Najbolje električne mašinice za brijanje i četkice

Imam neku kinesku, nisam siguran ko je proizvodjac ali nije losa.
Dve sto sam imao su bile uzas.

Većina ljudi i nije zadovoljna tim mašinicama, kao i el. četkicama... Ali mi se nekako čini da bi dosta ubrzale stvari.

- - - - - - - - - -

imao sam 90 braon sa tri gruga, flekibilna sranje zivo, a kostala je boga

nisam za to, brijanje sa ziletom je zakon

Znači loša iskustva sa tim?

Pa ne znam, ja i ne bih da kupujem tako deset komada pa koja bude dobra... Ne bih da bacim 1000e zato što nemam strpljenja da se brijem.
 
Većina ljudi i nije zadovoljna tim mašinicama, kao i el. četkicama... Ali mi se nekako čini da bi dosta ubrzale stvari.

Mozda malo, ne bi u vecoj meri.
Treba mi oko pola sata da se obrijam a brada mi je retka i jareca, ako imas guscu bradu bolje da kupis britvu.

- - - - - - - - - -

Brijem se iskljucivo kod berberina i to je poseban uzitak i ritual a plus se cuje i po neka novost iz komsiluka.:ok:

Ovaj predlog podrzavam :ok:
 
dao sam ceo link :)
samo klikni na njega ali ajde :)


58948.jpg




  • Remington aparat za brijanje R6150
  • Titanium-X sa tehnologijom fleksibilnosti i pokretljivosti
  • Sa inovativnom tehnologijom fleksibilnosti i pokretljivosti, koja pažljivo prati linije kože, Vašem licu je omogućeno glatko brijanje. Brijač se može pohvaliti oštricama presvučenim Titanijumom, a sadrži i digitalni displej za glatko brijanje koje će Vaše lice učiniti urednim i neodoljivo glatkim.
  • Oštrice presvučene Titanijumom, 300% čvršće od čeličnih oštrica za dugotrajne i odlične rezultate
  • 3 nezavisno pokretljive glave prilagođavaju se crtama Vašeg lica
  • Vrat brijača se pokreće u više smerova, pa se tako slobodno prilagođava vašem licu, čak i oko vrata, brade i linije vilice
  • Dvostruki niz oštrica
  • Sklopivi trimer
  • Može se ispirati vodom
  • Sa električnim kablom / na punjenje
  • Vreme punjenja je 90 minuta
  • Brzo punjenje za 5 minuta
  • Do 60 minuta korišćenja bez napajanja
  • LCD displej
  • Univerzalni napon
  • Boja: crna/srebrna
 
Mnogo zavisi od tipa brade i kože....jer može da ti se desi da daš 150+evra za dobru mašinicu,namučiš se pola sata i izritiraš kožu i na kraju uzmeš žilet u ruke da dovršiš brijanje.

Ja sam dobio jedan takav Philips sa tri glave na poklon, ludilo neko od funkcija po deklaraciji i na kraju ga prosledio ujaku. Njemu paše savršeno.
 
dao sam ceo link :)
samo klikni na njega ali ajde :)

VIdeo sam, i napisao sam da je postavio tab i sliku i sve. :)

- - - - - - - - - -

Mnogo zavisi od tipa brade i kože....jer može da ti se desi da daš 150+evra za dobru mašinicu,namučiš se pola sata i izritiraš kožu i na kraju uzmeš žilet u ruke da dovršiš brijanje.

Ja sam dobio jedan takav Philips sa tri glave na poklon, ludilo neko od funkcija po deklaraciji i na kraju ga prosledio ujaku. Njemu paše savršeno.

Imam najgori tip brade i kože u jednom... Koža po vratu osetljiva, ovo obrazi i brada, brkovi, to nikad problem nisam imao, ali oko jabučice se uvek ospem posle brijanja, tj. sutradan.

A brada mi je oštra kao igle... Kad mi tek raste brada ja se bradom češem kad me svrbi nešto što mogu da dohvatim, šaka, ruka, rame, pa ti sad zaključi. :)
 
bila...al ajd opet

sigurno da je bolji el. masina od zileta jer ne "deres kozu" svaki dan.

imam Filipsovu placenu cca 3900din pre dve godine i lepo radi

pazi : treba vremena kozi da se privikne na el. masinicu meni je bila iziritirana koza pod bradom oko 4-7dana posle toga kao
da sam se ceo zivot brijao el masinicom


jedina mana je ako se pokvari ili treba da kupis rezervnu glavu kosta otprilike kao nova...

i da dovoljno je da samo se umijes hladnom vodom nakon brijanja i koza je kao nova
 
bila...al ajd opet

sigurno da je bolji el. masina od zileta jer ne "deres kozu" svaki dan.

imam Filipsovu placenu cca 3900din pre dve godine i lepo radi

pazi : treba vremena kozi da se privikne na el. masinicu meni je bila iziritirana koza pod bradom oko 4-7dana posle toga kao
da sam se ceo zivot brijao el masinicom


jedina mana je ako se pokvari ili treba da kupis rezervnu glavu kosta otprilike kao nova...

i da dovoljno je da samo se umijes hladnom vodom nakon brijanja i koza je kao nova

To je meni i najbitnije, jer uvek, ali uvek šije krv sa neke strane, jer imam takvu dlaku da je brijanje ok samo kad imam nov brijač, već kad prođe par puta, to nije brijanje nego kidanje dlake.
 
onda je elktricni pravi izbor za tebe.
samo treba da budes strpjiv da se i koza navikne i neces imati crvenilo

a da ne zaboravimo i ekonomski faktor ja sam trosio gillette mach3 pakovanje od 4kom ulozaka mesecno jer mi jaka brada a to je u najboljem slucaju 600din
pa puta 12 pa puta 2 godine i eto ga 3kom elektricna brijaca.

samo redovno skidaj "glavu" i cisti one tockice koji seckaju bradu, preporuka jednom mesecno i ima da ti elektricni brijac radi kao sat :D

u zdravlji i bez krvi da ga koristis :pivce:
 
onda je elktricni pravi izbor za tebe.
samo treba da budes strpjiv da se i koza navikne i neces imati crvenilo

a da ne zaboravimo i ekonomski faktor ja sam trosio gillette mach3 pakovanje od 4kom ulozaka mesecno jer mi jaka brada a to je u najboljem slucaju 600din
pa puta 12 pa puta 2 godine i eto ga 3kom elektricna brijaca.

samo redovno skidaj "glavu" i cisti one tockice koji seckaju bradu, preporuka jednom mesecno i ima da ti elektricni brijac radi kao sat :D

u zdravlji i bez krvi da ga koristis :pivce:

Pa to i govorim, meni otprilike isto dođe kupovao svakih 10 dana novi uložak za brijač ili kupio jednom el. i koristio ga ko zna koliko. :) Hvala na savetima.
 
Pitao bih te koja konkretno, ali te banovali

- - - - - - - - - -

ovo brije i jajca bez da krvare.

zuris na posao, trebas da se istusiras, obrijes, namirises kozu. sve moze pod tushom.

obicno uletim, pustim ladnu vodu da me nokautira i dovede u realnost.
a onda vrucu da me opusti i pusti me da techem.
vremena se nema. jednom u tri dana se brijem mash tu dok se se sapunjam, perem zube, brijem sredovecne dlake, sve u jednom chinu.

to oko brijanja je neugodna stvar, ja sam carpetmuncher, vole da ih bocka dok im pijem sekret i sisam vrele usne one dole
 
Poslednja izmena:

Back
Top