Neighbours from Hell 2-problem sa pokretanjem

bojance

Zainteresovan član
Poruka
265
Kada instaliram igru,ja odem na start game,ili na ikonicu na desktopu,svejedno igra uvek izbaci poruku "please instert original cd into your CD/DVD rom".znaci u pitanju je krekovanje...odem ja na explore cd,odem u deviance folder i prekopiram "game.exe" u folder gde sam instalirao igru (tacnije u folder "bin") sve me lepo pita da li hocu da zamenem postojeci fajl,ja pritisnem yes i sve se lepo zamene.ali kada udjem u igru posle tek 2 minuta mi izbaci istu poruku "please instert original cd into your CD/DVD rom" i igra ne moze da se startuje.sta da radim?sve sam pokusao ali neki kazu da postoji neka caka koju ja ne znam...help?
 
Kad otvoris disk gde ti je igra preko MY COMPUTER ili kako vec otvaras preko TOTAL COMMANDERA .... nije ni bitno !!! Ima jedan folder na kom pise DEVIANCE , otvori ga i sve iz njega kopiraj tamo gde ti je instalirana igrica !!! Bas sam je u nedelju instalirao jednom drugaru posto je i on imao problem kao i ti !!! POZDRAV I USPESNO IGRANJE !!!! :p
 
BRATE BOJANCE .... posto vidim da si mnogo duze od mene na KRSTARICI jer mene je iskreno mrzelo da se prijavljujem CRACK igrica se stavlja cesto u foldere koji imaju nazive od > RAZOR 911,DEVIANCE,DLL FILE - samo njega ponekad kopiras ili klasika CRACK !! Mada mislim da si se susretao vec sa takvim fazonima . POZDRAV SVIMA !!!
 

Back
Top