ЈЕДНОМ НОГОМ У ВЕЛИКОЈ АЛБАНИЈИ: Црногорци додељују признање Тачију и Рами!

*Hannah*

Iskusan
Poruka
5.708
http://www.pravda.rs/2015/04/02/jednom-nogom-u-velikoj-albaniji-crnogorci-dodeljuju-priznanje-taciju-i-rami/
Објављено: 2. април 2015, 20:01
Актуелно / Вести у фокусу / Екс ЈУ / Свет |
ЈЕДНОМ НОГОМ У ВЕЛИКОЈ АЛБАНИЈИ: Црногорци додељују признање Тачију и Рами!

ПОДГОРИЦА – Најава да ће министар спољних послова самопроглашеног Косова Хашим Тачи и предсједник Владе Албаније Еди Рама у суботу, 4. априла, добити признање града Улциња, представља провокацију у организацији црногорског режима и екстремних албанских кругова, сматрају у Новој српској демократији.

crna_gora_albanija-450x198.jpg

Црна Гора – Албанија (Фото: cdm.me)

Портпарол ове странке Јован Вучуровић рекао је да се постављају логична питања – чиме су то они задужили Црну Гору и неку њену општину да би добили неко признање, и чиме су Тачи и Рама допринели Улцињу и Црној Гори.
„Реч је о отвореној провокацији у организацији црногорског режима и неких екстремних албанских кругова, која за циљ има изазивање нових подела у Црној Гори“, истакао је Вучуровић.

Он је упитао каква се то порука шаље грађанима Црне Горе када признање у Црној Гори добија особа за коју је навео да је била на челу терористичке организације и која се терети за најмонструозније злочине над Србима и Црногорцима и трговину органима.
„Каква се то порука шаље грађанима када је за то признање предвиђен и премијер Албаније који је јавно, ни мање, ни више, него на својој резиденцији, истакао заставу са картом такозване велике Албаније, на којој је уцртана скоро половина Црне Горе“, упитао је Вучуровић.

Извор: Срна
 
Миц по миц у Црној Гори ћемо ускоро имати само Србе и Албанце. Ово су заиста парадоксална времена. Ко би икад у историји помислио да ће се Црна Гора клањати крволоцима?
 
Nikad nece Crna Gora bit' obala srpskog mora!

Bila je i bice opet

- - - - - - - - - -

Moramo ljudi pobeci odavde.
Sve mi se cini da se sprema njesra samo takvo.

Buraz mojne vise na svakoj temi da galamis kako treba da se bezi preko. Ako ti se pali ti onda idi

- - - - - - - - - -

http://www.pravda.rs/2015/04/02/jednom-nogom-u-velikoj-albaniji-crnogorci-dodeljuju-priznanje-taciju-i-rami/
Објављено: 2. април 2015, 20:01
Актуелно / Вести у фокусу / Екс ЈУ / Свет |
ЈЕДНОМ НОГОМ У ВЕЛИКОЈ АЛБАНИЈИ: Црногорци додељују признање Тачију и Рами!

ПОДГОРИЦА – Најава да ће министар спољних послова самопроглашеног Косова Хашим Тачи и предсједник Владе Албаније Еди Рама у суботу, 4. априла, добити признање града Улциња, представља провокацију у организацији црногорског режима и екстремних албанских кругова, сматрају у Новој српској демократији.

crna_gora_albanija-450x198.jpg

Црна Гора – Албанија (Фото: cdm.me)

Портпарол ове странке Јован Вучуровић рекао је да се постављају логична питања – чиме су то они задужили Црну Гору и неку њену општину да би добили неко признање, и чиме су Тачи и Рама допринели Улцињу и Црној Гори.
„Реч је о отвореној провокацији у организацији црногорског режима и неких екстремних албанских кругова, која за циљ има изазивање нових подела у Црној Гори“, истакао је Вучуровић.

Он је упитао каква се то порука шаље грађанима Црне Горе када признање у Црној Гори добија особа за коју је навео да је била на челу терористичке организације и која се терети за најмонструозније злочине над Србима и Црногорцима и трговину органима.
„Каква се то порука шаље грађанима када је за то признање предвиђен и премијер Албаније који је јавно, ни мање, ни више, него на својој резиденцији, истакао заставу са картом такозване велике Албаније, на којој је уцртана скоро половина Црне Горе“, упитао је Вучуровић.

