Kako je moguće da... ?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kako je moguće da... ?

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    938

Podrazumevano Kako je moguće da... ?

Malo pre sam posle duže vremena poželeo da pogledam jednu koleginicu Ivanu na fejsbooku. Sećam se da sam joj i zahtev za prijateljstvo na fejsbooku poslao, koji ona jedno vreme nije odbila (ali me nije ni primila za prijateljstvo).
    Medjutim, večeras kad sam je pogledao, video sam da ja njoj uopšte ne mogu da pošaljem zahtev za prijateljsvo(a mogu poruke, i da šerujem razne slike) Pa me zanima kako je to moguće ? Kako je moguće staviti samo nekim osobama da ne mogu da ti šalju zahtev za prijateljstvo na fejsbooku, a da svi ostali mogu ?

Ja kad sam to probao nekim osobama da uradim ne mogu (ili ne znam). Kod mene može da se stavi da ili svako može da ti šalje zahtev za prijatelje ili samo prijatelji prijatelja.

Ja sa koleginicom Ivanom imam četiri zajednička prijatelja. Preko bratovog profila sam proverio da mogu da joj šalju zahtev i osobe koje nemaju ni jednog zajedničkog prijatelja sa njom

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako je moguće da... ?

Pazi,ima sigurno ta opcija da doda nekog ko ne moze da joj salje zahteve,a i ako te nije prihvatila ne bi ni trebao vise da mislis o njoj.

Poznat Selkhet (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    961

Čini mi se da postoji opcija da ne dozvoliš da ti neko ponovo pošalje zahtev kada te jednom odbije. Znači ti si njoj poslao zahtev, ona je odbila taj zahtev, Fejs ju je pitao da li želi da ti zabrani da joj ga ponovo pošalješ i ona je na to odgovorila potvrdno. Mislim da može samo na ovaj način, jer ne postoji neka opcija za to u podešavanjima. Zato ostali mogu da joj pošalju zahtev, a ti ne.
    Poslednji put ažurirao/la Selkhet : 03.04.2015. u 22:04

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    938

Citat Original postavio bankai Pogledaj poruku
    Pazi,ima sigurno ta opcija da doda nekog ko ne moze da joj salje zahteve,a i ako te nije prihvatila ne bi ni trebao vise da mislis o njoj.
    Pazi uvek je bilo najsladje ono što nemaš ili ono što je tudje Šalu na stranu, pomislio sam posle duže vremena na nju, poželeo sam da je vidim, ali sam video to što sam gore opisao.

Nema ta opcija, ja sam probao da pronadjem, možda na nekim novim ili starim verzijama fejsbooka (možda ima neko novo ažuriranje koje meni još nije dostupno, pa ima ta opcija). Ajd ako neko zna trik nek mi pošalje poruku, može i kroz repku

@ Selkhet

Znači o tome se radi, hvala

Poznat Selkhet (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    961

Citat Original postavio Vaske Pogledaj poruku
    @ Selkhet

Znači o tome se radi, hvala
    Nema na čemu.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •