Novo prozno takmičenje ~ Jedan sasvim običan dan (rok 12. april)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lanavi

Aktivan član
Poruka
1.908
Jedan sasvim običan dan...veseo ili umoran, pospan ili trivijalan, mrk ili bezbolan. Pobednik našeg prethodnog takmičenja I_have_No_Name, predložio je da napišete nešto o jednom običnom danu, svom ili nečijem, stvarnom ili izmišljenom, iz prošlosti ili u nekoj dalekoj budućnosti. Na Vama je da izaberete svoj ipak malo neobičan dan koji će se razlikovati od svih ostalih.

Pridržavajući se Pravilnika i Opštih uslova konkursa, molim Vas da svoje radove pošaljete meni u inbox, najkasnije do 12-og aprila u 20 h.


***Samo jedna napomena, nemojte brinuti da radovi neće biti uzeti u obzir, jer neću moći da Vam dam potvrdu pre poslednjeg dana za prijavu da su radovi stigli, ali ćete je svakako dobiti.

Puno sreće!

Uz toplu belu kafu i pero, uhvatite jedan sasvim običan dan...

zk5vrq.jpg
 
Poslednja izmena:
Pazi molim te!
Neš da šalješ potvrde!
Da se ne bi smotala s ovim pp i da se ne bi izvinjavala što si nešto skarabušila...:lol::roll:
Pod takvim uslovima moram da razmislim o učestvovanju!:evil:
Osim toga,ja nemam "običnih dana"-svaki mi je odnedavno državni praznik moje lične države!
A ostale države priznajem samo koje priznaju moju! I ende!
Dakle:ako priznajete moju državu-mejbi ja priznam vašu i pošaljem nešto...I bez garancije za to nešto!
(Znam,naime,ko je mećao one kutije s onim pred neka vrata,tako da-čik otpakujte! ! !:mrgreen:)
:mrgreen:;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top