ПОСТОЈИ ЛИ ВЕЋ ВЕЛИКА АЛБАНИЈА?

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Велика Албанија у неком смислу је и већ остварена, у сваком случају начињени су крупни кораци ка томе. Шибтари су нажалост у експанзији, подсећају мало на Србе са почетка 20-ог века, питање је ко ће их зауставити и вероватно ће морати да дође до новог рата, где ће или остварити велику Албанију или бити сведени на границе авнојевске Албаније.

Да кренемо редом.

Авнојевска Албанија је доста напредовала од пада комунизма. 2012. им је економија и животни стандард била боља чак и од Србског Отечества, али срећом сад је Вожд преузео мере и сад се овде добро живи, толико добро да ме је понекад срамота. Урадили су аутопут, граде институције, Еди Рама форсира у администрацији и државној управи младе људе школоване у иностранству. Има доста проблема али ипак из дана у дан је све боље.

Косово и Метохија су прогласили независност. Још увек немају пуну контролу над севером, захваљујући Бриселском Споразуму, Вожду, Вулину, Ђурићу и осталим Србскијем витезовима. Ипак, успели су етнички да очисте две трећине Срба, а велике градске средине су остале скоро без Србског ува.
Космет не функционише баш најбоље, имају доста проблема, стање је катастрофално, али територија је окупирана, ту је Чемерика, а ако се ускоро формира велика Албанија можда ће завладати неки ентизујазам, Шибтари ће кренути да се враћају из иностранства и ствари ће кренути на боље. Космет и Албанија умногоме функционишу као један систем, граница практично не постоји, владе редовно држе заједничке седнице и у многим стварима делују као једна целина.

Македонија је такође ШИБТАРСКА ДРЖАВА. Додуше није само шибтарска, она је и македонска држава, али македонци немају више ексклузивитет конститутивне нације какав су имали пре охридског споразума. Дакле, Шибтари имају ТРИ државе, уз Немце једини народ у Европи који има тако нешто, мада је то дискутабилно пошто се Швајцарци национално не осећају Немцима. Дакле, три државе брале. Нема зезања. Уз то, Шибтари имају већи наталитет од Православних Македонаца, тако да ће са годинама демографска слика ићи у њихову корист.

Прешевска Долина умногоме живи као издвојени део Централне Србије. Иако је тамо наша војска, мелиција и жандармерија, иако нема напада на Србе и насиља над истима, етничка слика се полако мења. Изгледа да из неког разлога нико не жели да живи поред Шибтара, то је ко у Чемерици кад црнац купи кућу у једном кварту белци полако крену да продају куће и да се исељавају и кроз 30 година то постане црначки кварт.

Зашто Срби не желе да живе поред Шибтара и са њима? На Космету имају оправдање, било је доста случајева насиља и свачега, али у Прешевској Долини тога нема а Срби се опет исељавају.

Укратко да кажем пар ствари о Црној Гори и Грчкој. У Грчкој живи доста Шибтара, посебно се након деведесетих досељавају и досељаваће се убудуће пошто им је економија ипак релативно добра а и близу је Албанија тако да практично и нису гастабајтери. Постоји регијон де су Шибтари већина, северни Епир или Ћемерија како га они зову, а има их доста и по већим центрима Атини, Солуну и осталим местима.
Са откидањем Грчке територије ће ићи мало теже, пошто Грчка има озбиљну и јаку војску, чланица је Еу и НАТО пакта, а поред тога има симпатије света на својој страни због античке културе и доприноса светској цивилизација, тако да ће увек интелектуалци и обичан свет свуда навијати за њих. Са Грцима ствари иду много теже него с Србима и Македонцима, али како шибтарски фактор и даље буде јачо можда се и ту ствари промене.

И за крај Ццрна Гора, покушаћу да будем кратак јер сам већ доста написо. Тамо ће ствари ићи доста тешко, не зато што је Црна Гора јака и што има јаку војску, већ зато што су црногорски Шибтари већином Католици и доста су лојални црногорској држави, тако да не верујем да су спремни да улазе у ратне авантуре против својих комшија. А кад твоје становништво у суседној држави не подржава сепаратистичке тенденције, онда ће и остварење територијалног ширења ићи доста тешко.
 
