шта је претрпела од "људи" она је предивна, добра, воли људе, нарочито децу. Умиљата је, воли да се мази и трпељива је.
    Молим добре људе, уколико неко има кућу са ограђеним двориштем, да је удоми. Добиће добру душу која ће знати да узврати љубав.

Уколико има заинтересованих нека ми се јави на ПП.
    Хвала.

Ime:  Lea 036.jpg
Pregleda: 28
Veličina:  92,5 KB
    Ime:  Lea 033.jpg
Pregleda: 27
Veličina:  49,4 KB
    Ime:  Lea 028.jpg
Pregleda: 29
Veličina:  106,3 KB

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1014

Podrazumevano Re: Добра душа тражи дом :heart:

Да ли делиш ово и на "фејсбуку"?

По мом искуству, тамо ће више људи видети ово.

На жалост, ни ја сада више немам могућности да удомим неку животињу, али барем стално делим вести о томе по тзв. "друштвеним мрежама".
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Да ли делиш ово и на "фејсбуку"?

По мом искуству, тамо ће више људи видети ово.

На жалост, ни ја сада више немам могућности да удомим неку животињу, али барем стално делим вести о томе по тзв. "друштвеним мрежама".
    Немам налог на ФБ. Ако ти није проблем, била бих захвална да поставиш тамо овај оглас. Ја сам спремна да помогнем у храни и другим потрепштинама уколико се неко одлучи да је узме. Веруј ми, толико је добра да је то чудо јер је ипак пас са улице, сада је на балкону код мене (због зечева који су пренеражени и у страху) и стоји само на вратима, и на једно "не" одмах одреагује. Предивна је.

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Зар баш нико да се јави? Нико да приупита?
    Бојим се да ћу морати да је вратим на улицу. Покушала сам на много места, углавном околина Београда, нико не жели да удоми ДОЏ-а, а останак код мене је немогућа мисија. Од суботе није изашла са терасе јер се панично боји степеница, по цео дан је затворена на тераси. Није јој довољно да неколико пута у току дана је помазим. Комшилук се буни јер лаје да би ме дозвала. О зечевима који су у паници због лавежа, да и не говорим. Распитивала сам се и у азилима, сви су препуни.
    Жао ми је, али други излаз немам.
    Poslednji put ažurirao/la emaem : 07.04.2015. u 19:56

Stara legenda LJILJA MMM (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    94
    Reputaciona moć
    3528

Dušo, mi svi već imamo pse......jednog, dva, tri....ja imam 2 i ćerinog trećeg. Ljudi, u ovoj ekonomskoj situaciji, odvajaju od sebe za hranu, lekove, za svoje kereće ljubavi. Ne ljuti se što se niko ne javlja.
    Sad će majka sve da vas narani....

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio LJILJA MMM Pogledaj poruku
    Dušo, mi svi već imamo pse......jednog, dva, tri....ja imam 2 i ćerinog trećeg. Ljudi, u ovoj ekonomskoj situaciji, odvajaju od sebe za hranu, lekove, za svoje kereće ljubavi. Ne ljuti se što se niko ne javlja.
    Хвала на информацији.

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Удомљена

Slične teme

1. Heart Shaped Box