Извор: Срна

Velika je greska u naslovu. To nisu crnogorci nego *********
 
Buraz mojne vise na svakoj temi da galamis kako treba da se bezi preko. Ako ti se pali ti onda idi

- - - - - - - - - -
Samo zakljucujem na osnovu ovih vesti sto ih svakodnevno citam.
Zamisli situaciju da ,,Velike sile`` budu zauzete svojim sukobima a nekoj od okolnih drzava se digne patka da prekraja Balkan.

Nisi slep jesi video sta se desava u Ukrajini.
Upozoravam na vreme, da ne budu svi posle neobavesteni i iznenadjeni.
 
Samo zakljucujem na osnovu ovih vesti sto ih svakodnevno citam.
Zamisli situaciju da ,,Velike sile`` budu zauzete svojim sukobima a nekoj od okolnih drzava se digne patka da prekraja Balkan.

Nisi slep jesi video sta se desava u Ukrajini.
Upozoravam na vreme, da ne budu svi posle neobavesteni i iznenadjeni.

Ok da prevedem to sto si napisao.Zarate Ameri sa Venecuelom i Iranom a Rusi sa Poljskom,Ukrajnom,Estonijom i sta onda? Turska se zaleti sa Bosnjacima,Hrvatima i Siptarima okupiraju republiku srpsku,okupiraju Srbiju, udju u Bg i sta?

Svi smo u istom sosu.Nisi sam u tome.Imas prijatelje komsije nisu samo tebi usli u kucu. Tu smo gde smo. Ako svi uradimo to sto ti kazes da treba i zapalimo ko ce onda da ostane? Pa niko. A oni to i hoce. 100 puta su u istoriji to pokusali i nije im uspelo. Digli bi se na oruzje,otisli u gerilu u sumu i kad tad bi vaskrsli kao u svakom ratu. Da su tako razmisljali kao ti 1915 i 1916 nikad ne bi doslo do solunskog fronta i Kajmakcalana.

Upozoravas ok. Ja tebe upozoravam da ne budes plasljivko. Ukoliko bi se desio takav scenarijo na koji slutis kazem ti kad tad posle godinu,dve tri pet bi im vratili milo za drago i sa Rusima bi se zaleteli, vratili Hrvate za Bec,Siptare i Bosnjake deportovali u malu aziju sa sve Turcima i uvatili se u uzicko kolo na sred Istanbula. Ko da vec u takvim katastrofalnim i apokalipticnim situacijama nismo znali da se dignemo iz pepela i zaletimo sve do Draca,Soluna,Jedrena,austrijske granice itd . . . I nemoj da slutis na zlo
 
O bre ljudi pa dal ste vi normalni!!?? Ove siptare, ustas, balije i milogorce nazivate crnogorcima !!? nemate pojma sta pricate.....to je sve razularena masa bez korena ili sa korenima koje ne prihvataju kraj price. Pravi crnogorci Srbiju dozivljavaju kao svoju sestru, a ne kao neprijatelja. Pobedice srbi iz Crne Gore dzaba se trude teroristi oko velike albanije....doci ce vam Srbija glave.
Naucite da plivate dok je vreme trebace vam velika plivacka sposobnost da stignete do italije....
 
Crnogorci su najtolerantniji narod na Balkanu,tamosnje nacionalne manjine kao sto su Albanci,Srbi,Bosnjaci,Hrvati....svi su zastupljeni u parlamentu i svi slozno idu prema euroatlanskim integracijama a rukovodstvo CG ima potporu cijelog zapadnog svijeta.
Vole ih zato sto su otkinuli deo Srbije i ostavili ga milogorcima i siptarima.....ali nece to da potraje....
 
http://www.pravda.rs/2015/04/02/jednom-nogom-u-velikoj-albaniji-crnogorci-dodeljuju-priznanje-taciju-i-rami/
Објављено: 2. април 2015, 20:01
Актуелно / Вести у фокусу / Екс ЈУ / Свет |
ЈЕДНОМ НОГОМ У ВЕЛИКОЈ АЛБАНИЈИ: Црногорци додељују признање Тачију и Рами!

