Srbi nestaju kao narod

Poruka
21.521
Imam sjajnu anegdotu koja ce da potkrepi tvrdnju iz naslova.

Ko razmislja svojom glavom svakodnevno vidi u medijima zasto je to tako.

Al evo konkretno moja anegdota, idem u 4 razred srednje skole i danas je profesor krenuo da laprda kako samo Srbi bacaju djubre po putu, kako nemamo nista, kako smo sami krivi za sve i kako je nesto najgluplje kad neko kaze u Srbiji da nam je drugi kriv. Onda nam soli pamet i govori kako su u Hrvatskoj dobri putevi, kako njihov voz pici 150 na sat a nas 30, kako su nasi granicari gibanicari raskopcani a hrvatski granicari uljudni,fini i imaju sprave koje te ocitavaju . . ? :roll:

Onda se nadovezala jedna devojka iz odeljenja i rekla kako nas treba bombardovati zbog Mace Diskrecije i Atine Ferari . . . . .

Ja sam se posle tih 5 minuta nabadanja u mozak ukljucio i rekao kako su nas bas zbog toga i bombardovali da bi prihvatili te vrednosti tipa Diskrecija i Ferari, rekao profesoru da drugi narodi za nas kazu da smo najgostoljubiviji, jedan iz odeljenja se ukljucio i govorio da su Srbi nebeski narod i da smo mi i Rusi pravoslavna braca i da je kod Spanaca i Italijana djubre po putu kao i kod nas. E onda profesor odgovara meni da za nas kazu da smo najgostoljubiviji zato sto se jeftino najedu i napiju kad dodju ? ! A drugaru je odgovorio da ne treba da se ugledamo na Spance i Italijane jer su oni kao i mi nego na Hrvatsku i Austriju ! E u tom trenutku je zvonilo iiii odzvonilo SRBIJO !

Sto se vise interesujem za politiku vise se razocaravam i saznajem koliko samo ljudi pada pod manipulacije i izbegava da se suoci sa istinom i da razmilja svojom glavom !
 
Poslednja izmena:
Све вам је лепо рекао професор, у питању је неки мудар човак.

Додуше, мало је ненормалан што ставља Хрватску испред Шпаније, али за то је вероватно крива ниска плата.
 
Imam sjajnu anegdotu koja ce da potkrepi tvrdnju iz naslova.

Ko razmislja svojom glavom svakodnevno vidi u medijima zasto je to tako.

Al evo konkretno moja anegdota, idem u 4 razred srednje skole i danas je profesor krenuo da laprda kako samo Srbi bacaju djubre po putu, kako nemamo nista, kako smo sami krivi za sve i kako je nesto najgluplje kad neko kaze u Srbiji da nam je drugi kriv. Onda nam soli pamet i govori kako su u Hrvatskoj dobri putevi, kako njihov voz pici 150 na sat a nas 30, kako su nasi granicari gibanicari raskopcani a hrvatski granicari uljudni,fini i imaju sprave koje te ocitavaju . . ? :roll:

Onda se nadovezala jedna devojka iz odeljenja i rekla kako nas treba bombardovati zbog Mace Diskrecije i Atine Ferari . . . . .

Ja sam se posle tih 5 minuta nabadanja u mozak ukljucio i rekao kako su nas bas zbog toga i bombardovali da bi prihvatili te vrednosti tipa Diskrecija i Ferari, rekao profesoru da drugi narodi za nas kazu da smo najgostoljubiviji, jedan iz odeljenje se ukljucio i govorio da da su Srbi nebeski narod i da smo mi i Rusi pravoslavna braca i da je kod Spanaca i Italijana djubre po putu kao i kod nas. E onda profesor odgovara meni da za nas kazu da smo najgostoljubiviji zato sto se jeftino najedu i napiju kad dodju ? ! A drugaru je odgovorio da ne treba da se ugledamo na Spance i Italijane jer su oni kao i mi nego na Hrvatsku i Austriju ! E u tom trenutku je zvonilo iiii odzvonilo SRBIJO !

Sto se vise interesujem za politiku vise se razocaravam i saznajem koliko samo ljudi pada pod manipulacije i izbegava da se suoci sa istinom i da razmilja svojom glavom !

