TMPGEnc DVD Author

Al ti je odgovor. Pa to sam uradila pre nego sto sam postavila pitanje na Forum, ali, kao sto sam napisala, nije free! a ja ne umem da koristim ne znam vec kako se zove ono za izbegavanje registracije i placanje programa.

Valjda ce biti neka dobra a strucna dusa da mi objasni kako se to radi, ili da me uputi gde da ga kupim (a obisla sam ceo Buvljak i nemaju ga).

Definitivno, potrudila sam se itekako, a to sto ne znam, zato i postoji ovaj Forum, zar ne?
 
Izvinjavam se, greshkom sam obrisao poruku...
Snezana67:
Odustajem! Nesto definitivno nije dobro podeseno izmedju mog (prastarog) videa i kompa, jer sam probala capture preko Pinnacla - uvek prijavljuje pogresan format (iako ispostujem u podesavanjima sve sto trazi), probala kroz TMPGEnc Author - prijavljuje neke silne greske, u Roxio nece da povuce nasnimljen ni AVI, ni MPEG (2 tj.4)...

Ne mogu vise da se mucim. Imate li neki predlog (osim da platim da mi narezu oko 150 VHS na DVD - a za to nemam para)?
 
Snezana67:
:confused: IZvini, kako ti je poslo za rukom da izbrises moj post, osim ako se nisi registrovao kao ja - a nisi? Cini mi se da za to ne postoji opcija? :confused:

Agent Orange je moderator ovog dijela foruma pa ima opcije koje ti nemas i mnogi od nas..

Dakle da ne bude zabune moderatori imaju vise opcija, pa samim ti i ovlastenja da brisu, mijenjaju, zakljucavaju i joste kojesta..

Lijepo ti se izvinuo da je greskom obrisao post i da je vratio u svom obracanju...

Pozdrav...
 
GZ:
Agent Orange je moderator ovog dijela foruma pa ima opcije koje ti nemas i mnogi od nas..

Dakle da ne bude zabune moderatori imaju vise opcija, pa samim ti i ovlastenja da brisu, mijenjaju, zakljucavaju i joste kojesta..

Lijepo ti se izvinuo da je greskom obrisao post i da je vratio u svom obracanju...

Pozdrav...

Jasno - znam koje privilegije imaju moderatori, osim sto nisam znala da je on moderator. I sto se ti ljutis, kad sam ga i ja lepo pitala da mi objasni kako je to uspeo - nista vise.
 

Back
Top