Urinarna infekcija ili nesto drugo?

Osma Kuglica

Početnik
Poruka
14
Pozdrav, imam sledece simptome.

1) Bolno mokrenje, narocito nakon ispijanja kafe i to traje vec godinu i po dana.
2) Bol u korenu penisa.
3) Nekakvo otezano mokrenje u smislu da na pocetku imam slabiji mlaz i da je na ultrazvuku otkriveno da nakon mokrenja u besici ostaje oko 200 ml tecnosti.
4) Bolna ejakulacija ako ejakulacije nema nekoliko dana i kada mokrim nakon ejakulacije na kraju se pojavi krv iz penisa i to se desava po pravilu, ne moze da omane.
5) Cak se desava da mokrim slabijim mlazom i da nakon tog prvog mokrenja izadje malo krvi i da nakon toga ostatak tecnosti u besici izbacujem dosta jacim mlazom s tim sto su bolovi jaci.
6) Odustvo seksualnog nagona i nekad se desava, nakon duze apstinencije da se pojavi belicasto-zuckasta tecnost nalik spermi
7) Cak su se nakon krveranja pojavljivali kao nekakvi krvavi koncici koji su izlazili iz penisa.


Radio sam ultrazvuk besike, prostate, bubrega, jetre i skrotuma i sve je bilo okej. Spermokultura i urinokultura su takodje u redu. Krvna slika u redu, samo nisam radio secer i masti. Takodje je radjena neka analiza na kancerogene materije i hormone i i to je u redu. Takodje je radjena ureoplazma, hlamidija, gonoreja i sta znam sta sve i i to je u redu.

Sta li bi moglo da bude?
 
Meni sve to liči na NESPECIFIČNI PROSTATITIS rođo.

Ne znaju uzrok nastanka i nemaju adekvatnu terapiju (mislim na urologe). Nemaš bakterije u brisevima, znači ne mogu ti davati ni antibiotike.
Zamajavaju te i savetuju da će sve proći samo od sebe, jer ne znaju šta drugo da ti rade.
Neće proći samo od sebe rođo. Imao sam ovaj problem još davno sa nekih 24 godine.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
NE DOZVOLITE DA VAM ISPIRAJU MOZAK, UVEK JE BOLJE SPREČITI NEGO LEČITI
 
Uradio sam Spermogram, a uradicu ponovo i te briseve. Moze li neko da protumaci Spermogram.

Koagulacija: NE
Likvefikacija: 10 min.
Izgled:Normalan
Viskoznost:Normalna
Volumen:0,8 ml (ref. vr. 2-7ml)
pH:- (ref. vr. 7,2-7,8 ml)
Broj spermatozoida u 1 ml: 79.5 (ref. vr. 20x1000000/V)
Pokretljivost:
Posle 1 sat: aktivni:20%, u mestu 10%, nepokretni: 70%

Posle 3 sata: aktivni -, u mestu -, nepokretni -

Aglutinacija:-
Leukociti:21-26
Eritrociti:3-4 bleda



Spermocitogram

Normalne forme 33%
Abnormalne forme: 67%

Glava:17%
Vrat:2%
Rep: 48%
 
Nemam uvecanu prostatu, a u poslednje vreme se javlja krvarenje bez bolova sto moze da znaci da imam kancer i to pretpostavljam bubrega, jer su mi 2 babe od toga umrle, a imao sam neke probleme sa bubrezima pre.

Da li je moguce da na ultrazvuku nisu videli kancer bubrega, a da ga imam?? Ustvari, bas mojoj babi su prekasno videli taj kancer.

- - - - - - - - - -

Inace imam i jako nizak nivo testosterona sto se javlja u zavrsnim stadijumima bolesti jetre i bubrega.:(
 
Stvarno bi bilo bezveze da nije otkriveno na vreme.:( Radio sam ultrazvuk jedno 5 puta od kako su se pojavili bolovi.:(

- - - - - - - - - -

A doktorka koja je radila UZ, a koja mi deluje maksimalno korektna i temeljna osoba, koja uliva poverenje, nakon cele moje price o simptomima i krvarenju mi je bas rekla da nikakve tumore ne vidi.
 
E ovako mislim da ima nekih dobrih vesto po pitanju mojih licnih prognoza.

Imam stolicu zute ili sivkaste boje, nedovoljno svarenu, kada pijem koka kolu na primer i ona obicno penusa u vodi sto upucuje da ima masti.
Potpuno odsustvo osecaja gladi. Bol u donjem delu ledja i u gornjem delu trbuha sa leve strane povremeno.

Sve to upucuje na to da imam upalu pankreasa, ali naravno sve to treba da se potvrdi. Samo se nadam da nije kancer pankreasa, jer sam onda gotov.

Koliko vidim razlikuju se hronicna i akutna upala pankresa. Procitao sam da se akutna dosta lako leci, u roku od 7 dana maximum, dok je sa hronicnom nesto teze.

Kao razlog ovih oboljenja obicno je alkohol, ali mogu i neke druge stvari poput alergija i lekova protiv alergija i slicno.


Sada, ono sto mene zanima je da li neko zna koliko tesko se leci hronicni pankreatitis???

- - - - - - - - - -

Sve ovo sto imam sa mokracom moguce je i od toga.
 

Back
Top