Колико тај професор има година и јел он уопште Србин.
 
Све вам је лепо рекао професор, у питању је неки мудар човак.

Додуше, мало је ненормалан што ставља Хрватску испред Шпаније, али за то је вероватно крива ниска плата.

Ma da u pravu je. Pa jel smo mi sami sebe bombardovali i napravili stetu od 100 milijardi dolara i jel smo sami sebi uveli sankcije i jel smo mi krivi sto su Hrvati i Bosnjaci napali Bosance i Krajisnike? Jel smo mi krivi i za Jasenovac i zutu kucu ?

Normalno da nemamo para. ALO 100 MILIJARDI ! Ili si fan Dinkica i teorije da je steta 99 bila samo 30 milijardi pa to nije strasno ? Ko da mi ne bi uradili puteve i kupili vozove kad bi imali tih 100 ili 30 MILIJARDI
 
Poslednja izmena:
Ma da u pravu je. Pa jel smo mi sami sebe bombardovali i napravili stetu od 100 milijardi dolara i jel smo sami sebi uveli sankcije i jel smo mi krivi sto su Hrvati i Bosnjaci napali Bosance i Krajisnike? Jel smo mi krivi i za Jasenovac i zutu kucu ?

Normalno da nemamo para. ALO 100 MILIJARDI ! Ili si fan Dinkica i teorije da je steta 99 bila samo 30 milijardi pa to nije strasno ? Ko da mi ne bi uradili puteve i kupili vozove kad bi imali tih 100 ili 30 MILIJARDI

sinko kad bi dobili tih 30 milijardi opet ti dinara od toga ne bi vidio . A drugarice samo cekaju da im platis ostetu za smaranje
 
Ne,nije to najgore nego sto je rekao da treba da se ugledamo na hrvate!!!!

Taj profa je ziveo u tom periodu gde se sve gledalo ka Zagrebu,i zato ima naj nerealan odnos prema svetu.

Nego,svakako da treba da se ugledamo na one koji su bolji od nas npr japance,ii mozda nemce.
 
Srbin. Preziva se na ic i ima nase prezime sad ebem li ga valjda je nas. Izmedju 30 i 40. Strasno sta se desava i sta ljudi uce decu u skoli . . . .

У незгодној си ситуацији, али на крају године кад се закључе оцене можеш да га изнапушаваш поштено. То што се неко презива на ић ништа не значи, већина усташа, балија и комуњара има такво презиме.
 
sinko kad bi dobili tih 30 milijardi opet ti dinara od toga ne bi vidio . A drugarice samo cekaju da im platis ostetu za smaranje

Ae bre koji kompleks udara tebe i ovog lovca. Jel vam zao sto niste srednjoskolci kao nekad ili vam je iz podsvesti iskocila trauma iz skolskih dana kad su vas maltretirali ?

Sta ste se zaleteli da me prozivate sto sam mlad. Sta ste ljubomorni konjine? Ja sa 19 sam umniji i imam vise informacija nego vi sa 50

- - - - - - - - - -

У незгодној си ситуацији, али на крају године кад се закључе оцене можеш да га изнапушаваш поштено. То што се неко презива на ић ништа не значи, већина усташа, балија и комуњара има такво презиме.

Pokazacu ja njemu koja carapa na koju nogu ide samo dvojku da mi zakljuci :lol:

- - - - - - - - - -

Ne,nije to najgore nego sto je rekao da treba da se ugledamo na hrvate!!!!

Taj profa je ziveo u tom periodu gde se sve gledalo ka Zagrebu,i zato ima naj nerealan odnos prema svetu.

Nego,svakako da treba da se ugledamo na one koji su bolji od nas npr japance,ii mozda nemce.

Ja bi pre rekao da je ziveo u perodu kad se rokalo po Vukovaru i Dalmaciji al nebitno.

Covek je u tripu da nam na svakom casu prica kako ova vlast ne valja i kako smo mi kao narod krivi za sve, da nam niko drugi nista nije kriv i da su Hrvatska i EU nesto najlepse sto postoji
 
Све вам је лепо рекао професор, у питању је неки мудар човак.

Додуше, мало је ненормалан што ставља Хрватску испред Шпаније, али за то је вероватно крива ниска плата.

