MOKA SLAVNIC NA TV HAPPY,SRAMOTNO JE KAKO LOSE ZIVITE

Ne znam... Zemunac. Ja sam ziveo u toj esferejot od 1977... Zavrsio fakultet, pametno se zenio, pametno radio... Pametno stario. 10/1992. sam zapalio u zemlju tvoje zene... Kanjadu. Dogorelo do nokata. Nisam doziveo plate od 3 marke mesecno. Znam samo da sam slao marke kovanice tastu i ocu, po 50 maraka sicane svakom... Pocket monies. Otkuplivao iz menjacnica u Torontu odkivke. :lol:

Sramotno je kako lose zivite. I jos je sramotnije kako cete gore ziveti. :smeker:

_niemand_
 
Stara legenda ju kosarke ,danas ima 66 godina i prica o Zvezdi ,Partizanu ,reprezentaciji ,sinu. Privukla mi je paznju jedna recenica .Poredeci zivot u bivsoj Jugi idanas kaze SRAMOTNO JE KAKO LOSE ZIVITE! Da li je ikada ovde bilo gore nego sada,da li se neko seca? Od starijih,ovi mladje i ne znaju za mnogo bolje. ENDE
U pravuje Moka 100%.Nikad nije bilo gore.zao mi je sto mi stariji nemamo sta da ostavimo lepoga ovoj sadasnjoj omladini,da osete iole lepog zivota,a da to nije ulazak u mracne tunele i bezanje od istine.
 
Zvezdan Slavnić je javnosti postao poznat u martu 1998. godine, kad je u klubu “Četiri sobe” ubio Olivera Jovanovića. Pričalo se da je povod za ubistvo bio sukob zbog pevačice Ksenije Pajčin, s kojom je Zvezdan tada bio u vezi. On je zbog toga osuđen na devet i po godina zatvora, ali mu je kazna smanjena na osam godina.

Omaklo se zabludelom omladincu... Desava se. Zemlja Srbija! :lol:

_niemand_
 
Ja ne smem da pricam mome klincu kako se nekad zivelo ,Glupo je,Kazu bili smo mladi pa nam je sve izgledalo lepse. Sviraju Ovi mladi danas stvarno nisu imali srece da zive u pristojnoj zemlji. Mi smo ,bre ,bili GAZDE.

Prica o svome sinu.Nista pohvalno ,osim da ga jos voli kao otac. Kaze sam je izabrao svoj put i zavrsio o tome.
 
Poslednja izmena:
Tacno nikad nije bilo gore.

Ja se secam koliko je na primer narod imao para u dzepovima vise 1993 kad je bila hiperinflacija nego danas.

Kupovalo se sve zivo, kafane bile prepune.

Danas jad i beda.

70% naroda nema ni za vikend u banji a kamoli za sta drugo.

Sve je to rezultat ekonomskog porobljavanja Srbije od strane Amerike i nemacke od 2000te godine i vladavine njihovih lopova i satrapa iz DS i SNS
 
Moki svaka čast na igračkoj veličini, ali o politici nema pravo da govori. Ne samo on, nego bilo koji sportista ne bi trebao da se meša u to.

Tako je Vaske, treba im oduzeti i pravo glasa.
Čim kažeš svaka čast za ovo al ostalo zajebi, znači da te zabole baš.
Pokvaren vid konverzacije.

134516_sns-miting-beta_f.jpg

Evo ovi sportisti ostavljaju srce na terenu
Oni se recimo razumeju u politiku ko Marica u krivog Stojka, ali u grupi su najjači
 
To se da resiti. Uzeti kredu od MMFa, nekih tricavih 10ak milijardi ojra... Napuniti kafane i "obogatiti" stanovnistvo Srbije, da Piramida u 70om bloku proradi punom parom. Kao nekada... :ortaci3:

Jel tako, Tihomire? :whistling:

_niemand_

Pa i da se ode u kafanu. Ne mora kredit .pogledaj cene kod nas ,sve je skuplje nego na zapadu a plate 300 evra. Sta je bre ovo.Ipak treba reci da se i radilo i da su domace firme imale povlascen status rtj siguran plasman. Zasticena je bila npr auto industrija.
 
Tacno nikad nije bilo gore.

Ja se secam koliko je na primer narod imao para u dzepovima vise 1993 kad je bila hiperinflacija nego danas.

Kupovalo se sve zivo, kafane bile prepune.

Danas jad i beda.

