Да су избори овог викенда....

Избори!

  • СНС

  • СПС

  • СРС

  • ДСС

  • ДС

  • СДС

  • ЛДП

  • СОФ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ниси ставио Звери у анкету.

Двери су са ДСС господине. Гласаш за Двери, гласаш за ДСС.

Није битно ко води, само гласајте молим вас, јер нас овде има свакаквих. Прозапад, происток, неутрални, либерални. Баш ме занима на шта ће ово испасти.
 
ni za koga nebih glasao. sve čemer do čemera. prodane duše i nesposobni.

možda, ako bih morao- DSS.

Јасно ти је да мораш гласати. Мсм, глупо је уопште потезати ову тему, али повукао си ме за језик. Апстиненција је еквивалент државног удара.
 
Poslednja izmena:
Bio sam posle 6 godina na sastanku stranke i ono sto je receno je da smo spremni za izbore.
Sta dalje da se kaze a sad se prave ta okupljanja stranki u BG-u,NS-u i ostalim gradovima iako za to nema potrebe a hoce da se pokaze snaga stranki.
Znate kakva je to snaga?
Na ovom sastanku su se birali predsednik mesnog odbora i meni su rekli da ja budem zapisnicar na sta sam se nasmejao ali su rekli da ne moram nista da pisem i da je to vec sve odradjeno. KAd sam rekao kako je nesto zapisano kad sastanak jos nije ni poceo i pokaze mi ovaj za stolom listu gde je vec sve upisano i ovi likovi oko mene su samo dizali neku crvenu karticu kao da daju glas tj da se slazu.
Jedini sam ja bio uzdrzan.
Posle su me spospali i poceli da mi daju telefone i vizit kartice da im treba takav covek i da bas takvog traze.
Bitno je da je scenario vec vidjen u poslednjih 20 godina ovih lopina na vlasti a pricaju kako ce nesto novo da urade.Bitno je da non stop pricaju o velicini stranke i da u NS ima 40 mesnih odbora i da ce ih jos biti 17 a niko nije pomenuo sta se to radi u tim opstinama i kako se poboljsava zivot gradjana nego samo o tome kako je clanova sve vise i da se stranka siri.
E pa ebala vas stranka. Rekao sam im da valjda treba da gledamo kvalitet ljudi u stranci a ne kvantitet i odgovorise mi da mora da bude kvantitet a ja kontam da nije bitna kolicina ljudi ako radis kako treba jer onda ce svi da glčasaju za tebe ali posto se ovde ocigledno ne radi tako onda je bitan kvantitet.
Dokle god se bude radilo tako jadni mi sa vama.
Tuga kakvi smo likovi.:(
 
Јасно ти је да мораш гласати. Мсм, глупо је уопште потезати ову тему, али повукао си ме за језик. Апстиненција је еквивалент државног удара.
evo dao sam svoj glas ovde. kada bi mogli da reše pitanje preletača. drugi velikio problem je moralni lik socijallističke lopurde kada dodje na vlast... pa ga još pride pozove američki ambasador na prijem ili obama na onaj molitveni ular..
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Искрено, чини ми се да је анкета на Крстарици много увјерљивија од режимских истраживања. Па да видимо докле смо дoгурали. Извол'те!

Čini ti se.
Skoro sva "režimska istraživanja" za prošle izbore su bila tačna, čak su naprednjacima dali manje nego što su dobili, a radikalima, Dverima i DSSu više. Sve su pogodili, a i tad ste govorili kako lažu, kako su Dveri dvocifrene, kako su radikali na 20% itd.

I danas je tako, SNS i SPS u zbiru imaju preko 60% onih koji glasaju, a vi možete i danas, kao i 2014. i 2012. da kukumavčite i plačete.
 
Господо, слажем се с вама што се тиче страначког онанисања. То је саставни дио посла и од тога не можемо побјећи. Странке су нужно зло, морамо се с тим помирити. Мени је дражи прелетач, од политички пасивног грађанина. Човјек кад постане политички неактиван, он изражава психолошке тегобе због којих ћемо сви на крају испаштати. Сваки детаљ нашег живота почиње и завршава са политиком. Без политике нема живота.

Фјодоре, нисам се страначки декларисао, нити сам се бунио. Објаснићу ти државне анкете из другог угла. Државне анкете су инструмент у конструисању јавног мњења. Ово би требао досада знати, није ово висок ниво политичких наука. Дакле, Фактор+ и сличне агенције, навлаче неопредјељене да гласају за тобоже побједничку странку, а накнадно дјелују као лијек за смирење живаца. Био сам у прилици да то искусим у више наврата изван Србије. Ја те анкете доживљавам као Блиц и Курир. Циркус, убијање времена.
 
A na pinku pre neki dan kao SNS preko 50% hahahahahhaa.......oni su u raspadu bre kojih 50%!!? Ako Seselj dozivi izbore nece imati konkurenciju.....narod se uzeleo zestokih promena dosta mu je vise prica i obecanja i slepe demokratije...direkt u centar problema bez okolisanja !!! Kad smo dali sansu vucicu i ostaloj bandi (glasao sam za njega ko be zglave, usao u dugacak red naivaca i pokajao se ko ni za sta u zivotu bolje da sma obrisao dupe papirom) red je i Seselj da ima priliku a zasluzio ju je nego bilo ko od 2000-e na ovamo......hocemo karakter na vlasti, a ne nekog evropskog dupelizca i evroslinavca! Svima crveni kartoni i 3:0 za Ipsvic i mrs u pm! Hocemo coveka koji je RAZBIO i RASKRINKAO HASKI TRIBUNAL i kraj....
 
