Razlika u Godinama

Ako je veza koliko toliko normalna, mladje osobe mogu puno nauciti od starijih, ne mislim na seks. Znam tipa koji je imao 16 ili 17 godina i bio je u vezi sa starijom damom, koja je zaista lepo izgledala i takodje bila dama sa manirima. Bila je slobodna, tacnije razvedena.Taj tip iako je bio klinac ponasao se maksimalno korektno prema njoj i ne kaje se ni jedne sekunde, to je funkcionisalo do njenog odlaska kod roditelja koji su ziveli u Americi. Tako da smatram da je to bila normalna veza klinca sa starijom damom i da on nista nije pogresio ili izgubio
 
Poslednja izmena:
Cela moja karijera je protekla u tome da su se mlađe ženske palile na mene zbog materijalnog i poslovnog statusa...
Dobre i iskrene prijateljice su mi rekle da nisam nešto lep da bi žene bacale penu za mnom...:mrgreen:
Baš zbog toga nikad nisam prevario moju suprugu!
Bog mi svedok da ne bih priznao i da jesam...:hahaha::mrgreen:
 
Cela moja karijera je protekla u tome da su se mlađe ženske palile na mene zbog materijalnog i poslovnog statusa...
Dobre i iskrene prijateljice su mi rekle da nisam nešto lep da bi žene bacale penu za mnom...:mrgreen:
Baš zbog toga nikad nisam prevario moju suprugu!
Bog mi svedok da ne bih priznao i da jesam...:hahaha::mrgreen:

a sto bi varao zenu sa losijom od nje?

u prevaru ulazis valjda prevashodno zbog nedostatka sexualno emocionalnog naboja koji si izgubio zbog navike, dosade, gomle obaveza, decurlije, lose ishrane i tako to... :mrgreen:

i zadjes iza coska a ona naslonjena na zid u minicu pusi dugacku saratogu i smeska ti se onako qurwinski, a ti se pitas a za koji moj mi se smeska i mahinalno se vatas za zadnji dzep da vis jel su ti tu keke i kartice :hahaha:
 
Desi se jbg..svidi ti se mladja/i ,dok je razlika 10-15-17 god..
Sta ciniti..prekinuti svaki kontakt ili rizikovati.
Odnos samo seks da odmah pojasnim..sta bi ste vi?
do koje granice bi ste isli/e ukoliko imate garanciju samo super seks i nista vise..:)

muskarac stariji 10-15 god, savrsena veza, ili brak
sve iznad i ispod toga treba bataliti
mladji muskarac nikako, ni pod razno
moj je stariji od mene samo dvije godine i osjecam se kao da sam mu mama, o svemu moram ja da brinem a nije glup

jednostavno zene prije zazrijevaju nego muskarci u svakom pogledu priznali to oni ili ne al to je tako

e sad sto nekim zenama ne smeta to, to je vec druga prica, al meni smeta i tacka
 
muskarac stariji 10-15 god, savrsena veza, ili brak
sve iznad i ispod toga treba bataliti
mladji muskarac nikako, ni pod razno
moj je stariji od mene samo dvije godine i osjecam se kao da sam mu mama, o svemu moram ja da brinem a nije glup

jednostavno zene prije zazrijevaju nego muskarci u svakom pogledu priznali to oni ili ne al to je tako

e sad sto nekim zenama ne smeta to, to je vec druga prica, al meni smeta i tacka
slazem se.. ;)
delimicno..
 
muskarac stariji 10-15 god, savrsena veza, ili brak
sve iznad i ispod toga treba bataliti
mladji muskarac nikako, ni pod razno
moj je stariji od mene samo dvije godine i osjecam se kao da sam mu mama, o svemu moram ja da brinem a nije glup

jednostavno zene prije zazrijevaju nego muskarci u svakom pogledu priznali to oni ili ne al to je tako

e sad sto nekim zenama ne smeta to, to je vec druga prica, al meni smeta i tacka

pa sada ko imate 20 g. onda je to tako

al posle 30 trebo bi biti zreo, ako nisi nikad neces ni btiti, to vise nije do godina vec coveka
 
