Niski muskarci

Nije idealna, ali pozeljna visina je - bar za glavu visi od partnerke... Da li mogu da privuku? Ako je ostatak paketa dobro upakovan, zasto da ne (opet, bar za glavu bi trebalo da je visi).
 
moja zenka je za 5cm visa od mene i ne zali se. vise smeta njenim roditeljima cini mi se..imala je nekog visokog i bili su tako lep par na oko.. :hahaha:
moje iskustvo je da upravo male zene insistiraju na visokim muskarcima kako bi izbalansirale svoj kompleks.
 
''dosta nisko'' bi bilo ispod 170cm.
nisko ispod 175.
prosek za srbiju je 175 - 180 kaze wikipedia
idealno, po meni, 185
preko toga sve spada u ''visoke''
 
Poslednja izmena:
Ne volim ih, a ne vole ni oni mene... jednostavno nije prirodno da pravimo patuljke.. msm u povoljnim zivotnim uslovima se prave prosecni...:D

Koliko si ti visoka?

Idealna visina 190 cm :)

Sta da radimo mi vislji od 190cm?

@Tema:
Moj najbolji drug je oko 160cm, kod zena ima vise uspeha od mene.
Sto se tice pitanja postavljaca to zavisi od zene do zene.
 
Koliko si ti visoka?



Sta da radimo mi vislji od 190cm?

@Tema:
Moj najbolji drug je oko 160cm, kod zena ima vise uspeha od mene.
Sto se tice pitanja postavljaca to zavisi od zene do zene.
zato sto se on ne suzdrzava a ti si visde povucen tip,al svako ide nekim svojim tempom..
a i oni niski mogu da navataju niske ribe...

- - - - - - - - - -

Znaci visina je kljuc mog neuspeha sa zenama.
E da sam jedno 10-15 cm visi, ne bih sedeo na forumu i ne bih zenskih mogao da se otresem. :roll:

ja misoim da si tin suvise savrsen za ovaj svet,i zene u njemu,pa ih takva pojava plasi da nikad nece biti dovolno dobre za tebe:P

- - - - - - - - - -

''dosta nisko'' bi bilo ispod 170cm.
nisko ispod 175.
prosek za srbiju je 175 - 180 kaze wikipedia
idealno, po meni, 185
preko toga sve spada u ''visoke''

:ok:otprilike je tako
 
moja zenka je za 5cm visa od mene i ne zali se. vise smeta njenim roditeljima cini mi se..imala je nekog visokog i bili su tako lep par na oko.. :hahaha:
moje iskustvo je da upravo male zene insistiraju na visokim muskarcima kako bi izbalansirale svoj kompleks.

Tako je brate. :ok: Ono kad cura pridje, sagne se malo da dohvati dragom usne i padne poljupcina kao filmska. :ok:
 
niski su ispod 170, ne privlace me, idealnu visinu merim prema sebi, to bi bilo za glavu višlji, sto se tice kompleksa imaju ga svi:cao:

nisu to komplaksi, podseti me na onaj vic, kad se muskarac gleda u oglealo i kaze
2 cm vise i bio bih kralj
gleda ga zena i kaze
2 cm manje i bio bi kraljica :)

ja sam oko 180 a brat mi oko 190 i malo vise
meni bi njegova visina bila cak i previse, iskreno 5 cm vise je ok, a i on isto misli. i njemu bi 5 vise odgovaralo
nisu komplakes jednostavno zelis malo vise to je normalno razmiljanje, da nasi precu nisu zeleli uvek nesto vise bili bi jos u pecini
 
nisu to komplaksi, podseti me na onaj vic, kad se muskarac gleda u oglealo i kaze
2 cm vise i bio bih kralj
gleda ga zena i kaze
2 cm manje i bio bi kraljica :)

ja sam oko 180 a brat mi oko 190 i malo vise
meni bi njegova visina bila cak i previse, iskreno 5 cm vise je ok, a i on isto misli. i njemu bi 5 vise odgovaralo
nisu komplakes jednostavno zelis malo vise to je normalno razmiljanje, da nasi precu nisu zeleli uvek nesto vise bili bi jos u pecini

aha mislis ako nesto dovoljno jako zelis, to ce na kraju da ti se ostvari :zag:
 
veca visina ima makar dve sigurne prednosti...
1. mozes da nabacis vise kilograma pre nego sto pocnu da te zovu debeli!
2. posto si dosta visi od partnerke, ona nece odmah primetiti da ti je teme napao moljac!

:per:
 
1.87 sam visok.

Niske muškarce ne mogu ozbiljno da shvatim... Ne znam zašto ali kad mi neki tip priđe sa 170 i pruži šaku koja je kao pola moje, to ne može biti ozbiljno...
 

Back
Top