Prijava stana u Beogradu?

Kod poštanske štedionice ne može ni na tekući bez ovlašćenja.
ovo je apsolutno netacno! (ne kazem da ti netacno govoris,vec da je tebi neko na salteru netacno rekao)

ja imam tekuci kod postanske stedionice,par godina trgujem preko limunda i pre slanja robe svaki kupac mi prvo uplati novac na moj tekuci koji mu posaljem...
a i ja sam uplacivala na tudje tekuce i to u raznim bankama,nikakvih problema nije bilo,nigde mi nisu ni LK trazili,kazu nema potrebe,samo pitaju `ko uplacuje`
 
ovo je apsolutno netacno! (ne kazem da ti netacno govoris,vec da je tebi neko na salteru netacno rekao)`

Ma tačno je, nažalost. Do nekih 1.5 - 2 godine je moglo, onda jedan dan ja odem, kad ono više ne može ! Promenili su nešto.
Mama ne živi ovde, pa sam joj rekla da proveri tamo u svojoj banci,
i tamo su joj isto rekli, da moram ja da odem i da mi ona tamo kod njih da ovlašćenje !!!
 
stvarno ne znam kako ali kod mene drugacije funkcionise,kao da sam druga drzava:lol:
evo pre pola sata poslah nekoj nepoznatoj zeni iz zrenjanina br mog tekuceg kod poste,da mi uplati novac,a tako radim unazad sigurno vec 3g
 
Pošta i Poštanska Štedionica su 2 različite firme, ova druga je samo banka :D

ej bre,ne zameri,ali vidim ja da ti ipak ne znajes.u posti niko ne moze da otvori racun niti sam to rekla,ali u posti moze da se uplacuje novac na bilo ciji racun.
kod banke `postanska stedionica` u kraljice marije sam otvorila racun,i svuda,u bilo kojoj posti u srbiji mogu bez provizije ili ovlascenja da mi uplate novac na tekuci...
eto ti.umoriK se i zapeniK objasnjavajuci.
idi ti lepo u postu,izdeklamuj racun na koji zelis da uplatis,i uplati mami pare.
:brus:
 
ovo je apsolutno netacno! (ne kazem da ti netacno govoris,vec da je tebi neko na salteru netacno rekao)

ja imam tekuci kod postanske stedionice,par godina trgujem preko limunda i pre slanja robe svaki kupac mi prvo uplati novac na moj tekuci koji mu posaljem...
a i ja sam uplacivala na tudje tekuce i to u raznim bankama,nikakvih problema nije bilo,nigde mi nisu ni LK trazili,kazu nema potrebe,samo pitaju `ko uplacuje`

Ne moras da im dokumentujes ko uplacuje. Mozes da kazes da uplacuje paja patak, moze 100 %
 
Ja sam skoro htela mami da uplatim novac na račun, e to ne može bez njenog ovlašćenja !

ćerki uplaćujem redovno novac (ne samo ja nego i muž) a nemamo ovlašćenje na njen račun. ne znam kako to da ne može...a da ne pričam da sam kojekome 100 puta slala pare preko pošte...ono kao daš br mobilnog primaoca i to je to....oni ga pozovu da uzme pare i sve je ok. nije velika provizija, čini mi se.
 
Poslednja izmena:

Back
Top