Ален из Горажда: Тражим оца, “српског злочинца"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.494
Ален из Горажда: Тражим оца, “српског злочинца"
Аутор: мондо.рс
31.03.2015. | 15:29 Потресна прича о Алену Мухићу (22) из Горажда, младићу чији биолошки родитељи су мајка муслиманка и отац - српски војник, тема је документарног филма који је недавно премијерно приказан у БиХ.

 
Истих таквих прича са американцима и енглезима ратним злочинцима има на милионе.
Зашто тај фашистички смрад са Дивљег Запада није објавио бар једну па рецимо од пре 500 година ?

А што се тиче малца, добро дошао међу Србе. Бар имаш корене, прошлост и будућност.
 
Mene ne iznenade ovakvi slucajevi ako budu ocoubice....Kakav ga je pravio , to mu dodje i pravedna putanja razvoja dogadjaja...

Ali ovde je greska u naslovu ....treba da stoji zlocinca, a ne srpskog zlocinca...
Tako mali postaje nesvesno oruzje nacionalne podele opet...tj ono sto mu je tata radio u ratu, nastavlja da radi za suprotnu stranu, a to nije dobro resenje...

Od svih poteza, ovde je muslimanka odradila najpametniji i najprirodniji potez....da ne poveruje covek, ali vrlo mudro je izabrala...
Tako da je malac vise na tatu nego sto je na mamu...
Ali trauma je trauma, pa ga ne treba zestoko kritikovati...

- - - - - - - - - -

Najgore u celoj prici je sto je u vreme rata 1992 vrlo malo srba bilo zivotinje i krvnici....
A danas, danas tek treba da se sramis sto si Srbin...

Danas kad bi izbio isti rat, pa to stvarno kad vidis srpske jedinice, bolje bi ti bilo da skaces u ponor nego da te uhvate...
Sve sami krvozednici i silovatelji, ostrasceni.

- - - - - - - - - -

Najveca greska i muslimana i hrvata bi bila kad bi ponovo izbio sukob sa srbima danas.....Moze oruzja kod njih da bude koliko hoces, danas bi to bila tragedija nad tragedijama...
 
Strašna priča, ali ništa drugačija od istih takvih sa druge strane, osim što je od ove napravljen film. Iako je ovo opet prilika da se ocrne Srbi, a Bošnjaci proglase žrtvama, niko ovo neće da osporava ili negira, ostaje samo gorak utisak da su njihove žrtve svete, a naše da su osuđene na zaborav.

Alen Muhić ima razloga za svaku svoju reč i to treba poštovati.
 
Strašna priča, ali ništa drugačija od istih takvih sa druge strane, osim što je od ove napravljen film. Iako je ovo opet prilika da se ocrne Srbi, a Bošnjaci proglase žrtvama, niko ovo neće da osporava ili negira, ostaje samo gorak utisak da su njihove žrtve svete, a naše da su osuđene na zaborav.

Alen Muhić ima razloga za svaku svoju reč i to treba poštovati.

Мада, интересантно ми је и то да се 11-годишњи Ален појави и, ко велики, понуди режисеру "бољу" причу.
 
Niko nije savrsen, a on je cim se rodio bio bolji covek i od majke koja ga je ostavila i oca ratnog zlocinca.
Ipak ga je sreca pogledala pa je dobio novu porodicu i evo ga sada normalan momak.

kolega propustio si ovaj detalj

Ален Мухић рођен је 20. фебруара 1993. у Ратној болници у Горажду, као дете младе муслиманке из околине Фоче, коју је њен комшија, српски војник, силовао много пута од пролећа до јесени 1992. године, када је у размени – већ у поодмаклој трудноћи - успела да дође у Горажде
.
znaci taj njen komsija,Srbin, je iskljucivo sam silovao sest meseci ? Pre ce biti da je sex bio na dobrovoljnoj bazi sudeci o vremenskom rasponu,i da je mladoj buli bilo lakse da kaze da je silovana umesto da je dete plod veze sa Srbinom.Da je zaiste zrtva silovanja, bilo bi vise pocinioca krvicnog dela
 
Мало је шизофрена читава ова прича - АЛЕН ТРАЖИ ОЦА "СРПСКОГ ЗЛОЧИНЦА" - А ДА НИЈЕ БИЛО ТОГ "ЗЛОЧИНА" АЛЕН НЕ БИ НИ ПОСТОЈАО..... ништа ми више није јасно........:eek:.... је л' том Алену криво што постоји???
 
Procitam njegovu pricu, onda procitam tvoj komentar i pitam se, kako je on normalan a ti lud. :think:

...ali vidim na (ne)srecu nisi sam...

Прочитам све приче а онда се запањим како се поједини ликови лако пале на пропаганду !
Прике, ако будеш довољно времена провео на тим порталима гарантујем да ћеш пронаћи податак да је земља плоча. Пошто си лаковеран већ сада се подразумева да ћеш поверовати и да ћеш ускликнути :
Знао сам то одувек само нисам смео да причам о томе !!!
 
