Jel vas ima tu koji mislite da zivite u pogresnom vremenu

Girl next door:
slazem se sa MC-om. :mrgreen:

kako mi mozaemo da znamo sta ej stvarno bilo pre? a ako smo, kojim slucajem, ziveli tada :), mozda sada samo idealizujemo stvari.
Primer: Ovde kod mene u Norveskojnapravili emisiju slichnu Big Brother-u.Samo shto su ovde tinejdzeri koji imaju 17-18 godina.I ima ih dovoljno za jedan razred i svi su zatvoreni u dvorishte jedne shkole iz pedesetih,znachi sve je isto kao u pedesetim,odelo,hrana,ponashanje,nastavnici su strogi...ma sve je isto,nista ne smeju da imaju sa sobom iz 2005 dok su tamo 4 nedelje.Da vidih kako su posle tri dana provedena tu odmah napustili nekoliko njih,nisu izdrzali mentalno.heh
 
Ma ja sve mislim da je juče (:

Šalim se naravno.

A kako ti to misliš "Živimo u pogrešnom vremenu"?

Kao da nas neko nešto pita... Svi se valja trudimo da se prilagodimo vremenu u kojem živimo, gradeći pritom svoj stil, slućajući svoju muziku, tražeći bolje rešenje u svemu.
Nije dobro da upoređujemo prošlost i današnje vreme. Pa toliko se toga promenilo...
Kažu "vesele sedamdesete"...pitam se da li su ih i tom trenutku tako zvali...verovatno nisu. Samo su se sećali....

Ma...u svakom slučaju je bolje da što pre prihvatiš ovo vreme...znaš ono, svi ipak živimo u sadašnosti...kava je takva je, prihvatamo je i menjamo.
 

Back
Top