To je to. :ok:

- - - - - - - - - -

ne seri nego yebi te drugarice

:worth:

- - - - - - - - - -

Ne,nije to najgore nego sto je rekao da treba da se ugledamo na hrvate!!!!

Taj profa je ziveo u tom periodu gde se sve gledalo ka Zagrebu,i zato ima naj nerealan odnos prema svetu.

Nego,svakako da treba da se ugledamo na one koji su bolji od nas npr japance,ii mozda nemce.

Sve sto je rekao u pravu je, kad prelazis granicu kao da iz Austrije ulazis u Rumuniju (iako ne granice).
 
Ma on je samo raspamecen covek koji ne sme svoje probleme da iznese gde treba nego nesto objasnjava deci kao da deca mogu da im pomognu oko njegovog statusa,ako vidi negde nesto bolje,pa bar sad moze da se ode gde hoces iz Srbije,Samo je problem da li ce raditi svoj posao,vec mora nesto drugo sto je ispod njegovog novoa.Da predaje politicke nauke onda bi ga razumeo,ovako samo smara decu koja su i onako razocarana i sve.
 
Све вам је лепо рекао професор, у питању је неки мудар човак.

Додуше, мало је ненормалан што ставља Хрватску испред Шпаније, али за то је вероватно крива ниска плата.

Gde bre mudar?! Pedofil neki. Vidiš da *ara razrednu štreberku, u duhu najbolje europske tradicije.
 
Кад човек прочита овог Сотира, који се за време бомбардовања није ни родио, помислио би да бисмо били богати да нас нису бомбардовали.

Сад ћемо до краја наших живота да кукамо да нам је тешко и да смо сиромашни и јадни јер је неко на нас бацао уранијум.

А онда ћемо такав начин размишљања да пренесемо и на своју децу и унуке, и док буде света и века (у ствари, док не нестанемо) мислићемо да смо сиромашни јер нас је неко бомбардовао.

- - - - - - - - - -

У незгодној си ситуацији, али на крају године кад се закључе оцене можеш да га изнапушаваш поштено. То што се неко презива на ић ништа не значи, већина усташа, балија и комуњара има такво презиме.

Не могу да се отмем утиску да и ти имаш презиме на -ић, тако да бисмо могли и тебе да уклопимо у поменуто друштво.
 
Кад човек прочита овог Сотира, који се за време бомбардовања није ни родио, помислио би да бисмо били богати да нас нису бомбардовали.

Сад ћемо до краја наших живота да кукамо да нам је тешко и да смо сиромашни и јадни јер је неко на нас бацао уранијум.

А онда ћемо такав начин размишљања да пренесемо и на своју децу и унуке, и док буде света и века (у ствари, док не нестанемо) мислићемо да смо сиромашни јер нас је неко бомбардовао.
Pa sigurno nam nije pomoglo bombardovanje i uranijum :roll:
idiotizam
 
Pa sigurno nam nije pomoglo bombardovanje i uranijum :roll:
idiotizam

Не. Идиотизам је да мој пост тумачиш на тај начин.

Бомбародвање није помогло али је бесмислица да смо сиромашни због бомбардовања. Били смо сиромашни и пре и после тога а за 16 година много тога је могло да се направи иисправи и врати у пређашње стање. Али јбг...неспособни смо као народ. Нису нам криви ни Чемериканци ни српска власт. Чак нам нису криви ни Крвати и Мујаге. Шћиптари су нас одавно оставили на миру.

Помирите се са чињеницом да смо сами криви за своју националну пропаст.


То је први корак ка излечењу.
 
Пре ХХХ година сам се задесио у пола ноћи у Пловдиву (ЕУ). Требао сам да дођем до Софије а из Софије да хватам неки превоз за Србију. Купио сам железничку карту за Софију (бус станица ноћу не ради). Воз је кретао за једно 3-4 сата, тако да сам једино могао да седим у чекаоници, шеткам и бројим коцке на поду. За тих 3-4 сата прошло је много возова. Сви су били стари, соц-реализам тешки. Међутим, сви су долазили тачно у минут и одлазили тачно у минут (пратио сам сво време). Један једини воз је каснио читава 2 сата а сви остали су тачно у минут стигли и кренули. Воз који је каснио 2 сата је путовао из Београда за Цариград. За оно мало српских пруга успео је да напраив 2 сата кашњења а ни један бугарски воз ни минут. И за ово вам је крив осиромашени уранијум? И Кроасани и Мујаге, и Шћиптари и Бугари и Немци и Мађари и Црногорци и Гуштери и Рептили и Ротшилди и Илуминати, Кандићка и Борка, само Срби као колектив (нација) нису криви?