Ајде бре не пали те се на сваку будалаштину која се појави у јавности.

Да није било таквих будаластих и болесних текстова из америчког психолошког ратовања, рата на просторима СФРЈ не би ни било.
 
kolega propustio si ovaj detalj

Ален Мухић рођен је 20. фебруара 1993. у Ратној болници у Горажду, као дете младе муслиманке из околине Фоче, коју је њен комшија, српски војник, силовао много пута од пролећа до јесени 1992. године, када је у размени – већ у поодмаклој трудноћи - успела да дође у Горажде
.
znaci taj njen komsija,Srbin, je iskljucivo sam silovao sest meseci ? Pre ce biti da je sex bio na dobrovoljnoj bazi sudeci o vremenskom rasponu,i da je mladoj buli bilo lakse da kaze da je silovana umesto da je dete plod veze sa Srbinom.Da je zaiste zrtva silovanja, bilo bi vise pocinioca krvicnog dela

Ja mislim da bi svi pustili da ih hebu tih godina samo da prezive, sve i da je to slucaj to je silovanje.
Taj je iz price bio i osudjen za silovanje, a ovde ljudi pricaju na slepo kako se to mozda nije ni desilo.
Kasnije je rasprodao sve i pobegao u nepoznatom pravcu, "junak i muskarcina".
Mene vise brinu komentari na ovom forumu.
Ne daj Boze rata opet, bilo bi krvi do kolena, cini mi se da je tu svaka sledeca generacija ludja od prethodne.
 
Ja mislim da bi svi pustili da ih hebu tih godina samo da prezive, sve i da je to slucaj to je silovanje.
Taj je iz price bio i osudjen za silovanje, a ovde ljudi pricaju na slepo kako se to mozda nije ni desilo.
Kasnije je rasprodao sve i pobegao u nepoznatom pravcu, "junak i muskarcina".
Mene vise brinu komentari na ovom forumu.
Ne daj Boze rata opet, bilo bi krvi do kolena, cini mi se da je tu svaka sledeca generacija ludja od prethodne.

kolega,desetina srpskih devojaka i zena su silovane mesecima i na smenu,posle cega bi bile razmenjivane, neke i bremenite.Ova prica je najmanje receno "cudna".Jedan jedini Srbin je "silovao pola godine, nakon cega je ostala noseca.Jedan jedini od proleca do leta?
Imaju muje dara za dramatiku,ali nemaju kada su oni glavna muska uloga
 
Pitanje je sta je sa srbima koji su nastali kao rezultat muslimanskog silovanja srkinja?

I ne samo to,ovo se koristi kao dobar marketinski trik protiv srba jer koliko vidim on hoce da nadje tog coveka i da ga snimaju kamere,pri tom ne garantuje kako ce da reaguje?!

Ovako,na taj nacin hoce jos jednom da se sa nama obracunaju,jer ovde nema zelje za istinom nego da se jos jednom prikazu kao zrtve,prosto bili smo svedoci medijskih manipulacija,a ovo je samo jedna u nizu.

Ovaj sigurno pati,ali njegovu patnju iskoriscavaju da bi se obracunali sa nama,i svima sto je vezano za nama.

Mi smo nase zlocince osudili,ovi magarci od predsednika su se izvinjavali i kome treba i kome ne treba,ali to njima nije dovoljno,sad moraju to i kamere da snime?!!!

Prema ovome,nemam nikakvog sazaljenja,dokle god budu negirali zlocine nad srbima!!

Dakle,ovo je samo jos jedna jeftina medijska manipulacija,i nista drugo.
 
kolega,desetina srpskih devojaka i zena su silovane mesecima i na smenu,posle cega bi bile razmenjivane, neke i bremenite.Ova prica je najmanje receno "cudna".Jedan jedini Srbin je "silovao pola godine, nakon cega je ostala noseca.Jedan jedini od proleca do leta?
Imaju muje dara za dramatiku,ali nemaju kada su oni glavna muska uloga

Kolega ja ne poricem da je bilo manijaka i na njihovoj i svim drugim stranama, ali ovde komentarisemo ovu pricu.
Zasto reditelji u Srbiji prave filmove o pederima, drugi prave nacionalne parkove, trece boli K, umesto da naprave film i o srpskom stradanju stvarno ne znam.
Srbi najvise vole novac a i jeftini su, zato olako zaboravljaju svoje zrtve iz svih ratova, a ne samo poslednjeg.
Na kraju vazi ono, koliko cenis sam sebe toliko te cene i drugi.

Rece neko "budimo ljudi iako smo Srbi", a komentari na ovu temu su najmanje ljudski i zao mi je sto su "srpski".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top