Sta mislite o chatu>>>

ponekad da se ispricam sa nekima posto smo vec na netu istovremeno pa da ne trosimo impulse dzaba ;D
a najcesce iz dosade, i onda naidjem na neke stare pa se lepo ispricamo i umesto da ubijem pola sata ostanem 2.5 sata....i yebiga onda
 
nevenaaa:
Volite li da chatujete?neki to rade iz dosade,neki zbog poznanstava,neki iz zabave..a vi?koji razlog vas dovodi na chat?
pozzzz
Neno, ja volim da chat-ujem po forumu.... utrošak vremena je minimalan, a verovatnoća da svako pročita tvoju porukicu je mnooogo veća! ;-)
Ja tražim žensko!
Bilo kakvo žensko!
Ma samo nek je žensko! :lol:
 
Prije sam isla cesto, no sad mi je to prilicno dosadno i prazno. Smaraju me ona pocetna pitanja tipa koje si god, odakle si, opisi se, kako se zoves, zasto taj nick... Dok sve to obavish prodje sat vremena, josh ti se nakaci 30 ljudi i ti od njih moras da odaberes eventualno 3 normalna s kojima mozes da procaskas... :mad: Prije sam imala vise zivaca za to, sad slabo
 
ranije sam imala strpljenja tamo svakog da saslusham ali sad uglavnom gasim pvt, jer ne mogu da ogovaram: serbia
u?
pa opet neshto i 'u?', bla bla bla... a i mrzi me da pricham tako... zanimljivije je prozivanje na javnom kanalu... :twisted:
 

Back
Top