Postoji postoji.Značajan doprinos tome je dao naš MALI vođa.ON zajedno sa slinama poput Nikolića,Vulina,Dačića.......
Sa TAKVIM srbima na vlasti ovde šiptarima uopšte ne trebaju ni Tači ni Rama ni Haradinaj......
Sve što žele već im je dala balafurdija iz SNS-a.Za koju je na žalost glasao srpski narod i time sebe napravio u saučesnika u stvaranju velike albanije.
 
images
 
Videli su oni 2001-ve u Makedoniji, da sa nama Makedoncima nema zezanja.
Cak i uz pomoc Amerike, doziveli su takve gubitke da bi bez njih kapitulirali za nekoliko dana.
Problem je sad i stvaranje "kosovske vojske" gde ce se siptari legalno obucavati i nabavljati tesko naoruzanje.
Mora se uspostaviti kontra NATO alijansa, a glavni adut nam je bratska Rusija, iako i nju ne briga toliko sta se na zapadnom Balkanu desava.
 
Postoji postoji.Značajan doprinos tome je dao naš MALI vođa.ON zajedno sa slinama poput Nikolića,Vulina,Dačića.......
Sa TAKVIM srbima na vlasti ovde šiptarima uopšte ne trebaju ni Tači ni Rama ni Haradinaj......
Sve što žele već im je dala balafurdija iz SNS-a.Za koju je na žalost glasao srpski narod i time sebe napravio u saučesnika u stvaranju velike albanije.

Тебе сам запамтијо ко Вождомрсца и због тога твоје коментаре нећу узимати за озбиљно. Само признајем шта кажу 27Е, Мрачак, 7оф9, Биља и остали прави Срби. Ви страни блаћеници немате право гласа и народ вас неће.

Иначе чињеница те демантују, Вождова мудра политика је довела до масовног исељавања са Космета, за неколико месеци окупирани Космет је изгубијо 5% становништва, дакле Вожд је постиго изванредне резултате а нисмо морали да шаљемо војску и хабамо тенкове. Тако нешто може само велики мајстор свог заната, а Вожд то уистину и јесте!
 
Videli su oni 2001-ve u Makedoniji, da sa nama Makedoncima nema zezanja.
Cak i uz pomoc Amerike, doziveli su takve gubitke da bi bez njih kapitulirali za nekoliko dana.
Problem je sad i stvaranje "kosovske vojske" gde ce se siptari legalno obucavati i nabavljati tesko naoruzanje.
Mora se uspostaviti kontra NATO alijansa, a glavni adut nam je bratska Rusija, iako i nju ne briga toliko sta se na zapadnom Balkanu desava.

Najbolji adut bismo trebali da budemo mi sami.Da je priraštaj Srba,Makedonaca,Grka isti ili sličan kao albanaca sada ne bismo imali nikakve probleme.
 
Videli su oni 2001-ve u Makedoniji, da sa nama Makedoncima nema zezanja.
Cak i uz pomoc Amerike, doziveli su takve gubitke da bi bez njih kapitulirali za nekoliko dana.
Problem je sad i stvaranje "kosovske vojske" gde ce se siptari legalno obucavati i nabavljati tesko naoruzanje.
Mora se uspostaviti kontra NATO alijansa, a glavni adut nam je bratska Rusija, iako i nju ne briga toliko sta se na zapadnom Balkanu desava.

I sta ste dobili vi Makedonci time? Nista niste dobili osim sto sada Albanaca ima mnogo i cekaju pogodnu priliku da se pobune. Makedonija kao prvo nema svoj autohton narod je su ovi danasnji Makedonci Bugari kojij govore jednim od bugarskih dijalekata.
 
Najbolji adut bismo trebali da budemo mi sami.Da je priraštaj Srba,Makedonaca,Grka isti ili sličan kao albanaca sada ne bismo imali nikakve probleme.

Па изволи, ради на томе. Узми је.би, прави децу, уместо што седиш на форуму.

Колико си данас младих или старих Србкиња осеменијо? Гукни тицо! Колико си младих Србчића направијо.

Да те видимо. Само знате да причате, а за разлику од вас ми Србски Напредњаци РАДИМО, изгарамо радећи, а резултати се виде. Корубција и криминал су искорењени, економија је стала на своје ноге, Шибтари масовно беже са Космета јер знају да је сад Србија ојачала и да ће их згазити првом приликом. Све је цакум пакум, свака част Вучићу на досад постигнутом и желим му пуно здравља и даљих успеха на ползу васколиког Отечества Србскога.
 
Тебе сам запамтијо ко Вождомрсца и због тога твоје коментаре нећу узимати за озбиљно. Само признајем шта кажу 27Е, Мрачак, 7оф9, Биља и остали прави Срби. Ви страни блаћеници немате право гласа и народ вас неће.