70% naroda nema ni za vikend u banji a kamoli za sta drugo.

Sve je to rezultat ekonomskog porobljavanja Srbije od strane Amerike i nemacke od 2000te godine i vladavine njihovih lopova i satrapa iz DS i SNS
A danas kafane i kafici, kao nisu prepuni.? :lol:
Covece kao sibica su da nekada nema mesta u omiljenom kaficu
 
Svako vreme nosi svoje breme.
Bilo je teskih trenutaka, manje teskih....
Valjda je to kob ovog podneblje i ovog mentaliteta.

Generalno gledajuci mislim da smo postali pi.zde, da nam je u svet "pobegla" ona generacija koja je ostala sa mud.ima i koja je mogla nesot promeniti.

Secam se, ja klinac od 15,16 godina mislim ceo je svet moj.......Slusam jednog starijeg gradskog mangupa, on negde oko 25 godina.....Kaze mi :Videces, sto postajes stariji postajes sve veca piz.da.Sve vise se klonis guzve, sve vise se sklanjas od problema, sve vise razmisljas o posledicama
I bas to nam se svima desilo.
Oni koji su zeleli bolje, vise i koji su imali energije , mu.da i snage da promene nesto su rasuti po svetskim meridijanima.
Kako koja nova generacija dolazi vidi tu ucmalost, tu slobodno mogu reci degenerativnost kod starijih, koji su kao pralvjeni ispod istog kalupa, koji su vec uveliko naucili da idu linijom manjeg otpora i da se zadovoljavaju mrvicama zivota.gledaju, i postaju isti, ili beze glavom bez obzira.
Tragicno je sto gledamo svoju decu, racunajuci da ce oni biti ti koji ce nesto promeniti, a ne shvatamo da ih ucimo potpuno suprotnim stvarima.
 
Moki svaka čast na igračkoj veličini, ali o politici nema pravo da govori. Ne samo on, nego bilo koji sportista ne bi trebao da se meša u to.

Ne ti bi trebao

- - - - - - - - - -

А да ли је срамотно то како је васпитавао сина од кога је направио убицу и дилера дроге? И који је пола живота провео у затвору?

http://www.telegraf.rs/vesti/728692-zvezdan-slavnic-izasao-iz-zatvora

A to ima kakve veze sa icim?
 
Tacno nikad nije bilo gore.

Ja se secam koliko je na primer narod imao para u dzepovima vise 1993 kad je bila hiperinflacija nego danas.

Kupovalo se sve zivo, kafane bile prepune.

Danas jad i beda.

70% naroda nema ni za vikend u banji a kamoli za sta drugo.

Sve je to rezultat ekonomskog porobljavanja Srbije od strane Amerike i nemacke od 2000te godine i vladavine njihovih lopova i satrapa iz DS i SNS

Тихи , ај немој да лажеш ... паре су имали Слобини и Мирини
а народ трошио залихе од пре 90-тих . Неко је можда био у прилици
да уновчи чек пре него добије плату ,или пензију па је нешто ушићаро .
Било је одвратно ...
 
Ja ne smem da pricam mome klincu kako se nekad zivelo ,Glupo je,Kazu bili smo mladi pa nam je sve izgledalo lepse. Sviraju Ovi mladi danas stvarno nisu imali srece da zive u pristojnoj zemlji. Mi smo ,bre ,bili GAZDE.

Prica o svome sinu.Nista pohvalno ,osim da ga jos voli kao otac. Kaze sam je izabrao svoj put i zavrsio o tome.

mi ne zivimo lose uopste i cemu stalno neko kukanje

podseticu na negde oko 1985

imali smo posao , jedan televizor , retko ko je imao auto i uopste imali smo manje materijalnih stvari.jedino smo imali vecu sigurnost u vezi posla trcali smo u rumuniju , tursku i trst u kupovinu.prodavnice nisu bile pune ,

goriva se nije moglo kupiti koliko zelis

sada

snalazimo se za posao , imamo lcd-e , kompjutere , automobile , tablete i telefone.po prodavnicama ima svega i nema potrebe za sverc turama.goriva se ne moze kupiti koliko zelis zbog cene , ali svi voze stalno.

najveci problem je nedostatak posla
 
Тихи , ај немој да лажеш ... паре су имали Слобини и Мирини
а народ трошио залихе од пре 90-тих . Неко је можда био у прилици
да уновчи чек пре него добије плату ,или пензију па је нешто ушићаро .
Било је одвратно ...

