Na kratko prekinuta debata na Ekonomskom fakultetu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Na kratko prekinuta debata na Ekonomskom fakultetu

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Na kratko prekinuta debata na Ekonomskom fakultetu

Citat Original postavio šta će se desiti ako se ne dignu protiv ove vlasti"
    Na kratko prekinuta debata na Ekonomskom fakultetu

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/na-kratko-prekinuta-debata-na-ekonomskom-fakultetu/

BEOGRAD- Debatu na Ekonomskom fakultetu "Da li smo pred izgubljenom decenijom" na kratko je večeras prekinuo mlađi muškarac koji se predstavio kao jedan od osnivača časopisa "Monopolis".

On je prekinuo izlaganje profesora Miodraga Zeca, kako bi se obratio okupljenim studentima.

"Srbija je pod okupacijom i mi smo ekonomska kolonija. Hteo bih da upozorim mlade šta će se desiti ako se ne dignu protiv ove vlasti", uspeo je da kaže za govornicom "nepredviđeni panelista".

Njegovo izlaganje prekinuo je dekan Ekonomskog fakulteta Branislav Boričić, koji se izvinio prisutnima, a obezbeđenje je ispratilo gosta iz sale.

Na panel diskusiji učestvovali su, pored Zeca, i predsednik Fiskalnog saveta Pavle Petrović, profesori Ljubomir Madžar, Ivan Vujačić, a skup je moderirao urednik NIN-a Milan Ćulibrk.
    "Srbija je pod okupacijom i mi smo ekonomska kolonija. Hteo bih da upozorim mlade šta će se desiti ako se ne dignu protiv ove vlasti"!

Sta ce se stvarno desiti, ako se mladi ne dignu, i da li ce se mladi dici protiv ove vlasti? I prigodna tetka anketka!

_niemand_

Domaćin Sabonis (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: "Srbija je pod okupacijom i mi smo ekonomska kolonija. Hteo bih da upozorim mlade

Ono u KIni je bilo 1989,cisto da znas
    buongiorno Dio
    lo sai che ci sono anch'io

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: "Srbija je pod okupacijom i mi smo ekonomska kolonija. Hteo bih da upozorim mlade

Ono u Kini 1989. je bio (ako te neko ubuduce pita, Sabonise) kineski pokusaj ProSerBskog 5. 10, 2000, Na svu srecu, NIJE uspeo.

Slava mu, jedinom lideru koga izistinski postujem... Deng Xiao Ping-u!

_niemand_

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Re: "Srbija je pod okupacijom i mi smo ekonomska kolonija. Hteo bih da upozorim mlade

„У Вучићу се стално боре вишедеценијски опозиционар, улични букач и европеизовани постмодерни политичар...Карактер ове власти је да нема карактер. Нема суштину, има само форму, а садржина је променљива и ирелевантна“

"Кад кажемо ‘режим’, треба бити врло прецизан: ту је реч о Александру Вучићу и групи људи око њега. Није реч чак ни о СНС-у, ни о влади, него о људима од којих су неки можда везани за СНС, док неки нису, али су сви пријатељским, кумовским или неким другим везама везани за Вучића".
    Kakav gornji citat, takva srpska ekonomija.

_niemand_

Domaćin oralni terorista (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2012.
    Pol
    muški
    Kraljevina Srbozemska (Königreich Serbenland)
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: Na kratko prekinuta debata na Ekonomskom fakultetu

Uuu Srbija pod okupacijom, jel moguće.
    Ceo Svet pod okupacijom...
    A da mi smo ipak posebni, najbolji i najlepši, mi ne smemo da budemo okupirani...

Dok drugi naplaćuju svoju okupaciju mi držimo tribine.
    Ludilo mozga.
    Dno bez dna!

Primećen član saschap (avatar)
    Učlanjen
    05.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Podrazumevano Re: Na kratko prekinuta debata na Ekonomskom fakultetu

da budemo malo pesimisti: desice se isto sto se desilo sa grcom, politicari ce da se obogate a narod da nadrlja, nece postojati srbija, saudijci ce da kupe beograd, francuzi izvore vode, miskovic je vec kupio zemlju i to ce da proda evropljanima, a mi cemo da prosimo po ulicama, mozda neki arapin udeli koji dinar.

Slične teme

1. Na Ekonomskom fakultetu 20% skuplje studije
    Autor georgejune u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.09.2013., 20:39
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.10.2011., 20:52
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.09.2011., 16:36
  4. MASTER STUDIJE NA EKONOMSKOM FAKULTETU U NOVOM SADU
    Autor alexandrica u forumu Fakulteti
    Odgovora: 3