SVESTENICI SVEDOCILI PROTIV PAHOMIJA

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Na jucerasnjem sudjenju tomislavu gacicu tzv.ocu pahomiju svedocili svestenici koji su potvrdili iskaze zlostavljanih decaka.svestenici su inace posle prvog svedocenja rascinjeni,dok su monahinje koje su takodje svedocile prebacene u nisku eparhiju.
advokat porodica zlostavljanih decaka izjavio je da je pahomiceva odbrana razbijena u paramparcad.
inace tomislav gacic i dalje odbija sve navode optuznice i izjavljuje da mu je sve namestila "albanska mafija"

komentar na ovo,braco pravoslavci?
 
Само ме интересује ГДЕ СУ САДА НА ОВОЈ ТЕМИ ОНИ ТИПОВИ КОЈИ БРАНЕ ПРАВА ПЕДЕРА - Е ЊИХ МИ ЈЕ ДА САДА ВИДИМ... или опет ако се испостави да је неки педер Србин а уз то и свештеник - е онда га треба судити ...
 
Ма шта ми наприча... па 90% момака и постају педери тако што их старије педерчине наводе на то зло у пубертету и периоду сексуалног сазревања - па неко прекорачи и оде у педере, а неко се побуни и остане на овој страни... сигурно да треба неомашћен колац и за педере и за педофиле...
 
eremita:
Ма шта ми наприча... па 90% момака и постају педери тако што их старије педерчине наводе на то зло у пубертету и периоду сексуалног сазревања - па неко прекорачи и оде у педере, а неко се побуни и остане на овој страни... сигурно да треба неомашћен колац и за педере и за педофиле...

koje je to istrazivanje?
ili je iz licnog iskustva? :lol:
ja, stvarno, ne znam nijednog pedera pa ne mogu da kazem da li je bio zlostavljan u detinjstvu...
ako neko zna, neka kaze...

****** su odrasle osobe koje se jebu sa drugim odraslim osobama...
pedofili to nisu...
 
Nexus 6:
koje je to istrazivanje?
ili je iz licnog iskustva? :lol:
ja, stvarno, ne znam nijednog pedera pa ne mogu da kazem da li je bio zlostavljan u detinjstvu...
ako neko zna, neka kaze...

****** su odrasle osobe koje se jebu sa drugim odraslim osobama...
pedofili to nisu...

Ma, nexuse, on to iz svog ličnog iskustva...Ne bi me začudilo da ga je Pahomije lično ispovijedao....onako duboko.... :shock: :shock: :shock:
 
eremita:
Само ме интересује ГДЕ СУ САДА НА ОВОЈ ТЕМИ ОНИ ТИПОВИ КОЈИ БРАНЕ ПРАВА ПЕДЕРА - Е ЊИХ МИ ЈЕ ДА САДА ВИДИМ... или опет ако се испостави да је неки педер Србин а уз то и свештеник - е онда га треба судити ...
pedofili i ****** nisu ista stvar!
po stoti put... :roll:
uopstalom pedofili zlostavljaju i musku i zensku decu,tako da ta prica da ih oni "navlace" da postanu hs ne stoji. :roll:
 

Back
Top