Bilo je odvratno ali sada je jos odvratnije. Gradacija. Kad je nesto manje odvratno znaci da je bolje. Mislim da se ipak vodilo racuna o ljudima.Mogao si nesto da kupis a sada da li ti ostane nesto.
 
Svako vreme nosi svoje breme.
Bilo je teskih trenutaka, manje teskih....
Valjda je to kob ovog podneblje i ovog mentaliteta.

Generalno gledajuci mislim da smo postali pi.zde, da nam je u svet "pobegla" ona generacija koja je ostala sa mud.ima i koja je mogla nesot promeniti.

Secam se, ja klinac od 15,16 godina mislim ceo je svet moj.......Slusam jednog starijeg gradskog mangupa, on negde oko 25 godina.....Kaze mi :Videces, sto postajes stariji postajes sve veca piz.da.Sve vise se klonis guzve, sve vise se sklanjas od problema, sve vise razmisljas o posledicama
I bas to nam se svima desilo.
Oni koji su zeleli bolje, vise i koji su imali energije , mu.da i snage da promene nesto su rasuti po svetskim meridijanima.
Kako koja nova generacija dolazi vidi tu ucmalost, tu slobodno mogu reci degenerativnost kod starijih, koji su kao pralvjeni ispod istog kalupa, koji su vec uveliko naucili da idu linijom manjeg otpora i da se zadovoljavaju mrvicama zivota.gledaju, i postaju isti, ili beze glavom bez obzira.
Tragicno je sto gledamo svoju decu, racunajuci da ce oni biti ti koji ce nesto promeniti, a ne shvatamo da ih ucimo potpuno suprotnim stvarima.

Svaka ti je na mestu... :ok: :ok: :ok:

Ne bih ni ja tako jezivo iskreno napisao. Da mogu, dao bih ti 1000 poena reputacije, jer ovo vredi ovoga sto si lepo i skladno objasnio. A posebno tragicno je ovo, boldovano crvenim... :dash:

A znas sta je jos veca katastrofa? Sto vasa deca gledaju ovo! :mrgreen:


Komentar svemu ovome NIJE potreban... :udriglavu:

_niemand_
 
А да ли је срамотно то како је васпитавао сина од кога је направио убицу и дилера дроге? И који је пола живота провео у затвору?

http://www.telegraf.rs/vesti/728692-zvezdan-slavnic-izasao-iz-zatvora

И кога се одрекао, за кога је рекао да треба да труне у затвору зато што је одузео живот другом бићу, није ко садашње чкепи користио свој положај и извлачио дете од казни док не слети колима и убије четворо :rtfm: Ако ко има право да говори то је Мока, није то смрад ко Дивац да док Олимпијски комитет прима Косово он није присутан, чкепи једна продао се, мало му пара што је зарадио играјући :evil:
 
Тихи , ај немој да лажеш ... паре су имали Слобини и Мирини
а народ трошио залихе од пре 90-тих . Неко је можда био у прилици
да уновчи чек пре него добије плату ,или пензију па је нешто ушићаро .
Било је одвратно ...

U pravu je Tihi, bilo je lepo i normalno.
Imao sam prosečnu platu, dovoljnu i za kafane i račune, i da mesečno kupim neku veću stvar napr. zamrzivač, kauč itdd..
U A kafana je značila iće i piće, naručivanje tura poznatim licima..Benzina bilo dovoljno, puniš rezervoar, a ne kao danas, sipaš kap po kap.
 
^Najveci problem u Srbiji vidis kada se sve nade ulazu u pobedu sportiste od koje Srbi nista nemaju.Dotakli smo dno dna kada je vecini tudji uspeh jedina svetla tacka u zivotu jer zbog nesposobnih sa vezama koji uzese sve ne moze normalno da se zivi.Jede se hleb i so,gleda Djokovic i kao "super jeeeeee".

Videla sam tog coveka u emisiji kod Marica.Pricao je o proslosti-treba neko da napise knjigu kako bi oni koje zanima imali odakle da citaju.Od. 90.-te do danas u Srbiji je sve gori pakao.2015.-ta ,nove 90.-te samo u obrnutom smislu-ima sve da se kupi ali nema se para,medijska cenzura je jeziva,para imaju pevaljke,vodje,tamna strana.Spadam u tu mladu generaciju i pojma nemam sta je normalan zivot jer je svaki dan borba i prezivljavanje.
 
Poslednja izmena:

Back
Top