ПОДГОРИЦА – Најава да ће министар спољних послова самопроглашеног Косова Хашим Тачи и предсједник Владе Албаније Еди Рама у суботу, 4. априла, добити признање града Улциња, представља провокацију у организацији црногорског режима и екстремних албанских кругова, сматрају у Новој српској демократији.

crna_gora_albanija-450x198.jpg

Црна Гора – Албанија (Фото: cdm.me)

Портпарол ове странке Јован Вучуровић рекао је да се постављају логична питања – чиме су то они задужили Црну Гору и неку њену општину да би добили неко признање, и чиме су Тачи и Рама допринели Улцињу и Црној Гори.
„Реч је о отвореној провокацији у организацији црногорског режима и неких екстремних албанских кругова, која за циљ има изазивање нових подела у Црној Гори“, истакао је Вучуровић.

Он је упитао каква се то порука шаље грађанима Црне Горе када признање у Црној Гори добија особа за коју је навео да је била на челу терористичке организације и која се терети за најмонструозније злочине над Србима и Црногорцима и трговину органима.
„Каква се то порука шаље грађанима када је за то признање предвиђен и премијер Албаније који је јавно, ни мање, ни више, него на својој резиденцији, истакао заставу са картом такозване велике Албаније, на којој је уцртана скоро половина Црне Горе“, упитао је Вучуровић.

Извор: Срна

Tema mi nije zanimljiva, neka crnogorska posla vode Crnogorci, pogotovo što je u članku sve sumnjivo. "Pravda" prenosi "Srnu". Pa ne bih verovao ni da su napisali da je danas subota.

Pazi šta gibaničarska stoka piše.

ЈЕДНОМ НОГОМ У ВЕЛИКОЈ АЛБАНИЈИ: Црногорци додељују признање Тачију и Рами!

Ulcinj je 90% grad crnogorskih Albanaca, Crna Gora dosledno sprovodi decentralizaciju. Nema nikakve razlike ako su Albanci iz Ulcinja pristrasni prema nekome sa Kosova ili kad četnici iz Herceg Novog orgijaju po Boki i viču ovo je Srbija a Srbija odmah trči pa na sat vremena udaljenosti od ambasade u Podgorici otvara konzulat u Novom.
 
Poslednja izmena:
ja bi za svakog crnogorca, hrvata, slovenca ili sarajliju uveo vizu i taks zua ulazak u srbiju... siptarima bi zabranio ulazak u srbiju bas kao i prolazak.... imaju cg i kroaciju pa nek idu tuda u beli svet....a za cg koji su u bg posto ih van bg i nesto malo u ns nema nigde, prijava boravka svakih mesec dana, a ako nemas imovinu 15 dana da gledas manastire i sikter, u prevodu odyebaus... a ako imas sve papire a os kao stranac ovde, onda sve placas, skolovanje, lecenje i sta ide uz to....kao stranac znaci pet puta vise
 
ja bi za svakog crnogorca, hrvata, slovenca ili sarajliju uveo vizu i taks zua ulazak u srbiju... siptarima bi zabranio ulazak u srbiju bas kao i prolazak.... imaju cg i kroaciju pa nek idu tuda u beli svet....a za cg koji su u bg posto ih van bg i nesto malo u ns nema nigde, prijava boravka svakih mesec dana, a ako nemas imovinu 15 dana da gledas manastire i sikter, u prevodu odyebaus... a ako imas sve papire a os kao stranac ovde, onda sve placas, skolovanje, lecenje i sta ide uz to....kao stranac znaci pet puta vise

Glupi nacionalisti tvog kalibra su to isto pokušali 1991 pa smo to teško platili. Saobraćaj je jednostavno preusmeren, a mi postali najveća evropska beda. Ako se tebi jede korenje kao što je govorila haška zatvorenica Plavšić, to je tvoj problem. A možda bi ti odgovarali, najbolje se pljačka narod kad su granice zatvorene.
 
Priča o Velikoj Albaniji sasvim dobro zvuči , kao tuk na utuk na Veliku Srbiju ..