Иначе чињеница те демантују, Вождова мудра политика је довела до масовног исељавања са Космета, за неколико месеци окупирани Космет је изгубијо 5% становништва, дакле Вожд је постиго изванредне резултате а нисмо морали да шаљемо војску и хабамо тенкове. Тако нешто може само велики мајстор свог заната, а Вожд то уистину и јесте!

Samo što je dobar deo od tih 5% MALI vođa primio u srbiju.Verovatno da ne ljuti svoje nalogodavce na zapadu.
MALI vođa je jedino majstor za medijsku manipulaciju,dok i zadnji dinar iz budžeta ne presuši.A onda ni paralela sa Rumunijom 1989-te i sudbinom bračnog para Čaušesku nije daleko.
 
Па изволи, ради на томе. Узми је.би, прави децу, уместо што седиш на форуму.

Колико си данас младих или старих Србкиња осеменијо? Гукни тицо! Колико си младих Србчића направијо.

Да те видимо. Само знате да причате, а за разлику од вас ми Србски Напредњаци РАДИМО, изгарамо радећи, а резултати се виде. Корубција и криминал су искорењени, економија је стала на своје ноге, Шибтари масовно беже са Космета јер знају да је сад Србија ојачала и да ће их згазити првом приликом. Све је цакум пакум, свака част Вучићу на досад постигнутом и желим му пуно здравља и даљих успеха на ползу васколиког Отечества Србскога.

Ko više od nas dveoje sedi na forumu najbolje pokazuje broj poruka.:per:
Ako si u stanju da razaznaš šta je VIŠE a šta MANJE.

Ovo ostalo što si naškrabao ne bih komentarisao.Smanjenje plata i penzija,paradiranje handžar divizije u N.Pazaru,neplaćanje struje u V.trnovcu.........i sve je CAKUM PAKUM ZAR NE?
 
I sta ste dobili vi Makedonci time? Nista niste dobili osim sto sada Albanaca ima mnogo i cekaju pogodnu priliku da se pobune. Makedonija kao prvo nema svoj autohton narod je su ovi danasnji Makedonci Bugari kojij govore jednim od bugarskih dijalekata.

Dobili bi vi onu stvar da ujka Sem nije bio tu za vas ;)

Ti mi pricas o autohtonosti, pa vi nemate ni drzavu(nije da podrzavam Izraelce ali to je cinjenica)
 
Koliko god to zvucalo nadrealno,stvarno tako jeste,oni se iseljavaju jer nemaju uslove za zivot,mnogi se cak i kaju sto su ratovali protiv Srbije,cak jedan albanac mi je rekao kako ce sad uz pomoc srba isterati amere.:eek:

Dakle,stvar postaje komplikovana,oni fiktivno imaju drzavu a u stvarnosti je nemaju,u stvarnosti je to proktetrat otet od srpske zemlje.
 
Па изволи, ради на томе. Узми је.би, прави децу, уместо што седиш на форуму.

Колико си данас младих или старих Србкиња осеменијо? Гукни тицо! Колико си младих Србчића направијо.

Да те видимо. Само знате да причате, а за разлику од вас ми Србски Напредњаци РАДИМО, изгарамо радећи, а резултати се виде. Корубција и криминал су искорењени, економија је стала на своје ноге, Шибтари масовно беже са Космета јер знају да је сад Србија ојачала и да ће их згазити првом приликом. Све је цакум пакум, свака част Вучићу на досад постигнутом и желим му пуно здравља и даљих успеха на ползу васколиког Отечества Србскога.

sto se onda sikiras za veliku albaniju kad ce tvoj SUPERBOS da ih svede na minimalnu meru.

sve je pakum-cakum
 
Koliko god to zvucalo nadrealno,stvarno tako jeste,oni se iseljavaju jer nemaju uslove za zivot,mnogi se cak i kaju sto su ratovali protiv Srbije,cak jedan albanac mi je rekao kako ce sad uz pomoc srba isterati amere.:eek:

Dakle,stvar postaje komplikovana,oni fiktivno imaju drzavu a u stvarnosti je nemaju,u stvarnosti je to proktetrat otet od srpske zemlje.

