kolika je...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

d1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.406
...po vama optimalna duzina odnosa (ukljucujuci i predigru)... naravno da nekad prija i 30 sekundi a nekad i po vise sati, ali...

meni sve manje od 25-30 min, premalo a sve vise od 60-70 min predugo, znaci sredina 45-50 min

PS odmorimo se pa opet se ne racuna
 
JOVANA77:
heheheheheheehehehhee;-)


ma cudim se, otkud mod da postavi ovakvu temu....

nista, sada moramo mi njemu da kazemo.....


Postovani, koristite pretragu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
em sto nisam bash svakodnevno pratio forum jedno vreme, em sto cisto sumnjam da je bilo optimalno pitanje.... najduze sigurno, najcesce aha, najkrace definitivno...

no, ako koleginice znaju bolje znace sta da rade :wink:
 
d1:
...po vama optimalna duzina odnosa (ukljucujuci i predigru)... naravno da nekad prija i 30 sekundi a nekad i po vise sati, ali...

meni sve manje od 25-30 min, premalo a sve vise od 60-70 min predugo, znaci sredina 45-50 min

PS odmorimo se pa opet se ne racuna

Optimalna duzina odnosa je oko 50 minuta po mom misljenju.
Naime, kada mala komsinica Bilja dodje sa svojim roditeljima kod nas u goste obicno ja sa njom imam odnos.
Predigra traje oko 10 minuta. Za to vreme ja joj pokazujem koja lego kockica lezi u drugu kockicu, odnosno koja moze a koja ne. Kada se zavrsi predigra i kad mala nauci osnove lego-gradnje onda pocinje gradjenje kucice. to traje obicno oko 30 minuta. Najcesce napravimo veliku belu kucicu sa mnogo prozora. U zavrsnici, odnosno zadnjih deset minuta postavimo lego coveculjke na krov i jos poneki suncobran.
Jadna Bilja obicno ni ne stigne da se poigra kako valja a njeni roditelji je vec zovu jer moraju da idu kuci. Ali tesim je ja: "Nemoj da ocajavas Biljchice, uzivali smo dok smo pravili." No ona uvek pokunjena mora da ode kuci da radi matematiku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top