ПС. Јесам ли поменуо да су возови, поред тога што су стизали у минут, били чисти иако изузетно стари.
 
Све вам је лепо рекао професор, у питању је неки мудар човак.

Додуше, мало је ненормалан што ставља Хрватску испред Шпаније, али за то је вероватно крива ниска плата.

I ja bih rekao da nema smisla stavljati Hrvatsku ispred Španije.

Doduše, možda profan u Španiji nije bio.

Za Austriju kapa dole.
 
Не. Идиотизам је да мој пост тумачиш на тај начин.

Бомбародвање није помогло али је бесмислица да смо сиромашни због бомбардовања. Били смо сиромашни и пре и после тога а за 16 година много тога је могло да се направи иисправи и врати у пређашње стање. Али јбг...неспособни смо као народ. Нису нам криви ни Чемериканци ни српска власт. Чак нам нису криви ни Крвати и Мујаге. Шћиптари су нас одавно оставили на миру.

Помирите се са чињеницом да смо сами криви за своју националну пропаст.


То је први корак ка излечењу.

Stani malo,kako nam nisu krivi ameri i njihova politika kada sve što nam se dešava od 5 - tog oktobra - dešava po njihovom nalogu. Narod odumire gladan i bolestan, primoran da jede otrovnu hranu i da nema ni za lekove ako plati račune... I kažeš sami smo krivi? Pa krivi smo što nije bilo 6 - tog oktobra...
 
Hrvati nemaju natasu Kandic,Nemaju b92 i blic,nemaju Cedu Jovanovica itd itd i izraziti su nacionalisti i sovinisti i upravo zato imaju bolje autoputeve i ne bacaju smece po ljepoj njihovoj domovini

Postavljaču teme savetujem da ovaj odgovor zapamti i uputi svom profesoru uz komentar da su srpski profesori ološ i da bi i jedan takav profesor u Hrvatskoj čuvo koze pored autoputa.
 
Poslednja izmena:
Stani malo,kako nam nisu krivi ameri i njihova politika kada sve što nam se dešava od 5 - tog oktobra - dešava po njihovom nalogu. Narod odumire gladan i bolestan, primoran da jede otrovnu hranu i da nema ni za lekove ako plati račune... I kažeš sami smo krivi? Pa krivi smo što nije bilo 6 - tog oktobra...

Не. Све што се у Србији дешава криви су и заслужни српска власт и Срби. ЉУди који живе овде. Импресивно је колико не поштујете себе, свој народ и своју државу инсистирањем на томе да наша судбина не зависи од нас, већ од чемериканске милости. Јбг, не зависи нам судбина од чемериканске милости већ од нас самих. Дешавања на кугли земаљској не могу да се објасне једноставном дефиницијом. Превише је чинилаца и фактора али за једну земљу и један народ првенствено су битни поступци тог народа. Ми можемо да изменимо своју судбину а не да чекамо да се Чемериканци смилују или да их Руси нафилују тешким наоружањем.
 
Не. Све што се у Србији дешава криви су и заслужни српска власт и Срби. ЉУди који живе овде. Импресивно је колико не поштујете себе, свој народ и своју државу инсистирањем на томе да наша судбина не зависи од нас, већ од чемериканске милости. Јбг, не зависи нам судбина од чемериканске милости већ од нас самих. Дешавања на кугли земаљској не могу да се објасне једноставном дефиницијом. Превише је чинилаца и фактора али за једну земљу и један народ првенствено су битни поступци тог народа. Ми можемо да изменимо своју судбину а не да чекамо да се Чемериканци смилују или да их Руси нафилују тешким наоружањем.

Jeste žrtva je kriva što su je silovali.

More...................BRE
 

Back
Top