Da da kaju se.Pogrom srba 2004-te to dokazuje.Kao i nasilno preuzimanje jarinja i brnjaka 2011-te.Mahanje zastavama velike albanije svuda gde su većina.Dron na utakmici sa srbijom takođe to pokazuje.Konstantno premlaćivanje i zastrašivanje preostalih srba koje je MALI vođa pustio niz vodu,takođe to pokazuje.Fanatičan doček Rame u Preševu takođe..............i mogao bih da nabrajam ovako do nove godine.:roll: Mislim ima baš PUNO pokazatelja da se kaju.
 
I ti mu povjerovao ?! :lol:

Ne,ja umem da citam izmedju redova.

- - - - - - - - - -

Da da kaju se.Pogrom srba 2004-te to dokazuje.Kao i nasilno preuzimanje jarinja i brnjaka 2011-te.Mahanje zastavama velike albanije svuda gde su većina.Dron na utakmici sa srbijom takođe to pokazuje.Konstantno premlaćivanje i zastrašivanje preostalih srba koje je MALI vođa pustio niz vodu,takođe to pokazuje.Fanatičan doček Rame u Preševu takođe..............i mogao bih da nabrajam ovako do nove godine.:roll: Mislim ima baš PUNO pokazatelja da se kaju.

Jooj,sad stvar je u tome kakva se medijska slika stvara,bio je skoro tekst o jednom veteranu OVK,koji je to rekao,a i drugo cujem od nekih ********* da nije jedini koji tako misli,nego stvar je u tome sto postoji cenzura,mi jos uvek ne znamo sto se sele,da li je neko rekao?Nije.

- - - - - - - - - -

Jadni Aljbanci... Zao mi ih je. Ameri su ih prevarili, i obecani paket za ispunjen zadatak:

Sandwich311.jpg

1000-Dinara-2001.jpg

500-Dinara.jpg


Im dali nisu! :mrgreen:

Ali nista nije jos izgubljeno... Mogu Kosovari da se prijave u clanstvo SNSa... I gornje sledovanje ih sigurno mimoici nece! :ortaci3:

_niemand_

Pa oni mogu udariti na srbe,ali to ne znaci da su pobedili,gde im je ta pobeda?
 
Ne,ja umem da citam izmedju redova.

- - - - - - - - - -



Jooj,sad stvar je u tome kakva se medijska slika stvara,bio je skoro tekst o jednom veteranu OVK,koji je to rekao,a i drugo cujem od nekih ********* da nije jedini koji tako misli,nego stvar je u tome sto postoji cenzura,mi jos uvek ne znamo sto se sele,da li je neko rekao?Nije.

- - - - - - - - - -



Pa oni mogu udariti na srbe,ali to ne znaci da su pobedili,gde im je ta pobeda?

Znamo samo da dobar deo tih koji se sele dolazi u srbiju.Čak se ova vlast u srbiji hvalila time.DOVOLJNO.
 
Svejedno,mislis da ce oni ostati ovde,pa razmisli,zato ti i kazem.

A što ne bi ostali.Obzirom da znamo kako se prazne sela u srbiji,eto prilike za njih.Inače su dobri zemljoradnici i stočari,tako da im je prazna srbija itekako primamljiva.Znam ja da oni neće u Beograd,ali imaju gde,srbija je dovoljno velika da ih sve primi.A šta će biti posle.......pa to smo već videli.
 
A što ne bi ostali.Obzirom da znamo kako se prazne sela u srbiji,eto prilike za njih.Inače su dobri zemljoradnici i stočari,tako da im je prazna srbija itekako primamljiva.Znam ja da oni neće u Beograd,ali imaju gde,srbija je dovoljno velika da ih sve primi.A šta će biti posle.......pa to smo već videli.

Ne,nisi razumeo,mi njih neinteresuju,jer oni imaju plan,a plan im je zapad,a jedino ako se dosele ovde mogu da idu tamo.
 
Ne,nisi razumeo,mi njih neinteresuju,jer oni imaju plan,a plan im je zapad,a jedino ako se dosele ovde mogu da idu tamo.

Kad se oni ovde jednom dosele ni bog otac ih neće isterati.A što se tiče doseljavanja na zapad nisi uopšte u pravu.Pa njihove lične karte i dokumenta je priznao ceo zapad.Nemaju oni više potrebu da uzimaju srpska dokumenta,osim ako ne žele u Rusiju a mislim da znamo da im tamo nije destinacija.Prema tome ta tvrdnja da se iseljavaju u srbiju da bi došli na zapad nema nikakve veze sa realnošću.Od 2008-me za odlazak na zapad im NE TREBAJU srpska dokumenta.
 

Back
Top