Meni je stari Crnogorac na platou ispred Njegoševog mauzoleja rukom pokazao u pravcu Tuza i rekao - Tamo žive Albanci , mi hoćemo da živimo u miru sa njima ..

I u Ulcinj stanovnici su većinski Albanci :
'Po posljednjem službenom popisu stanovništva iz 2003. godine, općina Ulcinj imala je 21.290 stanovnika, raspoređenih u 39 naseljenih mjesta.
Nacionalni sastav:
Albanci - 14.638 (72,14)
Crnogorci - 2.421 (11,93)
Srbi - 1.509 (7,43)
Muslimani - 681 (3,35)
Bošnjaci - 297 (1,46)
nacionalno neopredijeljeni - 186 (0,91)
ostali - 558 (2,78)'
http://sh.wikipedia.org/wiki/Ulcinj#Nacionalni_sastav_po_naseljenim_mjestima
 
Glupi nacionalisti tvog kalibra su to isto pokušali 1991 pa smo to teško platili. Saobraćaj je jednostavno preusmeren, a mi postali najveća evropska beda. Ako se tebi jede korenje kao što je govorila haška zatvorenica Plavšić, to je tvoj problem. A možda bi ti odgovarali, najbolje se pljačka narod kad su granice zatvorene.

mjok bro...nisam ja nacionalista vec praktican covek... od 45- ste se nakotili u srbiji i urusvate svaku progresivnu stvar svojim plemenskim vezama i da vam nije bilo broza koji vam je to svesno omogucio dajuci vam drzavnu bezbednost zahvaljujuci kojoj ste i mogli da yebete srbiju...danas to nece vise moci... nema nikake ljutnje... si stranac, ako si stranac placaj bre ko stranac, kako bratstvo jedinstvo kad mi radis protiv drzave....

sto se tice korenja da te obavestim da nema srbije izumrli bi ste...sto ce se videti po savezima koje formirate.... i krompir cete ivanjicki kupovati za neku godinu po 20 evra kilo, videces, jer na tom kamenu ako ista mozes da uzgajis ti gaji...
 
Priča o Velikoj Albaniji sasvim dobro zvuči , kao tuk na utuk na Veliku Srbiju ..

Meni je stari Crnogorac na platou ispred Njegoševog mauzoleja rukom pokazao u pravcu Tuza i rekao - Tamo žive Albanci , mi hoćemo da živimo u miru sa njima ..

I u Ulcinj stanovnici su većinski Albanci :
'Po posljednjem službenom popisu stanovništva iz 2003. godine, općina Ulcinj imala je 21.290 stanovnika, raspoređenih u 39 naseljenih mjesta.
Nacionalni sastav:
Albanci - 14.638 (72,14)
Crnogorci - 2.421 (11,93)
Srbi - 1.509 (7,43)
Muslimani - 681 (3,35)
Bošnjaci - 297 (1,46)
nacionalno neopredijeljeni - 186 (0,91)
ostali - 558 (2,78)'
http://sh.wikipedia.org/wiki/Ulcinj#Nacionalni_sastav_po_naseljenim_mjestima
 
najbolje se pljačka narod kad su granice zatvorene.

najveca pljacka nije bila za vreme milosevica vec za vreme zutih i ove primitivne bahate bagre sirovina bez skole koji love u mutnom a granice su sirom otvorene.... u zemljame celicne ruke nema pljacke jer se zna kako se to zavrsava.... ako i neko pljcaka pljacka mali broj odabranih, ovde gro onih koji najvise pljackaju i krimogeno deluju su bas pripadnici cg "naroda"....
 
Poslednja izmena od moderatora:
http://www.pobjeda.net/protected/listalica/2015-04-02/#2/z

Albanac Fatmir Djeka, gradonačelnik Ulcinja (nek je on meni živ i zdrav) proglašava pomenute za počasne gradjane Ulcinja. I gde je tu: ЈЕДНОМ НОГОМ У ВЕЛИКОЈ АЛБАНИЈИ: Црногорци додељују признање Тачију и Рами!

Lokalni pirotehničari nalik na vojvodu Voju :hahaha:
 

Back
Top