Razlika u Godinama

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Desi se jbg..svidi ti se mladja/i ,dok je razlika 10-15-17 god..
Sta ciniti..prekinuti svaki kontakt ili rizikovati.
Odnos samo seks da odmah pojasnim..sta bi ste vi?
do koje granice bi ste isli/e ukoliko imate garanciju samo super seks i nista vise..:)
 
Desi se jbg..svidi ti se mladja/i ,dok je razlika 10-15-17 god..
Sta ciniti..prekinuti svaki kontakt ili rizikovati.
Odnos samo seks da odmah pojasnim..sta bi ste vi?
do koje granice bi ste isli/e ukoliko imate garanciju samo super seks i nista vise..:)

Bolje da cutim, posto me znatno mladje zene ne zanimaju, a ni ja njih. :) Ali hajde da pametujem zeru - nemaju veze godine ukoliko postoji privlacnost i ukoliko su oboje zadovoljni tim odnosom, nema neke striktne granice.
 
kada rade hormoni ili emocije, godine ne igraju nikakvu prepreku. Po meni veoma bitan deo u svakoj ,,vezi" kada dodje do raskida, da to bude u koliko toliko mirnoj atmosferi. Znam da je to tesko, ali sto manje zle krvi da bude iza nas
 
Možda se i desi da mi se svidi neka koja je recimo 10.godina mladja, a ovo tipa 15, 20, možda kada dodjem u godine, a kada budem u godinama ako sve bude išlo svojim tokom imaću valjda svoju ženu i decu, biću nadam se srećan porodični čovek i neće mi padati napamet da tražim druge žene za bilo šta u životu
 
Možda se i desi da mi se svidi neka koja je recimo 10.godina mladja, a ovo tipa 15, 20, možda kada dodjem u godine, a kada budem u godinama ako sve bude išlo svojim tokom imaću valjda svoju ženu i decu, biću nadam se srećan porodični čovek i neće mi padati napamet da tražim druge žene za bilo šta u životu
Sa ovom izjavom si kupio pola zenskadije na forumu.
al jebbo ne jebbo..k***u vreme prolazi.
 
Desi se jbg..svidi ti se mladja/i ,dok je razlika 10-15-17 god..
Sta ciniti..prekinuti svaki kontakt ili rizikovati.
Odnos samo seks da odmah pojasnim..sta bi ste vi?
do koje granice bi ste isli/e ukoliko imate garanciju samo super seks i nista vise..:)

Probaj da nadješ neku iz prve polovine pretprošlog veka, te su se najbolje predavale čarima života
Ovo što ti pominješ to niklo kod Slobe, ne valja ništa... još gore su ove fufe posle Slobe...

- - - - - - - - - -

to je vid pedofilije...
i ne bih ti preporucio..drugaski,

koliko mene sećanje služi pedofilija je predpubertetski uzrast
mahom isforsirana u američkom zakonu nakon drugog svetskog rata
oni imaju i neku odradjenu studiju, platio ko je keširao, a dalje ne brini
to nije zabava za niži sloj bagre, i to da ti bude jasno.
U crtanim filmovima Diznija seksa koliko hoćeš - prema pomenutoj američkoj "studiji"...
 
Probaj da nadješ neku iz prve polovine pretprošlog veka, te su se najbolje predavale čarima života
Ovo što ti pominješ to niklo kod Slobe, ne valja ništa... još gore su ove fufe posle Slobe...
Ja zene izmedju fufe i ne fufe gledam drugacije..

Fufe su one sto znaju sta zele i imaju jasan cilj i ne kriju svoje zelje ..kresu se i ne kriju..--al uzivaju u zivotu punim plucima.
takozvane ne -fufe su one sto se krseu duplo vise i kriju se..izigravaju fine i postene ..al uzivaju u zivotu punim plucima.
i treca klasa..vernice..one vole muza i imaju potajnu zelju al su sprecene nekim uticajem ili nemaju dovoljno hrabrosti.--one imaju orgazme u istoj pozi samo al su zeljne promene pa manstrubiraju kad god imaju sanse zamisljajuci nekog.;)
 
pis brate tolika razlika i ta izjava govore jedno

ti si emotard emocionalno nezreo i nisi bacje

da ne zalazimoo u djetalje

Oš kažeš da je Tito bio emcionalni retard?
Oženio Jovanku, 30 godina mladju od sebe...
One prve dve ostavio KGB-u da se iživljavaju dok ne iscede svaku info iz njih
Uglavnom su iscedili dve žene, info nije davao ženama...
To onda znači da nije retard.

Svako muško koje pred ribom ili ženom ***** šta misli ili planira ko da mu je to mama - to je retard od muškarca
Od žene ne očekuj razumevanje, za to služi mama...
Žena služi da puši a mama da razume....
 
Poslednja izmena:
Desi se jbg..svidi ti se mladja/i ,dok je razlika 10-15-17 god..
Sta ciniti..prekinuti svaki kontakt ili rizikovati.
Odnos samo seks da odmah pojasnim..sta bi ste vi?
do koje granice bi ste isli/e ukoliko imate garanciju samo super seks i nista vise..:)
zawisi koliko godina riba ima,meni je ok swe preko18,19,20ako je riba bas zrela(mislim nepodlozna manipulaciji,i zna sta oce)jer ako ces da torbas nesto od 16 leta meni je to nekako blj..ako ima
preko 20god,razlika u god je nebitna ako oboje ocete samo keks..
 

Back
Top