ZAGOR-TE-NEJ

  • Začetnik teme ASDFGHJKL
  • Datum pokretanja
Pa kada sam ja citao stripove pre 15 godina onda je znam trik izlaska iz jezera a koliko ja znam do sada nije nista pametnije naucio a njegov pratilac mislim da se zove Ciko je fenomen ako je nastavio da zdere do sada cudi me da jos postoji suma Darkvud ali nisam suguran da je nece pojesti kazem nisam skoro uzzeo strp dacitam mislim da su se malo modernizovali i uveli kompjutere u Darkvud ako se tak zove suma
 
absonic:
Ljudi jeste li vi toliki kreteni-po 10000000000000000000000000000 put-nema nigde,a ako negde ima sa srecom da ga skines!!!

absonic:
Da se skine nema,a da es kupi ne znam!



absonic:
Ali,dok ti to lepo poskidas,pa onda bolje mesecno izdvoj 50dinara i kupi i to je to.
P.S
Kad vec nadje ovo za ALana FOrda,aj nadji i za Konana

Ne lazi i ne vredjaj ljude, ima i Zagor da se skine sa neta
 
zagor-te nej je prilicno zanimljiv,raznolik strip koji sam obozavala.Bilo je tu super nenametljivog,neizvestacenog i neuvrnutog humora.ma,bilo je i u drugim stripova..Ali,ovaj sam prvo pocela da citam.I bio je super!!!!
 
uh,kad imash 12 godina Zagor je najjachi.Samo pita li se iko shta on i Chiko rade izmedju dve epizode?Sami,u onoj mochvari...A jeste li izvalili da Zagora nova epizoda uvek zatekne kako radi zgibove i to 44,45,46...a Chiko uvek neshto zaliva?
 

Back
Top