Ima li kraja lopovluku u Srbiji?

ustanik

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
444
Šta bi sa upravljanjem javnim preduzećima mimo partija na vlasti?
Šta bi sa kriminalnim privatizacijama?
Šta bi sa liberalizacijom tržišta?
Šta bi sa neposrednim javnim tenderima?
Šta bi sa transparentnošću?
Šta bi s tajkunima koji opljačkaše državu?
Šta bi.......
..........................

ILI,

Dokle će država biti pljen ajdučije na vlasti?
DOKLE ĆE VAS SVE SKUPA NAROD TRPITI????
 
Šta bi sa upravljanjem javnim preduzećima mimo partija na vlasti?
Šta bi sa kriminalnim privatizacijama?
Šta bi sa liberalizacijom tržišta?
Šta bi sa neposrednim javnim tenderima?
Šta bi sa transparentnošću?
Šta bi s tajkunima koji opljačkaše državu?
Šta bi.......
..........................

ILI,

Dokle će država biti pljen ajdučije na vlasti?
DOKLE ĆE VAS SVE SKUPA NAROD TRPITI????

А свашта питаш ...
мени нешто непријатно :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Ako ovi (mislim na prakticno celu politicku garnituru, na vlasti i u ladovini) nastave kao i do sada, izvesniji je kraj Srbije nego krize, kradje i slicno.

Stari moraju da odu, novi moraju da dodju. Nase stare navike moraju da budu zabranjene a nove moraju strogo da se postuju.
 
Srbija je lopovska zemlja i zemlja nereda i lenstina.
Tako da nece to proci.
Kao kad posaljes jednog dilera na robiju, smesno je ocekivati promenu stanja.
Kod nas cak ni to nemas, ne saljes lopove u zatvor ako nisu bas fizicki obili trafiku...to je strogo kaznjivo.
 
Ako ovi (mislim na prakticno celu politicku garnituru, na vlasti i u ladovini) nastave kao i do sada, izvesniji je kraj Srbije nego krize, kradje i slicno.

Stari moraju da odu, novi moraju da dodju. Nase stare navike moraju da budu zabranjene a nove moraju strogo da se postuju.

Kada se ustolici ekipa 30-40 godina i drzavi i narodu radi sto gore to bolje, nijednoj politickoj garnituri nije lako da, pod uslovom da zeli, uspostavi druge odnose. Naravno da postoje radikalni nacini, za koje sam ja svakako.

Srbija je lopovska zemlja i zemlja nereda i lenstina.
Tako da nece to proci.
Kao kad posaljes jednog dilera na robiju, smesno je ocekivati promenu stanja.
Kod nas cak ni to nemas, ne saljes lopove u zatvor ako nisu bas fizicki obili trafiku...to je strogo kaznjivo.

Apsolutno se ne slazem s tobom. Vecina srba i nesrba je posteno i vredno, ali treba li da radi za prevaranta posteno? To se malo kosi sa mentalitetom i nikad nece funkcionisati.
 
Teško !
Al' jeb'o sam im malo mater !
Kad sve pokradu, da ih vidim onda.
Šta će tada da kradu ?
Neka skapaju od muke....

Онда иду органи, али ми матори не треба да се бринемо јербо су наши пропали. Нема везе, децу коју не могу да продају као бело робље могу у деловима.
 
Apsolutno se ne slazem s tobom. Vecina srba i nesrba je posteno i vredno, ali treba li da radi za prevaranta posteno? To se malo kosi sa mentalitetom i nikad nece funkcionisati.


Pa nije bas da nije.
Malo mi glupo da odgovaram na tvoj komentar, ali hajde da razjasnim.
Osnovno u mentalitetu srba je da ako nisi uspesan u poslu i zivotu nisi "vredan" covek. To znaci da najveca postenjacina i dobronameran covek danas izbegava da se mnogo srece sa ljudima koji su po njegovom misljenju dobri i pristojni.

Ono malo koji su takvi su pritajeni , zivotare, ne mogu ni sebe da ekonomski podrze, a kamoli da pomognu drugima.

Ali zato vecina dodje do izrazaja , a vecina je prvo alava, zatim snobovska pa zatim i lenja i nered i ostalo su samo potrebe da bi se zadovoljila mutljavina.

Upravo zamozavaravanje i ulepsavanje misljenja o sebi je gorivo koje odrzava nakaradnu situaciju koja je nastala lenjoscu ljudi da sacuvaju sistem drustvene vrednosti.Danas se moze slobodno reci da ko radi ne moze da bude posten.
Sad to mozes tumaciti na dva nacina, ili oni koji insistiraju na postenju mahom ne rade ili rade ispod svojih znanja ili pristaju da budu neposteni i lopovi u nekom obimu da bi bili zaposleni.
 
