Sve sto je potrebno da znate o stock fotografiji (pitanja problemi saveti) - Strana 64
Strana 64 od 64 PrvaPrva ... 14546061626364
Prikazujem rezultate 1.576 do 1.580 od 1580

Tema: Sve sto je potrebno da znate o stock fotografiji (pitanja problemi saveti)

Početnik
    Učlanjen
    03.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sve sto je potrebno da znate o stock fotografiji (pitanja problemi saveti)

Citat Original postavio mmarkommn Pogledaj poruku
    Pozdrav. Nov sam na shutterstock-u. Da li se nekome od vas događalo da pošaljete slike, a oni vam odgovore za nekih pola sata. Ja sam poslao 64 slika i za manje od 1 sata oni mi šalju mejl da su sve slike odbijene. Tako da mislim da ih oni uopšte i ne pogledaju. Jer su mi prvi put odgovorili tek posle 2 nedelje. Takođe mi se desilo da sam poslao 10 slika i nijednu nisu prihvatili, a onda sam i isti dan poslao ponovo, i 8 su prihvatili. Da li je neko imao sličan slučaj? Hvala unapred

Na Shutterstocku se redovno desava odbijanje slika zbog gluposti. Meni se u pocetku desavalo mnogo cesce dok se nisam upoznao sa nekim pravilima kako treba da ih obelezavam jer uglavnom kacim 3D rendere. Za pregled prvog kacenja se ceka malo duze, ostale slike pregledaju u rok od 5 minuta pa do 12 sati.

Ako ti slike odbijaju zbog suma ili mutnoce uvek im mozes malo smanjiti dimenziju i trebalo bi da budu prihvacene.

Usput evo ga moj link na SS: http://www.shutterstock.com/g/Nikola93?rid=1937513
    Mogli bi i drugi da okace svoje.
    Blog na kojem pisem price o antickoj istoriji:
    http://tandaramandarabroc93.wordpress.com/
    Facebook stranica mog bloga: https://www.facebook.com/istorijskiblog

Nov član
    Učlanjen
    01.06.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sve sto je potrebno da znate o stock fotografiji (pitanja problemi saveti)

Pozdrav.Nova sam ovde.Interesuje me kako ide proces placanja vezano za paypal jer to ne funkcionise kod nas najbolje ili moneyboocker.Moze li mi neko molim vas vise objasniti o ovom procesu uplate?
    Hvala

Moderator Moghrion (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    807

Опасно је то питање... ови што слике наплаћују, можда и савет наплате...
    -Само мртви су видели крај рата...-
    ☣☢☂

Početnik
    Učlanjen
    25.05.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Da li neko moze da mi da uputstva za tax form na kraju godine na Skutterstocku?Kad dodjem tamo do obrasca posle adrese kad traze one kodove i sl,ja ne znam sta da cekiram i da li treba i pored toga da skinem neki drugi obrazac u ponudi sa desne strane neki W8benu ili sl?

Moderator Moghrion (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    807

Тешко... колико је мени у знању, овде нема активних стокера...
    -Само мртви су видели крај рата...-
    ☣☢☂

Slične teme

1. Pitanja, saveti... hm razumevanje???
    Autor Dr.All u forumu Romantika
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 28.07.2009., 16:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku