Zene Prepoznaju Muskarca..

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Danas.. dok pijuckao kafu sa jos dve kolegenice,po običaju 10 tema u roku od 5 min.. jedna od njih je bila kako neki lik muz njene drugarice je opasan zenskaros i najverovatnije je vara, a ona super i navodno namučena dusa,,
Ok..shvatam jednostavno mu je dosadila,ili imaju nesto sto ga to nateralo nemam pojma,ali mi nikako nije jasno kako ona to zna?
Drzala mu sveću dok khhmm,mm drugu ..:lol:

Odakle ti to znas da mozes odmah okriviti čoveka i biti toliko ubedjena..!
Odg je bio: Zene uvek prepoznaju nevernog muskarca i to na prvi pogled dok muski nemaju tu sposobnost, smejući se ko blesave..

Kako je to moguće,koristi li neko čulo koje muski nemaju..?
Sad me zivo zanima dali je to tačno ili samo izvode..Ako je tačno kako to radite..:hvala:
 
Danas.. dok pijuckao kafu sa jos dve kolegenice,po običaju 10 tema u roku od 5 min.. jedna od njih je bila kako neki lik muz njene drugarice je opasan zenskaros i najverovatnije je vara, a ona super i navodno namučena dusa,,
Ok..shvatam jednostavno mu je dosadila,ili imaju nesto sto ga to nateralo nemam pojma,ali mi nikako nije jasno kako ona to zna?
Drzala mu sveću dok khhmm,mm drugu ..:lol:

Odakle ti to znas da mozes odmah okriviti čoveka i biti toliko ubedjena..!
Odg je bio: Zene uvek prepoznaju nevernog muskarca i to na prvi pogled dok muski nemaju tu sposobnost, smejući se ko blesave..

Kako je to moguće,koristi li neko čulo koje muski nemaju..?
Sad me zivo zanima dali je to tačno ili samo izvode..Ako je tačno kako to radite..:hvala:
kokoske bre ne znaju de levo
 
To ti je ta čuvena ženska intuicija. Ne intuicija bilo kakva, kao neki bezvezan i apstraktan pojam, nego baš Ženska intuicija.
Nema brate, ona je jača od svega. Po njoj se upravlja Univerzum. Ženska intuicija je Biblija, ma jača od Bibilije, što ona kazuje to je grm koji gori, to je u kamenu uklesano, to je putokaz i vodilja.

To nema svako. Ne možeš ti to da pojmiš. To imaju samo žene.
 
Danas.. dok pijuckao kafu sa jos dve kolegenice,po običaju 10 tema u roku od 5 min.. jedna od njih je bila kako neki lik muz njene drugarice je opasan zenskaros i najverovatnije je vara, a ona super i navodno namučena dusa,,
Ok..shvatam jednostavno mu je dosadila,ili imaju nesto sto ga to nateralo nemam pojma,ali mi nikako nije jasno kako ona to zna?
Drzala mu sveću dok khhmm,mm drugu ..:lol:

Odakle ti to znas da mozes odmah okriviti čoveka i biti toliko ubedjena..!
Odg je bio: Zene uvek prepoznaju nevernog muskarca i to na prvi pogled dok muski nemaju tu sposobnost, smejući se ko blesave..

Kako je to moguće,koristi li neko čulo koje muski nemaju..?
Sad me zivo zanima dali je to tačno ili samo izvode..Ako je tačno kako to radite..:hvala:

Ne znam.. ili ste glupi ili nemate pojma... ali da, izvali se... retko koja stvarno nije znala da je vara. Uglavnom se prave blesave, te sto kao ne znaju...
 

Back
Top