AKNE u pomoc

Lapaloma

Početnik
Poruka
3
MOLIM vas da li mi neko moze reci da li zna za Melem protiv akni? Da li je neko koristio Melem od Mirka Cvetanovica iz Nisa. Naime moja kcer ima problem sa aknama, ima 15 god.Probale smo mnoge proizvode(Proaktiv, Vitaskin,Nivea itd), sve to nije pomoglo.Ja znam da su to problemi hormona, ali ipak mislim da neke kreme mogu pomoci.Cula sam za Saljicev melem takodje.
MOLIM vas da mi odgovorite da li je neko imao iskustva sa koristenjem krema na bazi bilja ili slicno.
HVALA
 
Nemojte stavljati nikakve biljne preparate na lice dok ne posetite drmatologa. U tim godinama cesto se kod dece jave akne konglomerate, koje u osnovi imaju zestoku bakterijsku infekciju i lece se antibioticima izmedju ostalog. Javite se lekaru na pregled pre nego sto krenete u dalja eksperimentisanja sa raznim preparatima.
 
VELIKO HVALA na odgovorima. Danas sam kcerku vodila kod dermatologa.Dala joj je krem Diferin da maze navece pred spavanje poslije pranja lica Neutrogena facial wash, ujutro takodje pranje sa istim i onda moisturise cream iste firme.Uz to je dobila tablete VIBRATAB dva puta dnevno da pije.
Ja jos uvijek vjerujem u meleme.Da se razumijemo nisam neka zaostala osoba.Jako mnogo sam citala o aknama svugdje i na internetu.Cijeli svijet govori drugacije. Navodno je vitaminB5 jako dobar. Vidjela sam i neke tablete iz USA zovu se "Clear Pores Cleansing System".
Covjek nacisto da poludi od silne ponude, a sve garantuje "acne free".
Odlucila sam nastaviti sa tabletama jer mi se cini da dijete pada u depresiju, izbjegava prijateljice, ne izlazi...
Jos jednom MOLIM ako neko zna da je neko koristio melem od Saljica ili Cvetkovica da mi javi.
Srdacan pozdrav svima
svaka sugestija je dobro dosla jer mnogo je mladih sa ovim problemom
cudi me da ova tema nije na forumima sira
 
Meni je dosta pomoglo kvarcanje+promjena ishrane, ali sve to je išlo uz savjete ljekara. Od sredstava koje sam ja isprobao za čišćenje lica naviše mi je pomogla purifying mask čini mi se da je bila L` Oreal.
 

Back
Top