Коначно "разоткривен" финансијер Двери!?

DZOS

Veoma poznat
Poruka
13.681
Било је много тема о томе ко финансира Двери. Коначно је лист владајуће СНС обелоданио "доказе". Пошто на линку ових новина још увек нема новог броја а како се навелико рекламира у емисији Владе Ђукановића на КЦН, ево скенираних страница штампаног издања. Нека свако сам покуша да повеже "чињенице и датуме" и дође до закључка о чему је реч. А, није нимало безазлена тема. Напротив, режим је потура само са насловом без приказа садржаја и аутора "романа".





 
Poslednja izmena:
Ivan Ivanovic Nasi....:rotf::rotf::rotf:
To je onaj sto je pravio tribunu za decu kako je droga stetna, a glavni gost da prica o tome je bio Kristija Golubovic :hahaha:
Aleksandar Kristijan Golubović (41), prema policijskim saznanjima, poslednjih pola godine organizovao je krijumčarenje droge iz Novog Pazara u prestonicu, gde je po njegovom nalogu heroin mešan sa ostalim supstancama i prodavan. Za to vreme desničarska organizacija „Naši“ u Aranđelovcu, na čijem čelu je veroučitelj Ivan Ivanović, Golubovića je deci predstavljala kao osobu koja se zalaže za zdrav život bez droge.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/172902/Dilovao-drogu-i-drzao-tribine-deci
Ivan Ivanovic sta je dalje radio taj ''patriota''
Ivan Ivanović optužen zbog sastavljanja liste 'srbomrzaca'

Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal podnelo je optužni predlog protiv Ivana Ivanovića jer je na sajtu SNP „Naši" objavio spisak „30 najvećih srbomrzaca".

http://www.dnevno.rs/info/srbija/20666/ivan-ivanovic-optuzen-zbog-sastavljanja-liste-srbomrzaca
Ivan Ivanovic ...:hahaha:
 
file.php
 

Kako izmislja kada je toliko dokumenata i faktografskih navoda na pisao da je to neodbranjivo. :hahaha:
Ovo je samo dokaz da Dveri ne grese sto nece sa ovakvim "patriotama" po zadatku sluzbe.
Mozda kod nekoga ovo i prodje (a namenjeno je glasacima SNS) ali kod nekoga ko iole zna kako se sta odvijalo, nema sansu. Nagradno pitanje za SNS-ovce: o kom vremenu ovaj prica? Makar po godinama.
 
Neverovatno! Ja otvorio temu sa ovim "dokumentom", onda ti postavljas isto ali sa nazivom koji cak u sebi sadrzi materijalnu neistinu.
Kako se tebi sve dozvoljava, nikako da dokucim. Osim ako zaista nidi iz neke sluzbe koja ovde uredjuje sve.

Заправо госн` Ивановић алудира на већу цифру него што сам ја "заокружио" у наслову теме. Цифра коју су "старешине" добиле за кампању од човека под да тако кажем конспиративним именом Змај, јесте 350 000 евра.
 
Заправо госн` Ивановић алудира на већу цифру него што сам ја "заокружио" у наслову теме. Цифра коју су "старешине" добиле за кампању од човека под да тако кажем конспиративним именом Змај, јесте 350 000 евра.

Sto samo dokazuje svu apsurdnost. Cak nisi ni to umeo tacno preneti. A to sto je tema vec postavljena dva dana sa skeniranim stranicama dokazuje samo da ti radis po zadatku a ne po temama.
Eto, ja cu sada navesti da si od SNS-a primio 2.000 evra da pljuckas po Dverima. Jel' dovoljno ako ja to kazem ili bih trebao imati i neki dokaz, a?
 
Pokusavam da sebi u glavi stvorim sliku ljudi koji citaju "roman" ovog Ivanovica. Tzv "istorijski dokument".

Ma kakav "roman"? Vucko ga porucio da pljune na Dveri posto mu nije uspelo da ga infiltrira unutra.
Vec 10 dana Vlada Djukanovic najavljuje "interesantno otkrice o Dverima i Djilasu", onda pozove vlasnika ovog nedeljnika izvesnog Gradisu Katica koji to reklamira pa onda samo citaju ovaj naslov u reklami za list.
Taj isti Djukanovic je kao papagaj pre 4 godine (kao i vecina SNS forumasa) ponavljao pricu o "Djilasovim pudlicama". Aktiviranje ove mantre preko ovog Ivanovica (ne znam gde im je onaj Vacic koga su do sada za ovo angazovali) meni samo govori da se Vucicu ne dopada ovo sto Dveri rade sa DSS i pojedincima koji to podrzavaju. Jer, jutros je Djuka_fokus osuo citavu desetominutnu tiradu na Djordja Vukadinovica.
 
Било је много тема о томе ко финансира Двери. Коначно је лист владајуће СНС обелоданио "доказе". Пошто на линку ових новина још увек нема новог броја а како се навелико рекламира у емисији Владе Ђукановића на КЦН, ево скенираних страница штампаног издања. Нека свако сам покуша да повеже "чињенице и датуме" и дође до закључка о чему је реч. А, није нимало безазлена тема. Напротив, режим је потура само са насловом без приказа садржаја и аутора "романа".






БАВО ЏОШ!!! Хоћеш ли се сада коначно одрећи Звери?
 
Pa i DSS je godinama bio u vlasti sa DSom i zajedno su krali i otimali ,a Sadnu RI je Tadićev režim držao u fotelji i 3 godine nakon izlaska DSS iz vlade , taman pravo društvo za Djilasove Dveri .

:dontunderstand: Nidje veze!!!

- - - - - - - - - -

БАВО ЏОШ!!! Хоћеш ли се сада коначно одрећи Звери?

Posle ovoliko "dokaza" tvog sefa, ne preostaje mi nista drugo! :hahaha:
 
Onaj stipsa Djilas da finansira dveri i da daje 300 000 i vise evra ha ha ha koja glupost. Pa kao prvo sto da finansira stranku u kojoj nesme da kroci, totalna nebuloza. E stvarno ovi iz SNS su totalno naivni i glupavi da je to strasno a i zalosno kad misle da ljudi mogu da padnu na tu glupost i da poveruju u to. Zalosno je da ljudi sa takvim mozgovima suzenim vode ovu drzavu.
 
Poslednja izmena:
Onaj stipsa Djilas da finansira dveri i da daje 300 000 i vise evra ha ha ha koja glupost. Pa kao prvo sto da finansira stranku u kojoj nesme da kroci, totalna nebuloza. E stvarno ovi iz SNS su totalno naivni i glupavi da je to strasno a i zalosno kad misle da ljudi mogu da padnu na tu glupost i da poveruju u to. Zalosno je da ljudi sa takvim mozgovima suzenim vode ovu drzavu.

Двери су финасиране да избаце СРС из парламента.
 
Двери су финасиране да избаце СРС из парламента.

kako da izbaci neka stranka drugu stranku iz parlamenta? mislis da im odvuku glasove? pa izemti logiku izgleda da i ti nemas dovoljno masnoce u tvojoj lobanji, pa kako da izbaci iz parlamenta neko nekog ko i sam nikad nije preso cenzus? Mislis da njihovih 4,5 % glasova moze da utice nesto na politicki zivot i da izbaci bilo koga? Ljudi vi kojiste u SNS ja stvarno neznam vas kao da je neko namerno birao po tome da nesmete imati IQ veci od 50
 

Back
Top