Sa ovim se u potpunosti slazem. I to nema veze sa polom nego sa vaspitanjem i zivotnim iskustvom koje je neka osoba stekla.

pa i zene sticu iskustvo, znaci i one i dalje napreduju
svaki par uglavnom zivi zajedno ili najvise vremena provodi zajedno sto znaci zajedno sticu i iskustva
neki parovi sticu manje, neki vise al idu zajedno
a to bi znacilo ako je zena sa 20 sto bi rekao leon zrelija od muskarca u tim godinama, znaci da ce zajedno dalje sazrevati i da ce ona uvjek biti za korak ispred muskarca, za onaj korak za koji je bila brza ranije :rtfm:
 
u sustini ljudi sazrevaju u etapama, nekom ranije nekom kasnije te etape dodju, zenama na pocetku ranije
kako ce ko da se razvije zavisi od mnogoh stvari ne samo od partnera
naravno da zavisi i od drugih stvari
a isto tako normalno je momak od 20 god. ne moze naci mladju 10 jer bi u tom slucaju ona bila djete, naravno da treba da trazi svoju vrsnjakinju

ali zato mladici i djevojke od 20 i ne treba da ulaze u brak ili ozbiljne veze, jer sa 20 oni samo misle da su zreli al nisu, zato ja i dalje mislim da za nesto ozbiljno i na duze staze muskarac treba da je stariji od zene, dobro de ne mora to biti 10 godina kao sto sam rekla al ipak koju godinu vise bi trebalo da bude
 
Najnormalno je da muskarac bude stariji,ne mnogo,ali dvadeset godina je normalno i prirodno.Muskarci imaju mnogo vise poleta,kada su u ljubavnoj vezi,sa
dosta mladjom partnerkom,jer im to dodaje,dodatnu "energiju". Najveci afrodizijak za muskarca,to je dosta mladja zenska osoba.Sve ostale price,kao
sto su gluposti (opasne i po zdravlje) o nekim vijagrama,ili sl. Mladje devojke se izmedju ostalog,i obrazuju o svim vidovima zivota,pored starijeg partnera.

Mislim da bi moglo da se uporede dve stvari.Mlad muskarac je kao mlado vino (sira). Stariji,kao vino koje je sazrelo u buretu,jedno dvadeset godina.! E,pa neko
kaze,koje je vino kvalitetnije.Ono mlado i nezrelo,ili starije zrelo.Kod zena je slucaj obrnut.Sto je "vino" mladje i nezrelije,sve je ukusnije i struji svim venama
kao bozanski nektar.
 
Najnormalno je da muskarac bude stariji,ne mnogo,ali dvadeset godina je normalno i prirodno.Muskarci imaju mnogo vise poleta,kada su u ljubavnoj vezi,sa
dosta mladjom partnerkom,jer im to dodaje,dodatnu "energiju". Najveci afrodizijak za muskarca,to je dosta mladja zenska osoba.Sve ostale price,kao
sto su gluposti (opasne i po zdravlje) o nekim vijagrama,ili sl. Mladje devojke se izmedju ostalog,i obrazuju o svim vidovima zivota,pored starijeg partnera.

Mislim da bi moglo da se uporede dve stvari.Mlad muskarac je kao mlado vino (sira). Stariji,kao vino koje je sazrelo u buretu,jedno dvadeset godina.! E,pa neko
kaze,koje je vino kvalitetnije.Ono mlado i nezrelo,ili starije zrelo.Kod zena je slucaj obrnut.Sto je "vino" mladje i nezrelije,sve je ukusnije i struji svim venama
kao bozanski nektar.

da sam zensko samo bi legla i zaklopila oci :zaljubljena:
 

Back
Top