Poslednja izmena:
A na pinku pre neki dan kao SNS preko 50% hahahahahhaa.......oni su u raspadu bre kojih 50%!!? Ako Seselj dozivi izbore nece imati konkurenciju.....narod se uzeleo zestokih promena dosta mu je vise prica i obecanja i slepe demokratije...direkt u centar problema bez okolisanja !!! Kad smo dali sansu vucicu i ostaloj bandi (glasao sam za njega ko be zglave, usao u dugacak red naivaca i pokajao se ko ni za sta u zivotu bolje da sma obrisao dupe papirom) red je i Seselj da ima priliku a zasluzio ju je nego bilo ko od 2000-e na ovamo......hocemo karakter na vlasti, a ne nekog evropskog dupelizca i evroslinavca! Svima crveni kartoni i 3:0 za Ipsvic i mrs u pm! Hocemo coveka koji je RAZBIO i RASKRINKAO HASKI TRIBUNAL i kraj....

Ти си барем искрен, видиш. Не волим улизице, јер се држе својих грешака к'о пијан плота.
 
Glasao sam uvek za SRS kao jedinu anti-evropski i patriotski nastrojenu stranku koja je uz to i imala neku snagu (ali je tek sada stvarno ima) u vreme vladavine dos-izdajnika i ocekivao da vucic od sns napravi samo novi srs da je to bila ta ideja ali prevario sam se kao i mnogi......pola bre glasaca mozda i vise sns su oni koji su pre bili za srs......sad se tocak okrenuo narod je shvatio da je glasao za izdaju i to je to.....generalno prezirem politicare ali volim kad neko ima muda kad ne okolisa i kaze sve svima u lice bez uvijanja iskrneo - to je u stvari i vise od politicara....ako Seselj fizicki izdrzi do izbora srs pobedjuje bez konkurencije...
 
Poslednja izmena:
Смијешни су људи који мијешају СРС и СНС. Гори су од Досманлија који су шатро против СНС, а сутра би опет гласали за ДС или СДС. Шаровића доживљавам као достојног политичара, без или са анкетама, увјерен сам да СРС узима следеће изборе.
 
a tadic i toma ili aca bili deo istog sveta jel'? :hahaha:

ne veruj nikome ko je u srpskoj politici od broza pa naovamo....nikome....

Глупост. Тако само пуцаш сопственој држави у главу. Гласати мораш, таман црк'о. Онај ко те најмање лаже, њему дај глас и здра'o ђаци. Нема ту пуно филозофије. Нису били дио истог свијета, али сад јесу. Каква је то логика?
 
Глупост. Тако само пуцаш сопственој држави у главу. Гласати мораш, таман црк'о. Онај ко те најмање лаже, њему дај глас и здра'o ђаци. Нема ту пуно филозофије.

ae bre... ovima ako budes verovao na izborima ti nisi cist.... ako se i desi da lose smuvaju i izgube izbore, proglasice ih odmah nevazecim... kopiraj ovaj post pa ako dotad ne padnu lupi mi ga u glavu....

ako posle svih lazi i provala mozesda ista verujes vucicu i ortacima mu, onda brate i zasluzujes ovo....
 
ae bre... ovima ako budes verovao na izborima ti nisi cist.... ako se i desi da lose smuvaju i izgube izbore, proglasice ih odmah nevazecim... kopiraj ovaj post pa ako dotad ne padnu lupi mi ga u glavu....

ako posle svih lazi i provala mozesda ista verujes vucicu i ortacima mu, onda brate i zasluzujes ovo....



Оне који су однијели мандате нико и не зове натраг у СРС. Мали људи, који живе од својих минијатурних политичких дјелатност свакако су добродошли назад. Он мора породицу прехранити да јe*e јеж јежа. Јасно је ко води СНС политику, јасно је ко је српски усташа, а ко пјешадија у СНС.

Избори су наши, са Шешељом или без њега. Штета је само што је народ толико изопачен јер...ми смо имали највише гласова 2003, 2004 и 2008 чак, ако се добро сјећам. Пошто је српски Устав у к од главе до пете, српске усташе су биле у могућности да сваки пут формирају свој проамерички блок, ДС-ДСС-ЛДП, итд итд. Побједничка странка је све те године остајала у опозицији.

Ту просту рачуницу народ није могао да ријеши, али све је то сад завршено. Гејм ова.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ae bre... ovima ako budes verovao na izborima ti nisi cist.... ako se i desi da lose smuvaju i izgube izbore, proglasice ih odmah nevazecim... kopiraj ovaj post pa ako dotad ne padnu lupi mi ga u glavu....

ako posle svih lazi i provala mozesda ista verujes vucicu i ortacima mu, onda brate i zasluzujes ovo....
Pa vise niko i ne veruje vucicu......ako neko misli da Seselj posle onih muckih godina u hagu gde ih je rasturio moze da promeni politiku kad dodje na vlast taj je glup kao tocilo....ovaj demoNkratski sistem izbora je takav da samo prividno imas izbora. Nakon duugo godina osecam da bi Seselj mogao da pruzi nekakav izbor, a ovo ostalo su sve zombiji koji su kao misevi preziveli svake moguce izbore od 2000-e pa na ovamo i njima ne verujem ni jednu jedinu rec....ili za Seselja ako bude moglo ili ni za koga.....sumnjam da cu dobiti priliku da konacno dam glas pravom coveku jer su male sanse da lopovi i evropejci dozvole da Seselj udje u izbornu trku.....nesto ce da mu napakuju ili ce zdravlje iznenada da se pogorsa....
 

Back
Top