Šta bi sa upravljanjem javnim preduzećima mimo partija na vlasti?
Šta bi sa kriminalnim privatizacijama?
Šta bi sa liberalizacijom tržišta?
Šta bi sa neposrednim javnim tenderima?
Šta bi sa transparentnošću?
Šta bi s tajkunima koji opljačkaše državu?
Šta bi.......
..........................

ILI,

Dokle će država biti pljen ajdučije na vlasti?
DOKLE ĆE VAS SVE SKUPA NAROD TRPITI????

О, неее....опет овај отвара теме.
 
Teško !
Al' jeb'o sam im malo mater !
Kad sve pokradu, da ih vidim onda.
Šta će tada da kradu ?
Neka skapaju od muke....

Prave lopine uvijek nađu šta će ukrasti!
Uvijek, al baš uvijek ima nešto za ukrasti, samo treba biti dovoljno intuitivan i kreativan.
Ukrasti od druge lopine, a da se taj ni ne okrene jeste istinski doktorat u lopovskoj struci.
Lopovi nadziru lopove i samo čekaju najbolji trenutak za okrasti. Lopovi su u nama!
Svak od nas jeste barem potencijalni lopov! Postoje samo aktivne lopine i lopine "spavači".
Samo je pitanje vremena i mjesta kad se netko aktivira kao lopina.
Ljudi odvajkada vole novac i materijalne vrijednosti. Što bi se lopovi razlikovali od ostalih ljudi?
Jel samo zbog toga što to praktično pokazuju!
Pruži čovjeku dostatan interes i stvorio si lopinu!
Lopina je zapravo svaki "poštenjak" koji ima mooda za akciju koja mu se mota po glavi!
Da nema lopina, ni teorija ne bi znala za "poštenje".
Sve oko nas su lopovska posla. Lopovluk je opća konstanta svugdje i u svako vrijeme. On definira prirodan poredak.

- - - - - - - - - -

Hahaha Ustanik.

Tko??? Jel ja??? Nisam, al nešto tomu imenom slično!:lol:
 
Poslednja izmena:
Teško !
Al' jeb'o sam im malo mater !
Kad sve pokradu, da ih vidim onda.
Šta će tada da kradu ?
Neka skapaju od muke....


Kako šta će onda kradu , pa krašće jedni od drugih ........već vrše probna davanja i oduzimanja ......te taj i taj tajkun uhapšen pa onda pušten ......te onaj lopov uhapšen pa pušten .....treniraju svakh toliko .
 
Šta bi sa upravljanjem javnim preduzećima mimo partija na vlasti?
Šta bi sa kriminalnim privatizacijama?
Šta bi sa liberalizacijom tržišta?
Šta bi sa neposrednim javnim tenderima?
Šta bi sa transparentnošću?
Šta bi s tajkunima koji opljačkaše državu?
Šta bi.......
..........................

ILI,

Dokle će država biti pljen ajdučije na vlasti?
DOKLE ĆE VAS SVE SKUPA NAROD TRPITI????

A pa to su govorili dok su bili opozicija sad su vlast, to je sad druga situacija :D :D
 
Ako ovi (mislim na prakticno celu politicku garnituru, na vlasti i u ladovini) nastave kao i do sada, izvesniji je kraj Srbije nego krize, kradje i slicno..

U državu Srbiju ne veruju više ni najokoreliji Srbi.

U državu Srbiju veruju samo oni koji je trenutno koriste da bi pljačkali narod.

Zato se slažem da državu Srbiju pre čeka kraj nego prevazilaženje aktuelnog stanja.

Neće nas ni Rusi, ni Kinezi, ni Evropa jer smo kompletno uzurpirani po svim pitanjima.

Izuzev Bosne nema većeg rasula u Evropi od Srbije.
 
U državu Srbiju ne veruju više ni najokoreliji Srbi.

U državu Srbiju veruju samo oni koji je trenutno koriste da bi pljačkali narod.

Zato se slažem da državu Srbiju pre čeka kraj nego prevazilaženje aktuelnog stanja.

Neće nas ni Rusi, ni Kinezi, ni Evropa jer smo kompletno uzurpirani po svim pitanjima.

Izuzev Bosne nema većeg rasula u Evropi od Srbije.

O nekom kraju Srbije moze da govori samo neko ko nema nikoga i nema nista stecenog radom i zivljenjem u Srbiji. Tako da ne brini ti za Srbiju i Srbe.
 

Back
Top